reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze,niainie itp.czyli opieka nad maluchem

Dziekuje ,dzisiaj popoludniu mam termin u dr.Malgorzaty Wajnikonis,znajoma mi polecila zobaczymy ,jak cos bedzie nie tak to zglosze sie do twojego.
[h=1][/h]
 
reklama
Hey, znalazlam liste lekarzy wielu specjalizacji, polskojezycznych w Wiedniu:
LISTA POLSKOJĘZYCZNYCH LEKARZY W AUSTRII | Polonika - pismo Polonii austriackiej

moze komus sie przyda, a tu lista ginekologow, pediatrow i poloznych z ww. strony:

Ginekolodzy
Prof. Dr Armin Witt Kolingasse 11/8 1090 Wien Tel. 01/956 72 68

Dr Georg Gralek Laxenburgerstrasse 49 1100 Wien Tel. 01/ 603 60 33

Dr Wieslaw Miechowiecki Jörgerstraße 50 1170 Wien Tel. 01 405 52 85

Dr Wojtek Jan Wiltos Jenullgasse 7/6 1140 Wien tel. 01/48 68 848

DDr Wiesław Paweł Truskolaski Hirschstettner Straße 19-21 C 1220 Wien Tel. 01/203 02 94

Pediatrzy
Dr Michael Gleicher Peter-Jordan-Straße 51/C/1 1190 Wien Tel. 01/368 69 67

Dr Anna Lomnicka-Matyaszczyk Amstergasse 1/7/2 1230 Wien Tel. 01/888 72 44

Położne

Agnieszka Herzig 1100 Wien Tel. 01/624 72 92

Margit Mikolayczyk 1160 Wien Tel. 01/95 33 934 lub 0699/19 53 393

Renata Romaniewicz 1210 Wien Tel. 0676/611 38 89

Beata Franzen 1220 Wien Tel. 0676/ 31 55 371

Ewa Marczyńska 1220 Wien Tel. 0676/944 85 70
 
Czy ktoś był już u Prof. Dr Armin Witt, jestem ciekawa czy faktycznie mówi po polsku i czy w rejestracji nie ma problemów,
Moje pytania mogą się wydać dziwne ale dziś byłam w jednej z ordynacji gdzie pani doktor podobno mówi po polsku ale zostałam tak potraktowana w recepcji ze nie zdecyduje się na kogoś kto nie pozwala wejść mężowi zemną na badanie:szok: Nie wiedzieć czemu :confused:
 
Michael Gleicher jest świetny ! bylismy u niego z naszą Emilka już pare razy i za każdym razem trafial w dziesatke z problemem. lekarz w tutejszym osrodku zawsze przepisywał leki za silne, przez co bylo jeszcze gorzej , a Pan Michael skutecznie rozwiązywał problem. I mówi dobrze po polsku, bez problemu mozna sie dogadać ;) Polecam :)
 
dziewczyny OGLOSZENIE!!!
biggrin.gif

gdyby ktoras szukala miejsca dla swej pociechy u Tagesmutter to moja Tagesmutter ma jeszcze wolne miejsca.
Moja Maja do niej chodzila przez 2 lata i bylam bardzo zadowolona. Od wrzesnia jestesmy w przedszkolu.
Tagesmutter w Wiedniu, w 21. bezirku, niedalego stacji U6 Floridsdorf.

Jakby co to wiadomosc na priva.
pozdrawiam!
 
Tagesmutter jest dofinansowywana przez miasto Wieden dokladnie tak samo jak przedszkole.
ja placilam za 30 godzin opieki chyba w sumie z jedzeniem (bo zajedzenie miasto nie placi) 90 euro miesiecznie.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie ;)
Po przewertowaniu miliona stron na necie postanowiłam napisać z nadzieją że ktoś będzie w stanie mi (nam) troszkę pomóc w tej sprawie. W sobotę wyjeżdżam do Austrii dokładnie w okolice Graz jestem w pierwszym trymestrze ciąży, z uwagi na mój słaby nawet znikomy niemiecki poszukuje polskiego lekarza. Mój narzeczony (który jest na miejscu ) obdzwania wypisanych ginekologów polskojęzycznych w okolicy numery nie odpowiadają albo danej przychodni już nie ma. Tutaj nasuwa się pytanie do Was drogie mamusie , czy znacie może jakiegoś polskiego ginekologa w okolicy , jak już nie znajdziemy bliżej to przesuniemy się dalej w poszukiwaniach do Wiednia. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Was i waszych pociech. IzaBelka ;)
 
Do góry