reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
Też słyszałam, że avent ręczny dobry, od mamuś zaprzyjaźnionych i w sklepie pani poleciła bardziej niż elektryczny - że niby nie ma się co zepsuć. Więc już taki stoi sobie w półce i czeka na kruszynkę, myślę, że jak u tylu osób się sprawdza to nie może by byle co.
 
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania laktator elektryczny tufi gaia. Używany tylko raz. Jest naprawdę dobry. Jedyna wada to to że jest dość głośny ale chyba wszystkie elektryczne takie są. Laktator jest razem z butelką, smoczkiem i przełączką pasującą do butelek avent. Dodatkowo dorzucę jeszcze butelkę avent ze smoczkiem. Powód sprzedarzy jest taki: kupiłam ten laktator jakieś 2 tygodnie temu a w między czasie dotałam taki sam od teściów. Więc mam dwa. Jeden używam sama i jestem zadowolona. Sprzedam go za 80-90 zł + koszty przesyłki lub można go odebrać osobiście w Krakowie. (cena do negocjacji). Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na maila aostrow.berger@gmail.com
 
Niedawno stałam przed dylematem jaki najlepszy...miałam aventu i tommee tippee ręczny, ale mi już ręka odpadała od pompowania. Czytałam dużo jaki jest najlepszy, oczywiście medela swing miała najwięcej opinii, ale ta jej cena...masakra. Zakupiłam w końcu tommee tippee bo wydaje mi się, że jest robiony na wzór medeli wyglądają bardzo podobnie. Muszę powiedzieć, że jestem z niego zadowolona. Ma 4 fazy ciągnięcia, nie boli. Ale ma jedną wadę, która i osobiście nie przeszkadza...jest głośny. Dziecko mi przy nim ,,pracującym,, śpi więc nie jest najgorzej. A po za tym można iść do iinnego pokoju się ,,doić,, jak ja to mówię:). Teraz Tommee Tippee ręczny leży w szafie nie używany, a aventa pożyczyłam...
 
ja używałam przez pierwsze miesiące mendeli mini eletric i jestem nim zachwycona:)dzieki niemu tak naprawde pobudzialm laktacje, jedyny minus to odglos ktory wydaje:/ ale to jest niestety wada wszystkich elektrycznych laktatorow
 
Witam :)
Czekam na Wasze opinnie na temat dobrych i tanich laktatorów.

Ja używałam laktatora Medela Swing, nie jest może tani, ale naprawdę warty zakupu. Nie szarpie jak niektóre ręczne, ma regulację siły ssania, posiada dwufazowy rytm ssania naśladujący ssanie dziecka, najpierw szybki płytki, później wolniejszy głęboki.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
śmierć kliniczna
Pilnie!! W Łodzi prezes-nieboszczyk powstał z martwych!!! Śmierć kliniczna.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pomóżcie: co należy wymienić w laktatorze, ktory ma sie z tzw. drugiej reki? czy sama nakladke czy cos jeszcze? Ja chcialabym sprawdzic aventu reczny i mam znajoma, ktora chetnie chce mi go podarowac. Zastanawiam sie wlasnie tylko czy w takiej sytuacji wymiana samej nakladki jest wystarczajaca?
 
Ja miałam ręczny. Nie pamiętam firmy zakupiony w aptece. O ile w czasie zastojów się sprawdził to już teraz jak mam unormowaną w miarę laktację to ciężko mi było odciągnąć 20ml ;-) Na Allegro kupiłam używaną Medelę Mini Electric. Baaarrrdzo polecam. Fakt trochę kosztuje,ale wart swojej ceny. Można upolować egzemplarze okazyjne. Mi się udało :-)
 
reklama
Witam :) Pracowałam w sklepie, który posiadał wszelkie akcesoria i najlepiej sprzedawał się nam laktator ręczny NATUREL. Chwalono jego przede wszystkim cenę oraz łatwość w użyciu i dyskrecję :)
Można go zobaczyć Laktator ręczny NATUREL
generalnie stronka, która zawstydza rosnące ceny paliwa i cukru ... ;]
 
Do góry