reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny :) witam nowe mamusie lipcowe :) trochę mnie nie było ale praca i szkoła, na dodatek egzamin (zdany na 5!! ;) ) strasznie dużo piszecie i nie idzie nadrobić [emoji23]
A tak pozatym to chyba będę musiała iść na zwolnienie wcześniej niz planowałam ;/ pracuje w sklepie sredniopowieszchniowym więc wiece jak grudzień wygląda w sklepach, mega dużo pracy a ludzi mało do pracy, na dodatek widziałam swój grafik i jest hardcor, dwa razy pracuje po 7 dni pod rząd kilka razy po 10 h ;/ jutro mam wizytę i ogólnie jestem spokojna i niestety nadal mam przeczucie że nic nie będzie widać, jutro będzie połowa 6 tygodnia, jak myślicie? Zobaczę coś na usg? ;)
 
reklama
Dobradzieeczyna moim zdaniem tak wiekszosc w w tym czasie widzi juz serduszko:-) ale wiadomo ciaza moze byc mlodsza.Co do grafiku rzeczywiscie hardcore...lepiej wez zwolnienie...

Lilith mam nadzieje choc juz Ci.powiem ze zaczelam swirowac ze cos jest nie tak:D ale juz mi przeszly te mysli :D
Kobiecie dogodzic sie nie da:D a Ty jak sie czujesz? Czekoladki.od.meza zjedzone:D

010igov3fkey3mez.png
 
Dobradziewczyna gratkimzdanego egzaminu i to na 5! jest ske czym chwalić!
Trzymamy kciuki za jutrzejsza wizyte, powinno być cosmwidac ale roznie bywa, gdyby ciąża była jednak młodsza. chcesz wziąść l4 od ginekologa juz jutro?? lepiej się nie przemeczac bo praca ciężka a po świętach zawsze możesz wrócić.


Maziajka to normalne hihi ale juz masz dużego maluszka wiec może się uspokaja. kiedy Ty masz kolejna wizyte??
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie [emoji6]
Podczytuje Was od kilku dni i postanowilam dolaczyc.
10.11 bylam na wizycie ale byl tylko pecherzyk i 17.11 (tj.6t3d) wtedy bylo juz serduszko. Termin wychodzi na 10.07.2017
Pozdrawiam

w4sq43r8pdpftgs9.png
 
Agness - witaj wśród nas :-)

Nath, Vicarika - współczuję Wam Waszych przeżyć. Ciężko się to wszystko czytało - bo widać, że nie moglyscie liczyć na konkretną pomoc, szczególnie tą fachową. Dobrze, ze trafilyscie na fantastycznych mężczyzn, którzy Was rozumieją i wspierają.

Dobradziewczyno - świetnie zdany egzamin! gratulacje!!!
Ja też mam jutro wizytę (jadę ok.17:00-18:00), u mnie to będzie 7+2 tc.
Jak możesz bierz L4, lub postaw sprawę jasno. Jeżeli dobrze się czujesz, to zawsze możesz pomóc w pracy, ale nie w tym wymiarze czasowym co Ci zaplanowali. To zawsze lepiej jest odbierane przez pracodawcę, bo nie uciekasz przed obowiązkami, jedynie pracujesz krócej bo jesteś w okresie ochronnym. No ale..wszystko zależy od tego jak się czujesz :-)

Maziajka - ja dzisiaj się pasta jajeczna zalatwilam na śniadanie. Dalej leżę... Także chyba nadal będę wierna bułce z serem żółtym [emoji6]. Widocznie jajka nam nie służą [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobradziewczyna gratkimzdanego egzaminu i to na 5! jest ske czym chwalić!
Trzymamy kciuki za jutrzejsza wizyte, powinno być cosmwidac ale roznie bywa, gdyby ciąża była jednak młodsza. chcesz wziąść l4 od ginekologa juz jutro?? lepiej się nie przemeczac bo praca ciężka a po świętach zawsze możesz wrócić.


Maziajka to normalne hihi ale juz masz dużego maluszka wiec może się uspokaja. kiedy Ty masz kolejna wizyte??
Dziękuję :) do Konica miesiąca mam grafik dość fajny więc myślę że by iść na zwolnienie na grudzień a pozniej zobaczę jak się sytuacja rozwinie
 
Dobradziewczyno - świetnie zdany egzamin! gratulacje!!!
Ja też mam jutro wizytę (jadę ok.17:00-18:00), u mnie to będzie 7+2 tc.
Jak możesz bierz L4, lub postaw sprawę jasno. Jeżeli dobrze się czujesz, to zawsze możesz pomóc w pracy, ale nie w tym wymiarze czasowym co Ci zaplanowali. To zawsze lepiej jest odbierane przez pracodawcę, bo nie uciekasz przed obowiązkami, jedynie pracujesz krócej bo jesteś w okresie ochronnym. No ale..wszystko zależy od tego jak się czujesz :-)

Dziękuję :) zobaczę co jutro wyjdzie po wizycie, kierowniczke mam spoko, ale zapowiedziała już ze nie ma możliwości zmiany grafiku, nawet nie dostałam wolnego żeby jechać z synkiem do szpitala 100 km do miejsca zamieszkania ;/ grudzień w sklepie rządzi się swoimi prawami ;/
 
reklama
Gratulacje! A tak kierując się datą ostatniej @ który byłby to tydzień ? Faktycznie jeśli jest za wcześnie to czasem ciężko jest w 100% rozpoznać ciążę , ale wierzę ,że przy następnej wizycie dostaniesz również potwierdzenie prze lekarza :) Trzymam kciuki ! :)
Ostatni okres miałam 11 pażdziernika więc według ostatniej miesiączki 5 tydzień.
Lekarz powiedział,że ze względu na moje długie cykle nawet po 38 dni owulacja mogła się przesunąć i mogło dojść później do zapłodnienia i może to nie jest 5 tydzień tylko np: 4 tydzień ciąży.Ze względu na to,że staraliśmy się z mężem regularnie od 8 miesięcy to nie mam pojęcia kiedy mogłam zajść w ciążę. Lekarz dał mi skierowanie na beta hcg tego samego dnia miałam wynik więc w dniu 15 listopad wynosiła 1053 miu/ml
 
Do góry