reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Paula, cieszę sie że wszystko ok.
chyba teraz wyjątkowo powinnaś na siebie i malenstwo uważać. dzielna bądź!
poziomko, przykro mi bardzo, mam nadzieję, że następnym razem sie uda.
 
Poziomko bardzo mi przykro, ale gdzies pisałas ze brzuszek c sie powiekszył a ty nagle pusty pecherzyk płodowy...Dziwne. Moze warto isc jeszcze raz do innego lekarza.Tak dla świetego spokoju.
 
dzis bylam na usg....jak narazie powiedzial lekarz ze jest pecherzyk ale nic pozatym i stwierdzil ze to moze za wczesna ciaza mam przyjsc 4 grudnia....czytam i boje sie xe to taki przypadek jak u poziomki :-( ....
jedno pytanie dlaczego pecherzyk jest pusty i czy jak tak sie okaze to jest robiony jakis zzabieg czy co????
 
własnie, czy założeniem takiego pęcherzyka nie jest chronienie "czegos" w środku? Jak to możliwe ze jest pusty?
moze faktycznie warto by bylko skonsultowac sie z innym lekarzem...
 
Dziewczyny to jest z innego forum:
Wysłany: 13 05 2004, 11:21
ijo u mnie stwierdzono pusty pecherzyk płodowy na przełomie 6/7 tyg. a ze przy okazji plamiłam zakwalifikowano mnie do zabiegu
icon_confused.gif

jednak na szczescie zainteresował sie tym ordynator jako,ze 2 miesiace wczesniej lezałm na oddziale z poronieniem samoistnym w 6 tyg. odwołał zabieg kazał isc do domu i zgłosic sie za tydzien. Dzis mój "pusty pecherzyk płodowy" ma skonczone 3 tyg lezy własnie na moich kolanach i jest sliczna zdrowa dziewczynka-wiec spokojnie odczekaj ten tydzien i badz dobrej mysli POWODZENIA

moze warto poczekac i sie nie matrwic na zapas!!!!!!!!!!!! I to nie jest jedyny przypadek z tego co przejrzałam w internecie i wszedzie pisze zalecana kontrola po 7 dniach od wykrycia pustego pecherzyka!!!!
 
Lilu - dzieki za troske! czuje sie dobrze, fizycznie bardzi dobrze i wlasnie mnie to w sumie niepokoi no bo nic nie czuje ze jestem w cizay....cycki nie bola, zmeczona tez sie nie czuje jak w poprzedniej ciazy..oj martwie sie ..ale nic czekam cierpliwie do nastepnego usg za 2 tyg...
PaulaC- super wiesci!! tak trzymac!!
poziomka- nie poddawaj sie tak szybko! moze jeszcze nie wszystko starcone!

a reszta dziewczyn nic sie nie bojcie ze cos jest nie tak!! myslcie pozytywnie prosze!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
PaulaC cieszę się że u "was" wszystko dobrze się skończyło;-)
Jeśli chodzi o prenatal, materny i te inne chemiczne cuda to w pierwszej ciąży brałam prenatal po którym okropnie się czułam,wręcz mną telepało jak po 8 kawach, następnie brałam materne po niej było jak trzeba., a o "dużych dzieciach po tym leku?- to się naśmiałam cyrk! paranoja moja córka mała nie była ,ale rok temu moja kumpela też ją brała i małego synka urodziła. Z tego co wiem to co rok-czy co pokolenie dzieci rodzą się większe, zdrowsze, silniejsze...sposób odżywiania się i styl życia matek!!!! a nie materna:no:!!!!
Ktoś tu pytał czy może brać ten lek(prenatal) moim zdaniem tak ,każda kobieta w ciąży ma większe zapotrzebowanie na witaminy i minerały najlepiej takie naturalne ale jak wiemy teraz więcej jest chemii we wszystkim niż natury-głupi chleb ma tyle spulchniaczy i ulepszaczy że głowa pęka. Te witaminy mają kwas foliowy ale z tym akurat nie wiem czy brać folik i prenatal na raz....:confused:
 
Do góry