reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Czesc...Mam pytanko do Was..jestem juz 6 tygodni po Cesarce...od dawna nie krwawie ale zauważyłam taką żółtą wydzieline, konsystencji gęstego kataru... miała któraś z Was takie coś??

no ja co prawda po porodzie sn ale tez mam taka żółtą wydzielinę.

Becioo to jakieś wzdęcie może mieć, nie musi cały czasz płakać jak go cos męczy. Mój czasem jak sie pręży to usypia, ale go pierdki wybudzają wtedy albo się strasznie kreci, ale śpi niespokojnie.
 
Ostatnia edycja:
margoz moja usnela od 7 dopiero przed chwila, a co najsmieszniejsze, caly ranek ja tule, nosze, klade sie z nia i nic przysnela i nagle ryk, w koncu stwierdzilam ze idziemy na spacer... ale musialam sie ogarnac, wiec odlozylam ja do lozeczka, wlaczylam karuzele, przytulilam misia do policzka, wracam a ona spi.... i badz tu madry.... :)
 
czy wasze dzidzie też usilnie trzymają główkę na jedną stronę??? moja niby umie przekręcić w obie ale ma taką bardziej ulubioną i jak śpi to w jednym kierunku ją trzyma, boję się że sobie spłaszczy tylko z tej jednej strony... uparta jest, ja ją kładę na tę drugą a ona zaraz myk z powrotem
my dzisiaj znowu bez spaceru, bo leje :/
 
Dorianek tak miał i główka mu sie pokrzywiła.. pilnujcie tego..
na szczęście mu sie poprawiło ale nie do końca.. z tylu ma lekko płasko , ale przez włoski nie widać.
Milusia tez lubi bardziej w lewo..ale staram sie ja układać na prawo i tak spi :)
pozniej bedzie skutkowało przełożenie na druga stronę łóżeczka
zeby sie dzidziuś odwracał do ciekawszej strony :)
 
Claudia: Z tego co czytam o odchodach pologowych to one sa najpierw krwistoczerwone, potem rozowe, brazowe i na koncu staja sie zolte (surowicze). Ja jestem 4,5 tyg po porodzie SN i mam teraz wlasnie wydzieline zolta, z tym ze nie jest ona taka gesta (u mnie jest konsystencji takiej jak wczesniejsze odchody). Wiec kolorem bym sie nie przejmowala, jak cos to predzej ze jest gesta, ale moim zdaniem to od kobiety zalezy :-) Ale jakbys sie gorzej czula to podejdz do lakarza. A polozna juz byla u Ciebie tyle razy ile powinna? Bo jak nie to zadzwon, niech przyjdzie, albo przez telefon zapytaj.

Co to ulozenia glowki, to moja raz tak, raz tak, ale woli w prawo ;-)
 
u mnie odchody się skończyły (po cc) i dziś był pierwszy seks :) Maż zachwycony :D
Jeśli chodzi o ułożenie, to nasza córcia może w zasadzie spać tylko na brzuchu, bo w innych pozycjach źle jej się oddycha przez tę wiotkość krtani. Cóż, głowy z tyłu płaskiej mieć nie będzie, oj nie :D
 
reklama
Ja mam brazowe w nocy a w dzien krew :/
Ach smieszne to moje dziecko dzis, zasnela jak pisalam o 12 obudzila sie 1330 bylam w szoku ze tak krotko, a ta zjadla i przysnela przy piersi i znow powedrowala do lozeczka, spi jak susel hehe
 
Do góry