reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łazienka z czarnymi dodatkami

Jestem świeżo po remoncie. Nie mam czarnego zlewu ani toalety, ale mam czarne baterie, czarny blat w kuchni i tam tez czarny zlew.
Efekt wizualny ? Jestem zakochana.
Natomiast kwestia czyszczenia doprowadza mnie do szału. Tak jak pisała DropKick - twarda woda powoduje ze po każdym użyciu zostają białe plamy. W kuchni to samo, zlew i blat masakra. Jeszcze jak to baba zwracam na to uwagę, po używaniu staram się wycierać, żeby ta woda nigdzie „nie stała”. Ale moj facet ma to gdzieś :p ochlapane od wody dookoła jest wszystko.
Dziś nie wzięłabym tych czarnych dodatków, mimo efektu końcowego, który na prawdę mi się podoba.
Najgorsze ze poszliśmy w drogie firmy, a np słuchawka prysznicowa przy wannie po roku już ma odpryski. Na moje oko z kranami będzie to samo w najbliższym czasie
Mam identyczną sytuacje… a używamy jej 2 miesiące. Z czystej ciekawości.. jaka to firma?
 
reklama
Jestem świeżo po remoncie. Nie mam czarnego zlewu ani toalety, ale mam czarne baterie, czarny blat w kuchni i tam tez czarny zlew.
Efekt wizualny ? Jestem zakochana.
Natomiast kwestia czyszczenia doprowadza mnie do szału. Tak jak pisała DropKick - twarda woda powoduje ze po każdym użyciu zostają białe plamy. W kuchni to samo, zlew i blat masakra. Jeszcze jak to baba zwracam na to uwagę, po używaniu staram się wycierać, żeby ta woda nigdzie „nie stała”. Ale moj facet ma to gdzieś :p ochlapane od wody dookoła jest wszystko.
Dziś nie wzięłabym tych czarnych dodatków, mimo efektu końcowego, który na prawdę mi się podoba.

Mam identyczną sytuacje… a używamy jej 2 miesiące. Z czystej ciekawości.. jaka to firma?
Na pewno nie mamy wszystkiego jednej firmy, bo zależało mi żeby wszystko było dopracowane, pasowało do siebie a jednocześnie spełniało nasze oczekiwania, ale nie jestem w stanie powiedzieć jakie firmy🤷‍♀️ na pewno za każdą baterie wannową i prysznicową daliśmy ok 2 tys, przy umywalkach były tańsze.
 
@Nicky95 wydaje mi się że jedna beteria to omnires, a druga manufaktura krakowska (ale tutaj nie mam pewności, bo po wpisaniu w Google wyskakuje mi niższa półka cenowa)
 
Mam czarny zlew i baterię w kuchni, czarną baterię prysznicową i czarne płytki na ścianie za prysznicem i jakbym mogła, to wywaliłabym je na śmietnik. Nie idzie doczyścić tego z kamienia. Czarne płytki przy prysznicu są szare. Bez szans na domycie.
Nic nam z baterii nie odpryskuje, ale łapie kamień potwornie.
 
Cześć, aktualnie tak wygląda łazienka w mieszkaniu, które remontujemy. Jak można ją odświeżyć? Jakie polecacie kolory do tak małej przestrzeni?
Napewno będziemy zmieniać wannę na podłużną i wstawimy pralkę, natomiast chciałabym uniknąć zdejmowania płytek ze ścian (z podłogi napewno będą zdjęte i zmienione). Czy są jakieś patenty na odświeżenie wyglądu bez zdejmowania plytek że ścian? Co byście polecili, żeby nadać nowego wyglądu?
Zastanawiałam się ogólnie nad połóżeniem jakiejś tapety na ścianie
391626226_2043675945966743_4301270365185502589_n.jpg
Jest taka farba do płytek. Ja nigdy nie używałam, ale znajomy chwalił.

Poza tym fachowiec mi opowiadał, że da się ułożyć płytki na płytki na płytki i że tak robił. Osobistego doświadczenia z tym nie mam i jakoś sama też bym się na coś takiego nie zdecydowała.

Do małych pomieszczeń to jasne kolory bym dała z ciepłym akcentem.
 
Do góry