reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łazienka z czarnymi dodatkami

Pbrzoi

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2022
Postów
127
Witam
🙂
urządzamy z partnerem łazienkę i zastanawiamy się nad zrobieniem w niej różnych czarnych elementów - między innymi sedes i umywalka. Czy ktoś z Państwa posiada czarna umywalkę i może się wypowiedzieć jak Wam się ona sprawuje? Jak z utrzymaniem czystości? Szybko zbiera się tam brud, osad, jakiś kamień i czy bardzo to widać? Czy to jest funkcjonalne? Dodatkowo czy mogłabym prosić Was, którzy posiadają łazienki z takimi czarnymi elementami, o wstawianie zdjęć, w ramach inspiracji?
🙂
Poniżej wstawiam zdjęcie kompozycji sklepowej, która się ostatnio zainspirowaliśmy.
278631448_2230720097077225_2858936560513470950_n.jpg
 
reklama
Ja mam czarne blaty - z technistone, kolor gobi black gr. 2cm.
I nie narzekam.

Jednakże słyszałam, że w łazience częste mycie czarnej armatury - i też nie ma z nią problemu. Większość ludzi, których znam, na dłuższą metę narzeka na czarne baterie (choć są i zadowoleni). Warto zamontować zmiękczacz do wody zanim się na ten kolor zdecydujecie.
 
U mnie czarne dodatki w łazience się nie sprawdziły. Mamy twardą wodę, wystarczy że raz użyje wanny/prysznica/umywalki i wszystko jest białe.
 
Najgorsze ze poszliśmy w drogie firmy, a np słuchawka prysznicowa przy wannie po roku już ma odpryski. Na moje oko z kranami będzie to samo w najbliższym czasie
 
Ja sedes i umywalkę mam co prawda białe, ale mam czarny gres na ścianach i czarne szafki. Jestem zadowolona, na razie nie mam problemu z utrzymaniem czystości. Cieszy mnie to, że moja łazienka ma ponadczasowe zestawienie kolorów i prędko nie wyjdzie z mody.
 
No domyślam się, ale czasem koncepcje się zmieniają w trakcie i ktoś rezygnuje z czegoś na rzecz czegoś innego i potem szuka informacji na ten temat.

Mnie dużo osób straszyło kamieniem na płytkach, póki co nie mam problemu z tym. Dlatego pomyślałam, że sie wypowiem.

Może i moja odpowiedź jest niepotrzebna i nie ma związku z tematem, ale to najwyżej autorka sobie ją pominie.
 
reklama
Poza tym też bym mogła być złośliwa i powiedzieć, że autorka nie pytała ani o blaty, ani o baterie, ale moim zdaniem przy urządzaniu czy remoncie kazda życzliwa i szczera opinia się przydaje, bo często rozważa sie dziesiątki opcji. Ja sobie bardzo ceniłam wszystkie dobre rady i niektóre naprawdę bardzo mi pomogły, choć w danym momencie może i nie były potrzebne.
 
Do góry