reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Lila pierwsze usg miałam zrobione 2 tyg. i 3 dni po zapłodnieniu, bo Pani Doktor bardzo chciała już znaleźć fasolinkę , ale jak pisałam wczesniej potwierdziła jedynie zgrubiałą błonę śluzową macicy i skontrolowała czy na jajnikach nie ma torbieli. No i znalazła czarną kropeczkę ale nie gwarantowała,że to na pewno fasolka:happy::happy:. Następne badanie usg mam zaplanowane na 13 grudnia (5 tyg i 3 dni po zapłodnieniu czyli licząc od ostatniej @ początek 8 tygodnia).
Chodzę do państwowej poradni dla kobiet
 
reklama
Marchewa powiem Ci,że ja nie miałam w żadnej
z ciąż mdłości,omdleń,ani zachcianek
i to ponoć tez normalne:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: ,
są kobiety,którym los oszczędza takich niewygodnych przeżyć,
więc ciesz się kochana i pracuj sobie spokojnie,
bo nie mogłabyś tego robić przy mdłościach,
a ztego co piszesz jesteś bardzo aktywną mamą pracującą;-) :tak: :-p :happy: :-)
 
witajcie. Niestety u mnie juz po:( Wykryto pusty pecherzyk plodowy.Pozdrwawiam was serdecznie i zycze abyscie mialy wiecej szczescia.
 
witamy serdecznie ;-)
niedawno wróciłam z przychodni po badankach, nasiusiałam do kubeczka, pan wbił mi igłe jak dla konia i pobrał dwie próbówki krwi, zastanowiło mnie po co dwie, ale byłam dzielna. teraz bogatsza w wielkiego siniaka na ręce leniu****ę, bo mam wolny dzień. we wtorek kolejna wizyta u lekarza, jaktak dalej pojdzie to zdecyduje sie na krótkie zwolnienie, mdłości mnie wykańczają.
Czy wiecie co u Pauli? mam nadzieję, że wszystko skonczy sie dobrze.

Pozdrawiamy

ps. dzisiejsza zachcianka... rurki z bita smietaną... :zawstydzona/y:
 
Ja wiem co u Pauli,ale nie wiem czy moge napisac, pewnie zaraz sama napisze:-)

Poziomko tak mi przykrto, o Boziu to ja sie dopiero teraz boje:-( No i dlatego usg byc powinno:-(
Sensi - ja dzis bylam u tej babki co robi usg, mowi,ze ma komplet i zeby ponownie sie rejestrowac w pon, wtorek, to poczekam do tego wtorku.
Marchewa ja tez nie mam zadnych objawow i tez mnie to martwi:baffled: Choc z Mikim tez nie mialam,a bylo wszystko w porzadku:-)
 
poziomko droga ale czy towarzyszyło temu plamienie?? zdarza się , że zbyt mała czułość aparatu daje taki wynik. może usg trzeba powtórzyć. Który to tydzień???
 
Cześć Dziewczyny!

Dziękuję Wam serdecznie za kciuki i za modlitwy.

Dzidziuś żyje. Ma już 17mm. Dostałam Duphaston na podtrzymanie bo niestety nadal plamię.
Trafiłam na bardzo sympatyczną lekarkę, powiedziała, że za 2 tygodnie chce mnie widzieć na kolejnym USG kontrolnym czy z dzidzią nadal ok.
Niestety nie może mi dać gwarancji, że wszystko będzie dobrze i ja to rozumiem jednak jestem pełna nadziei i wiary, że uda mi się donosić.

Poziomko może jeszcze za wcześnie by było widać zarodek?
Może jest jeszcze jakaś nadzieja?
Strasznie Ci współczuję bo wiem co przeżywasz. :-(
 
reklama
Do góry