reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Angi tak jeden jedyny raz była w ciąży i tyle przybrała, to była masakra bo ona na początku ciąży jadła zdrowo a to i tak nic nie dawało, pozniej juz w ostatnichh miesiącach stwierdziła ze i tak już jest masakra i gorzej być nie może i jadła normalnie. Kurde chciałabym przytyć 15 kg.. ale to chyba nierealne ;/
 
Klaudia.81.81 tak to jest mozliwe. Przez 9 miesięcy zwracałam prawie wszystko co zjadłam. Mój organizm przyjmowal tylko jogurty, serki, kisiele i wafle ryżowe. Glodna chodziłam przez cała ciąże a jak zjadłam to zwrot. Masakra. Jeszcze mała uciskała mi na żołądek co jeszcze to potęgowało. Generalnie schudłam w ciazy. Miesiąc po spadło mi 10 kg bez specjalnej diety.
 
Kurde ja w pierwszej przytylam 22 kg!!!:/ potem pol roku ostrego odchudzania. Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie nie przytyc wiecej jak 12
 
Chyba tez od genów moja mamai Ł mama przytyluw obu po ponad 30 kg ja niestety w pierwszej wazylam 80 kg jak zaszlam do porodu 116. Po porodzie spadło 20 i cóż tak się utrzymało :\ patka skąd jesteś ? Tez myślę nad jakąś rozpiska lub dietetykiem nawet z Ł na ten temat rozmawiliśmi W pon jak będę u giną tez chętnie dopytam o to czy moge rowerek stosować
 
Loop w pierwszej ciąży nie stosowałam żadnej diety normalnie jadłam ale miałam duża nadwagę. Dopiero rok temu zaczęłam chodzić do dietetyczki i schudłam 30 kg i teraz w ciazy chce dalej być na diecie ale na odpowiedniej dla kobiet w ciąży.

Angi ja jestem z szczecina. Jak będę miała nowa dietę to będę mogła wam coś z mojego jadłospisy podać. Tylko to jest indywidualna dieta :)
Ja swojej dietetyczki tez się popytam jakie ćwiczenia można w ciazy robić
 
Patka ja bardzo chetnie skorzystam z Twoich wszelkich porad diet ktore otrzymasz od dietetyczki:) ja niby tez naswage mialam mimo to tylam na potege. Teraz chce wlasnie przytyc niewiele tak aby sama w sobie schudnac
 
reklama
Do góry