reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej u nas dwa zęby w ciągu 1.5 tyg :) ciacha nimi w palec jak szalony..w cyca 2 razy też uchapał..bolało ;)
Dziś po szczepieniu waga 9kg

Adaś już je dużo rzeczy ale daje mu rozmaitości raz dziennie plus kasza z butli na wieczor a tak to mlesio :) uwielbia zupy domowej roboty dziś byla pomidorowa z ryżem i indykiem
 
reklama
Natasza i jak mu ta pomidorowa gotujesz?

My wczoraj zaczelismy miesko, póki co sloiczkowe.a tak poza tym to kaszka rano, a jak będzie czas to zacznę dawać po poludniu owoca jako podwieczorek
 
Mięso z indyka pomidory $wieże bez skóry marchew seler pietruszka nać i korzeń i osobno trochę ryżu później wszystko zblędowałam..smakowała mu :)
Ja daje jednego dnia zupę drugiego zależy jak zostanie to zupę lub deser..on pije dużo mleka wiec nie chce mu tyle posilkow stalych dawać aby laktacji zbytnio nie zmniejszyć
 
Hmm ja szczerze mowiac bie wiedzialam czy pomidory można tak wczesnie dawać... ;)
A poza tym piekna wagę macie :)
No i co do laktacji my widzisz i kaszka ale narazie z 60 ml plus obiadek też gdzieś tyle moze a cyc swoją droga, posiłek jeszcze nie zastepuje karmienia po prostu daje go tak z 2 h po karmieniu, a z pół godz- godz potem piers, a laktacja u mnie wciaz ta sama :) bo dziś po nocy jak nie jadla to już czuje ogrom mleka... :D
 
Aga super, że macie już ząbką ;-)

asia dobrze, że przechodzi u nas niestety w 2 str, znacznie gorzej. mamy antybiotyk

aneczka może je wiećej bo ma jakiś skok????

nacias dowód 1klasa :D

natasza zazdroszczę Waszej wagi :-))) kochany pulpecik


ja dziś gotuje zupe z kaszą :-)
 
Natasza - gratki zębolka :-) myy nadal szczerbaci i uśmiechnięci:-D
Doli - zdrówka dla Małego! Szkoda go:-(u nas to pewnie skok, masz rację. Wczoraj nagle się zaczął turlać i 2 razy na sekundę na raczki stanął. ale i bez skoku mamy pobudki co 2 godziny:-( ale ostatnie noce śpi przytulony do mnie, bo inaczej budzi się do chwilę, biedulek.
Nacias - planujecie jakąś podróż, że dowód wyrabiałaś?
Mały zjadł ostatnio od siostry parę łyżeczek kaszy jaglanej z owocami (w szoku jestem, że starsza to zjadła, a co dopiero Mąły). smakowało mu nawet:-)
Spadam, Wojtuś dziś spał pół godziny, przekręcę się jak nic.
Buźka!
 
reklama
Do góry