reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
u nas czwórki chyba wychodzą, bo Szymon ma czerwone dziąsła, noc była niespokojna,w końcu nie wiedziałam czy to zęby czy zatkany nos, oby dziś było lepiej.Ostatnio ma ataki złości jak mu coś z ręki zabiore, wymuszacz się z niego robi, wasze dzieci też tak płaczem domagają się tego czego akurat nie wolno?
pozdrawiam:-)
 
u nas też walka z wymuszaniem to codzienność. A najgorsze że szafka z jego jedzeniem jest na dole więc potrafi podkradać paluszki i inne przekąski ;p

ale walka jest o wszystko, ostatnio zaczoł krzyczeć tylko dlatego że włożyłam do pudełka jego klocki. Wg niego miały być porozrzucane po całym pokoju. Masakra. Ale grunt to spokój i bycie asertywnym. :)
 
My jutro lecimy do znajomych do Londynu... Tak na impreze i może jakieś zakupy... Mały oczywiście zostaje na całe 3 dni z koleżanką. Troszkę mnie ogarnia stres... A najbardziej chyba będzie mi przykro zostawić małego jutro w żłobku bo później od razu na lotnisko i zobacze go dopiero w poniedziałek. Ale już tak dawno nigdzie nie byliśmy sami że też trzeba troszkę odpocząć i pobawić się.

I tak jestem w kropce niby się cieszę a niby nie ;p Mam nadzieje że to będzie miły weekend zarówno dla mnie i W i jak i dla naszego Kajtosza. Koleżanka ma córkę więc nie będzie się nudził. A i zaplanowali kilka wyjść w weekend z dzieciakami w ciekawe miejsca.
 
my jestesmy od wczoraj na urlopie:-D przeprowadzka prawie zakonczona niestety wszystko zostało w kartonach i jak wrócimy to czeka nas rozpakowywanie:cool2:
obecnie mamy 4 ząbki i idą kolejne ,nocki nawet dość spokojne dwie pobudki i śpimy do 7mej.wymuszanie również u nas się zaczeło ale dajemy rade jak narazie a i wszystko go interesuje w nowym miejscu.
zaraz zmykamy na spacerek słoneczko pięknie świeci.
sylvanas udanego weekendu życze i dużo słoneczka
pozdrawiamy
 
reklama
Niestety okazało się, że mała ma znowu zapalenie ucha i na dodatek tego samego co 2 miesiące temu...masakra... bierze 3 antybiotyki, do tego krople i syropy...Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie, już widać poprawę bo przespała całą noc.
 
Do góry