reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej babolki :) mało coś piszecie i jakos tak pusto na forum sie ostatnio zrobiło

ZonaGraja tez tak mam, ze jak ide po konkretna rzecz to napewno jej nie kupie :D

Karolina ja tez zastanawiam sie do kiedy chodzic do pracy, ale w sumie w domu by mi sie nudziło jednak.

Lilith nawet nie wiedzialam, ze to jakos inaczej działa dopler w usg a dopler polozniczy. Kurcze mialam tego nie kupowac, ale coraz bardziej zaczyna mnie kusic ehh

Jejku dziewczyny mnie okropnie wywaliło brzuch, mierzyłam wczoraj sukienke kupioną 3 miesiące temu na impreze firmowa i nie ma szans- jest za ciasna :/ impreza za 1,5 tyg, juz nie chce mi sie lazic za czyms nowym, musze sie w cos wcisnac i tak, zeby nie bylo widac ciazy :D
 
Truskawka to pokaz brzus!

Ja mam małe doświadczenia w chorobach, na szczęście. Ale ja w ciagu dnia daje wykrztuśne plus nebulizacja. Wszystko to maks do 17. Wszystko musi sie oczyszczać, a leki p.kaszlowe nie są za bardzo polecane i wskazane. Ale czasem na noc daje sinecod (u nas działa swietnie). I od rana znów wykrztuśnie żeby wszystko sie czyściło.
 
Witajcie po dłuższej przerwie :) musiałam trochę odpuścić pisanie bo sama zaczęłam schizowac ;/ ale byłam dzisiaj u ginekologa i było PIK-PIK-PIK [emoji4][emoji4][emoji4] jestem mega szczęśliwa [emoji4][emoji4][emoji4]termin niby mam na 20.07 ale pewnie jeszcze z trzy razy się zmieni ;) następna wizytę mam 2 stycznia dopiero :( cały miesiąc nie będę widzieć swojej fasolinki :( w miedzy czasie robiłam badania, wszystko wporzadku, minimalnie cukier mam podwyższony we krwi, ale co mnie zdziwiło to, to ze znowu dostałam skierowanie na krew i mocz ;/ mam bardzo słabe żyły i w pierwszej ciąży miałam wiecznie jednego wielkiego siniaka ;/

Kciuki za wizyty dzisiejsze :)
 
Witajcie po dłuższej przerwie :) musiałam trochę odpuścić pisanie bo sama zaczęłam schizowac ;/ ale byłam dzisiaj u ginekologa i było PIK-PIK-PIK [emoji4][emoji4][emoji4] jestem mega szczęśliwa [emoji4][emoji4][emoji4]termin niby mam na 20.07 ale pewnie jeszcze z trzy razy się zmieni ;) następna wizytę mam 2 stycznia dopiero :( cały miesiąc nie będę widzieć swojej fasolinki :( w miedzy czasie robiłam badania, wszystko wporzadku, minimalnie cukier mam podwyższony we krwi, ale co mnie zdziwiło to, to ze znowu dostałam skierowanie na krew i mocz ;/ mam bardzo słabe żyły i w pierwszej ciąży miałam wiecznie jednego wielkiego siniaka ;/

Kciuki za wizyty dzisiejsze :)
Termin jak ja :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Dobradziewczyno - gratulacje :-)


Samotnaja - powodzenia na dzisiejszej wizycie :-)


Maziajka, Karolina - również pozdrawiam :-)


A co z Vicarica?



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za podpowiedzi,wykrztusnych narazie nie daje bo jest tylko suchy kaszel,w nocy jest tragedia bo spać nie może,jutro umawiam się do pediatry,niech to lepiej oslucha

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie dzisiejszej. Niezbyt jest optymistycznie.. wg om to 7 tydz dr po badaniu stwierdził że to Maks 4/5 t i że beta trochę niska. Podlamalo mnie to. Mam wykonać pilne usg więc w środę prywatna wizyta z usg, a w piątek do niego :-( mówi że Albo młodsza ciąża albo inna sytuacja :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry