reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
Ja polecam Avent ręczny. Jestem nim zachwycona;-)
Super ściąga mleczko a cena nie jest wygórowana.
Napewno odradzam zwykłe apteczne ściągacze pokarmu...strasznie wyciągają sutki:no:
 
Przyznam się że ręczna pompka uratowała mi zycie w szpitalu, bo Avent ręczny nie dał rady.. no ale co kobitka to inna potrzeba :) Później korzystałam na zmianę raz z laktatora a raz z pompki .. później dostałam do przetestowania taki laktator Delikatny ręczny odciągacz pokarmu Laktator Mebby Gentlefeed Manual i o dziwo byłam zadowolona..no ale to był już koniec naszego karmienia bo się rozchorowałam...
 
Ja polecam Medela Swing, dosc droga ale mozna kupic ja calkiem tanio na Ebay-u. Nam uratowała laktacje i do dzis używam jej do rozhulania laktacji. Trzeba pamietac, ze do każdego laktatora piersi muszą sie przyzwyczaić i nie trwa to godzinkę ... Ale dla chcącego nic trudnego. Powodzenia;)
 
medela swing dla mnei najlepsza..avent ręczny przy tym to ściema:dry: Na swingu jechałam non stop przez dwa m iechy, okres gdy mały leżał w inkubatorze:tak:
 
Ciężko czasami dostać coś dobrego i taniego. Można się rozczarować a później i tak wrócić do sklepu, aby wydać pieniądze po raz kolejny na lepszy sprzęt. Nie wiem czy słyszałyście o marce Ameda? Mają świetne laktatory. Zarówno szpitalne jak i do użytku domowego. Bardzo fajny jest laktator elektryczny Ameda, którym można odciągać pokarm z dwóch piersi na raz. Ma 2 osobne pokrętła do regulacji siły i szybkości ssania. Rewelacja! Ręczny laktator też jest fajny i tani. Ma bardzo nowoczesną rączkę a nie jakieś dźwignie od których zaraz boli ręka. Laktator przyszedł z USA a tam robi furorę! Jest bezkonkurencyjny.
 
O tak, Ameda sprawdza się rewelacyjnie - zwłaszcza jeśli planujesz/musisz wrócić do pracy i nadal chcesz karmić swojego Bobasa, tak jak w moim przypadku.
Trafiłam na informację o tym laktatorze przy zakupie monitora oddechu Angelcare (również polecam!), oprócz pojemnika na zużyte pieluchy, który był w prezencie do monitora, otrzymałam kupon rabatowy właśnie na laktatory Amedy. Kupiłam taki LAKTATOR ELEKTRYCZNY LACTALINE | Ameda z możliwością odciągania na jedną i dwie piersi na raz i jestem z niego bardzo zadowolona!!! POLECAM!
 
miałam ten sam problem! Też szukałam dobrego laktatora, a najgorsze że trudno sie na coś zdecydować przy takim wyborze! zanim znalazłam ten właściwy ( nie stetety nie tani - ale wart kazdej ceny)wypóbowałam kilka - pozyczłam od znjomych i testowałam i za każdym razem to samo - ze laktator to przereklamowana sparwa! Jakies 3 miesiące temu przez przypadek u kuzynki zbaczyłam laktalor elektyczny AMEDA, ona była zachwycona -(ponieważ jak twierdziła wtedy na 2 piesi wiec oszczedza czas, odciąga pokarm przed wyjsciem do pracy szyko bez meczarni) zdecydowalm sie - przeraziła mnie kwota (bo chcialam wydac mniej) ale kupiłam! teraz wiem ze wart był ceny. polecam ten laktator naprawde kosmos i wart kazdej ceny :)
 
reklama
Po pierwsze trzeba się zastanowić jaki laktator będzie Tobie potrzebny. Jeśli tylko od czasu do czasu będziesz musiała odciągać pokarm to lepiej kupić tańszy laktator ręczny, jeśli natomiast będziesz to robić regularnie to warto rozważyć czy nie lepiej kupić laktator elektryczny.
 
Do góry