reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

asiatipl a to nie jest alergiczny?bo mój też ma ciągle.. -_- mamy testy robić na jesieni teraz ale sama nie wiem..
No trochę alergiczny, a trochę przez 3 migdał. My mieliśmy testy w kwietniu i wyszła, ale nie duża alergia na kurz i roztocza, co powoduje nasilanie kataru jesienią i zimą, bo wtedy więcej przebywa się w pomieszczeniach.Dodatkowo migdał utrudnia odpływ tego kataru i stąd biorą się inne infekcje. Niestety migdał nie kwalifikuje się jeszcze do wycięcia, co oznacza męczenie sie dopóki ktoś coś nie poradzi. Po wizytach u laryngologa mamy spokój z infekcjami jest ich mniej.

Basia mi od kilku dni poplakuje tak ze jej nie poznaje :( o wszystko ryk i to z lzami jak grochy nigdy tak nie miala a w nocy sie obudzila z takim placzem ze z 20min nie potrafilam jej uspokoic :( juz sobie zaczelam wkrecac ze to jakas reakcja poszczepienna :( bo zaczelo sie to w 2 dni po szczepieniu :(
A to nie ząbki, sorry ale już nie pamiętam, które dzieciątka je mają.
 
reklama
Aga mi kazała dawać 2 po 6 mc więc kwestia kilku dni nie zaszkodzi, tylko może mieszaj miarki ze sobą 1 i 2 najpierw.. ?

mój przybrał 500 gr za mc i to jest ok a też wcale dużo nie waży, więc Twoja przybrała dobrze :-)

nacias ja musze mieszać bo mój wrażliwiec i po owocach.warzywach i mięsie robi mi tyle kup co noworodek -_- dlatego musze stopniowo.. :/

asiatipl no to widzisz :/ a coś bierze małą mój miał teraz ismigen kuracja przez 3 mc zobaczymy czy to cos da..
 
niedawno pisałam, że blw nie na moje nerwy, ale wygląda na to, że mój syn wybrał inaczej - nie chce jeść papek, ale warzywa w kawałkach od nas z obiadu jak najbardziej. nawet indyka dziś tak pojadł. jutro mu gotuję kawałki. Gruchę dziś w kawałkach prawie całą wciął. trwa to trochę i syfu sporo, ale skoro nie chce inaczej, to moze go trzeba posłuchać? zobaczymy jak jutro pójdzie.
 
No my na nan kaszki robilismy i chyba przy tym zostane narazie, tylko ze jak kupię kaszki np bobovita mleczne to już i tak na innym mleku beda

Mój był u dr dziś zapytać o mleko i mowila żeby 2 już dac normalnie.

Babydust my wczoraj szczepienie i noc masakra.. najpierw pobudka i płacz od 23. Przez godz. A potem Od 2. Do 4. Nie bylo spania ryk noszenie, potem pojekiwala, dopiero o 4. Jakoś zjadła i poszla spac, w dzień trochę odespala, dziś na noc próbowałaliśmy jej dac nurofen, oby nie było powtorki z wczoraj...
 
Aneczka ano chyba nie ma śladu. Ciężko porównać bo każde dziecko się inaczej rozwija a on nie był aż takim wcześniakiem :-) na fb na grupach są.dzieci i z 24 tc wiec Karol.z 34+4 prawie donoszony :-) ale rozwija się chyba ok. Nie.siedzi nawet z podparciem ale to niektóre.dzieci też nie siedzą wiec się nie martwię. Obraca się na brzuszek, wokół.własnej osi, pelza, chwyta, przekłada zabawki z rączki do rączki itp
 
witam

jestem masakrycznie chora :v prawie umieram. to już trwa od niedzieli, dzisiaj lekarz

młode kicha i prycha, kaszle i nie wiem czy ode mnie czy zęby czy cos jeszcze.. obserwuje i jak cos wizyta domowa bo gdzie z nim iść.. ? na zdrowe? na chore?

wczoraj zjadł ok 180 gr mojej zupki yeah! :D za to dzisiaj od rana po całej nocy wypił 50 ml mleka. i tyle -_-

aneczka wow fajnie :-)
 
reklama
Do góry