reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

TEA czasami wycinają bliznę po 1 cesarce i tną tak samo, wiem tez ze niektórzy tną góra dół, chyba lekarz to ustala jak uważa że będzie dobrze. Ja też miałam 1 cesarkę, potem strasznie chciałam sn no i faktycznie drugie dziecko tak rodziłam tylko było malutkie i bolało jak diabli bo miałam bóle krzyżowe, teraz mi wszytko jedno byle było zdrowe, ja tam zniosę wszytko
 
reklama
Hajmal dzieki za wyjasnienie, Truskawka ja tylko pytalam bo chcialam wiedziec czy to tak na porzadku dziennym lekarz wypisuje L4 jak tylko sie w ciaze zajdzie, ale Hajmal juz mi wyjasnila i rozumiem wszystkie dziewczyny po przejsciach, ze sie boja. Ja z pewnoscia pozniej tez bede sie starac o zwolnienie ale jeszcze nie teraz, w pierwszej ciazy tez mialam przejscia ale dopiero przy porodzie - wypadla mi pepowina wiec mialam natychmiastowa cesarke - super szybka akcja jak na filmach i dzieki temu Zuzia jest z nami, a chcieli mnie wyslac do domu i powiedzialam nie, gdyby to zdarzylo sie w domu nie mialaby szans.

Gosia mega gratulacje! To sie doczekaliscie :)

Jestem cala przemoczona, dzis moje dziecko mialo koncert w szkole, wystroilam ja w spodniczke i w drodze do szkoly tak zaczelo lac ze pomimo parasoli doszlismy cali przemoczeni i musialam ja przebrac w szkole. Ale wystep super - slodkie jak takie 3-5 latki spiewaja :)

A no i pytalam o ten duphaston ale tu tego nie sprzedaja :(
 
Hej , a ja mam pytanie odnośnie USG. Czy w 7t2d to będzie przez powłoki czy od środka? Bo chce męża wziąć i nie wiem sama na co go przygotować :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też się "przygotowywalam " a tu jednak badanie przez brzuch miałam :) Ale bylam chyba jedną z niewielu, jak nie jedyną którą tak zbadano w dość wczesnej ciąży... :)

Cześć,

ja nieśmiało dołączam do Was - w sobotę po 6 latach starań zobaczyliśmy na teście dwie wyraźne kreseczki. Tyle razy myslałam o tym momencie, snułam miliony scenariuszy a było i tak zupełnie inaczej. Teraz szczęści miesza się z niedowierzaniem, strachem i niepokojem. Na 17.40 mam wizytę u ginekologa wg aplikacji jestem w 5 tygodniu ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 20 października. Najbardziej przeraża mnie ten nieustający ból brzucha jak na okres - pojawia sie co kilka godzin. Czy to normalne w ciąży?
Nigdy wcześniej nawet test nie wyszedł mi pozytywny - mam 33 lata. Z mężem przeszliśmy naprawdę długa drogę przez inseminację po in vitro i nic. Dopiero teraz takie szczęście.
Podpowiedzcie coś - ten brzuch to normalne?

w4sqcsqv4v6p5va0.png

W zasadzie taki bol brzucha odczuwam niemal caly czas- wieczorami nieco mocniej- ale to pewnie przez przestanie w pracy kilku godzin...no i jeszcze powrót w z reguły zatłoczonym autobusie, gdzie nie ma możliwości usiąść :)
Trzymam kciuki- na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
Dziękuje dziewczyny za ciepłe słowa i słowa otuchy. My z mężem faktycznie już straciliśmy nadzieję i powoli godziliśmy się z myślą życia we dwójkę. Pop wizycie u lekarza powiem co i jak.
Miłego dnia:)

w4sqcsqv4v6p5va0.png
 
Witajcie kochane :) kiedyś już się witałam ale postanowiłam ze odezwę się po wizycie jak już będę pewna żeby się nie nakręcać. Wczoraj byłam u gina i widziałam pięknie bijące serducho :). Pobrał mi cytologię ale mam nadżerkę i zakrwawiła trochę, nawet mnie uprzedził żebym się nie przestraszyła jak będę trochę krwawić. W sumie tak delikatnie różowy śluz mam i już się schizuje czy to po badaniu czy coś nie tak. Dziewczyny będziecie mieć mnie tu dość ;). Swoją drogą niezła produkcja postów idzie :).
pozdrawiam was wszystkie cieplutko
 
Tea - aaaa..No to nie ma tematu :-(.
Mam nadzieję, że te % nie będą Cie dotyczyły, ale jeżeli istnieje ryzyko... To lepiej go nie podejmować.


Hajmal - ja miałam mieć cc ze wskazań okulistycznych, ale poszło bez problemu sn.
Teraz jest mi wszystko obojętne - aczkolwiek jeżeli byłaby taka możliwość to..chcialabym znowu sn. Cc może i szybsze, ale dłużej odczuwalne.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie u gina a więc z dobrych wieści zarodek odpowiada 8 tyg i 3dni tętno dzieciaczka wciąż wysokie 180...
Arow wow a ten aplikator jest do kupienia osobno?
 
Tymuniek - i co gin powiedział na to wysokie tętno fasolki?

Asia333 - nie strasz - my się nie boimy [emoji14].
Gratuluję udanej wizyty [emoji3]

Anninek - uuu...Dobrze, ze miałyście ciuchy na zmianę [emoji3].
Występy dzieciaków 3-5 lat są cudne - scenariusz scenariuszem, a one i tak zawsze coś po swojemu zrobią. Zachowania nie do zaplanowania i odtworzenia [emoji3]

P.s. Oby z tego deszczu chorobska żadnego nie było.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tymulek super :) , aplikator jest w pojemniku z luteiną dopochwową, przerabiałam wkładanie placem i tak jest lepiej, czyściej, szybciej przyjemniej.

asia czy Ty masz plamienia z tej nadżerki ? _np podczas wypróżniania się?
 
reklama
Do góry