reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
jest mi wstyd zostałam przyłapana o 22 przez mojego syna, który wstał siku na jedzeniu lodów śmietankowo czekoladowych. :( :) Usłyszałam "MAMA O TEJ PORZE SIE NIE JE" ale mi wstyd było :). Tak jak dla mnie słodycze mogły leżeć i nie istnieć, to teraz mam normalnie ataki aż się tego boję. Tak jak torty i ciasta nawet na nie nie mogłam patrzeć to w piątek zaliczyłam dwa kawałki tortu. Chyba muszę sobie jakiś kaganiec kupić :)
 
Tymuniek pewnie masz mieszane uczucia
Asia gratuluje
Aga ja wtedy ważyłam 24 kg więcej ;) teraz jestem w normie dopiero ;). Nie wiem czy wiesz odnośnie wskazań do cc ze względu okulistycznych ze w dużej mierze można sie ich pozbyć. Bo to chodzi w głównej mierze o odklejenie siatkówki. Moja bratowa ma duża wadę -9 i chodziła przed porodem na laser który jakby przyklejał siatkówkę i rodziła normalnie SN bez ryzyka. Teraz rodzi w marcu i juz była na kontroli siatkówki
 
Kasiulka - wiem, wiem :-). Zobaczę co teraz mi okulistka powie, i czym pogrozi. Tamten poród na ślepo wzięłam (oczy dopiero na samym końcu otworzyłam), i wszystko było w porządku. Ja kwalifikuje się pod krotkowzrocznosc średnią (wada oczu nie przekracza -6, a szkła noszę -2,75, bo w nich już widzę, i nie chce dodatkowo ich wzmacniać). Od -9 to już krotkowzrocznosc wysoka. Moja koleżanka bez korekcji rodziła w Irl sn... Bo tam sie nikt nie przejmuje wadami wzroku :-/. 2 krotnie jej się udało urodzić bez problemów.

Nie mniej ryzyko zawsze jest. dzięki! [emoji2]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje udanych wizyt.
Ja ide dziś na 16:30 zobaczymy co mi powie czy tez ze mam niekształtny pęcherzyk czy będzie miał dobre wieści dla mnie.w g bin dziś 6 tydz 6 dzień a wg ostatniej miesiączki 6tydz 1 dz
 
Tymuniek - i co gin powiedział na to wysokie tętno fasolki?

Asia333 - nie strasz - my się nie boimy [emoji14].
Gratuluję udanej wizyty [emoji3]

Anninek - uuu...Dobrze, ze miałyście ciuchy na zmianę [emoji3].
Występy dzieciaków 3-5 lat są cudne - scenariusz scenariuszem, a one i tak zawsze coś po swojemu zrobią. Zachowania nie do zaplanowania i odtworzenia [emoji3]

P.s. Oby z tego deszczu chorobska żadnego nie było.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki Aga, mam nadzieje ze bedzie ok. U nas w tym tygodniu cieplo - jakies 17 stopni :)

Co do cc to mnie ciagle straszyli cc bo mialam bardzo nisko ulozone lozysko, do konca czekali czy sie przesunie i do dnia porodu nie wiedzialam co bedzie, w koncu wyszlo jak wyszlo, ja pozniej strasznie plakalam ze mialam cc no ale najwazniejsze, ze dziecko jest cale i zdrowe. Teraz mam nadzieje na sn.
 
O jak to zależy od tłuszczu to ja będę mieć dowcipnie do 9 miesiąca.
Gosiu gratulacje przeogromne, ja zobaczyłam dwie kreski tuż przed pierwszym in vitro. Od 30.11 zaczynalabym krótki protokół.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kotek - kciuki zacisniete [emoji110][emoji110][emoji110].


Anninek - u Nas tez pogodowo (15') [emoji3], ale co deszcz to deszcz. Toleruje go jedynie z perspektywy okna [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry