reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
biedronka- a ja mam męża Filipa i poweim Ci, ze to na prawdę fajny chłop:-) a 11,4 mm to bardzo dużo. W którym Ty jesteś tygodniu? Przepraszam ale albo niedoczytałam albo nie pamiętam

My mamy wizytę u gina w przyszły wtorek. Zakładam, że zrobi usg bo w pierszej ciązy robił. A własnie czy miałyście usg dopochwowe przy "przez brzuch"? Ja miałam z Wojtkiem pierwsze dopochwowe, srednio przyjemne.
 
własnie to jest w tym wszystkim najdziwniejsze... pan lekarz powiedział mi ze jest zbyt wczesnie zeby okreslic wiek malenstwa z moich obliczeń niezbyt dokładnych wynika ze to moze byc 5, max 6 tydzień, wstępnie powiedział ze termin bedzie gdzies na poczatku lipca. Szczegół poznam we wtorek kolejna wizyta nasz czeka, ale najpierw jutro badanie krwi i siuśków ;)
A usg miałam dopochwowe, kurcze strasznie to żenujace jak obcy facet zakłada prezerwatywe na dziwna końcówke :zawstydzona/y: z zamiarem "wtyknięcia" jej w ciebie ;)
 
Biedronko śliczny dzidziuś :tak:

Littleblue cieszę się że oswajasz się z myślą o dzidziusiu.

**************************

Niedawno wróciłam od gina i niestety potwierdził moje obawy.

Plamię....
Nie bardzo, ale jednak. Szyjka twarda i zamknięta na cztery spusty, na szczęście.
Dostałam skierowanie do szpitala na patologię ciąży. Jutro rano jedziemy, zrobią mi badania, USG. Może dowiem się czegoś więcej. Historia jak widać lubi się powtarzać. Przy Szymku też plamiłam. Mam nadzieję, że tylko taka moja uroda i że z dzidzią wszystko dobrze.
Jeśli możecie to bardzo proszę o kciuki i modlitwę....
 
Paula, jestem z Tobą, mocno trzymam kciuki, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze. Najważniejsze to chyba pozytywne myślenie.

Chciałam Wam tylko powiedzieć za kiedy dowiedziałam sie o tym ze jestem w ciązy, mimo ze tak długo na to czekałam,poczułam nagle strach jakis dziwny.
Dzięki Wam moje drogie duszki czuję sie lepiej, wiem ze mogę liczyć na Wasze dobre słowa. Więc z całym oddaniem oddaję siebie Wam. :happy2:
 
Paula trzymam - uważajcie na siebie...

Biedronka ja się dalej oswajam z myslą, że urosnie mi brzuch....

ja jestm za wspólnym trzymaniem diety i powiedzeniu głupim zachciankom NIE!!!!!!!!!!!
 
tak naprawde to teraz ja juz ne moge sie doczekac tego brzuszka... a on jakoś nie rośnie :baffled:

mówisz Marcheweczko ze nie dajesz sie zachciankom?! ja dzieki mdłościom tych zachcianek nie mam, jedyna zachcianka to móc zjesc cokolwiek i nie zwrócic, zauważyłam ze nie wymiotuję tylko po mandarynkach :confused:

byłam oststnio w aptece po kwas foliowy i jakies witaminki dla ciezarnych... pan farmaceuta polecił zestaw witamin który juz zawiera zwiekszona dawke kwasu foliowego, jak myslicie czy moge mu zauwac i brac tylko ten preparat czy dodatkowo czysty kwas foliowy tez powinnam sobie sprawic i łykać o tak jak dawniej?
 
bied_dronko jednak na twoim miejscu nie kupowalabzm witamin, szczegolnie jak jestes przed badaniem moczu i krwi,bierz tylko kwas foliowy, zrob najpierw badania jezeli lekarz twoj stwierdzi ze powinnas cos brac przepisze ci napewno cos odpowiedniego dla ciebie
 
podaj nazwe iwtamin, bo mnie lekrka mówiła, ze sa witaminy, które sobie panioe chwala, ale rodza sie dzieci giganty i nie poelca...

jyutro wypytam dokąłdnie..
 
reklama
Do góry