reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
WITAM.
jako ,że i Wy mamusie z lipca chciałam was prosić o udział w ankiecie w której bierzemy udział.Nie myśle ,że wygramy ,ale fajnie by było.
Do wygrania Rowerek dla Juliuszka i proszę o głos na hasło
''FIRST BIKE DODA CI ODWAGI W UTRZYMANIU RÓWNOWAGI''
z góry dziękuje lipcowym mamusią i tatusią i przepraszam za zaśmiecanie.:sorry2::sorry2::sorry2:
https://www.babyboom.pl/forum/first...e-lub-odblaskowa-kamizelke-54645/#post7712558
 
Witam wszystkie mamy. Pisałam tu kiedyś więc z sentymentem weszłam ponownie. Chciałam się pochwalić, że w maju zostanę mamą po raz trzeci. Krzyś będzie ponownie starszym bratem i ponownie będzie miał siostrzyczkę. Pozdrawiam i życzę zdrówka wszystkim mamom i dzieciaczkom.
 
Hej Kasiu :)

Ja w maju 2011 zostałam mamą po raz trzeci :) Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko było dobrze :) Kiedy urodziłaś pierwszą córeczkę? Jak Krzyś sprawuje się jako starszy brat?
Pozdrawiam Cię i powodzenia!
 
Czesc Dziewczyny :tak:
To Ja tez sie pochwale za dwa dni ma urodzic sie moja druga córeczka i Blaneczka zostanie po raz 1 starsza siostra :-);-)
Wam Gratuluje pociech
Kasiulec - jak sie czujesz w ciazy??
Zebbra - Podziwiam:tak::tak: Mama juz 3 dzieciaczkow jak sobie radzisz? :rofl2:
Ja dopiero teraz sie odwazylam :-Di wiecej mowie- NIE:cool2::-D

Pozdrawiam !!
 
reklama
Do góry