reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

My tylko z sola fizjologiczna.u nas lekarz nakazuje robic ostatnia inhalacje krotko przed spaniem.ja wlaczam przy katarze u malej jeszcze dodatkowo inhalator zaraz jak zasnie na 5-10 min

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Karo - i nie miałaś nigdy problemów z Małą, w sensie zaksztuszen, wymiotow nocnych w trakcie kaszlu, itd? Dziwi mnie trochę ta metoda... U nas broń boże, inhalacje nie powinny być wykonywane przed snem. Ważne jest też aby po ich wykonaniu oklepac plecki, co by wspomóc oderwanie zalegajacej flegmy.


Tea - jeszcze przypomniał mi się pulmex baby w maści (podobne do vaporub) - też warty polecenia :-)
Link do: PULMEX BABY Maść - 20 g | Apteka Melissa

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nigdy niemiala mala zadnych problemow ale tez Do tej pory jak cos to tylko Katar i u niej inhalacje pomagaja najszybciej a Kaszel naprawde sporadycznie u niej

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Mala miala roczek to Troche przez nasza glupote dostala zapalenia oskrzeli wtedy dostalismy Inhalator i tak lekarz kazal inhalowac 3× do dnia,ostatni raz krotko przed zasniecien i zawsze u nas pomagalo i pomaga

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Okeej [emoji2], jak pomaga to dobrze.

Moja w wieku 19 m-cy miała 1 raz stawiane banki na zapalenie oskrzeli (generalnie jestem przeciwna antybiotykom, więc jeżeli jest metoda, która może je zastąpić - to ja bardzo chętnie z tego korzystam. No ale czasami się nie udaje... ). Bańki stawiane były przez pielegniarke. Przyjechała do Nas do domu, była tak delikatna, że młoda usnęła a trakcie ich robienia. Po 3 dniach, była już zdrowa [emoji3]. Także baaaardzo polecam.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja odebrałam wyniki - i wygląda to wszystko na cacy. Glukoza na czczo 90 (spodziewałam się wyższej),

Pociesze Cię, ja glukoza na czczo miałam 102 ;)



Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i na NFZ. na NFZ czeka się ok2- 3miesiące więc zeby ciąże potwierdzić poszłam prywatnie i prywatnie nie dostałam nic

U nas prywatnie jak się idzie do lekarza to tez na własną rękę robi się badania, a jak idzie się na NFZ to dają skierowania
 
U nas lekarze dzieciecy wogole niechetnie przepisuja antybiotyki dzieciom i lecza najpierw wszystkimi innymi metodami.jak Tak widze w polsce maly mojej Siostry Co troche antybiotyk jesli troche goraczki

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Jutro spróbuje nebulizacje z soli,też jestem przeciwna antybiotykom ,próbowałam kiedyś u nas znaleźć pielęgniarkę która stawia banki,nie ma szans,śmiały się ze dziś się już tego nie stosuje a wg mnie to rewelacyjna metoda,chciałam nawet kupić te w aptece ale one chyba nie są tak skuteczne jak te tradycyjne stawiane na ciepło.
Maść mam jedną w domu,coś a la pulmeo ale ona jest rozgrzewająca to na noc chyba nie wskazana bo wzmoze kaszel.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje chłopaki nie chorują raczej wiec z soli tylko. Raz misiek jak miał 5 mcy dostał ventolin i pumicord. W domu tez mam mucosolvan (wykrztusny). Ja daje tez flegamine jak trzeba

Aga super ze wyniki ok
 
Ostatnia edycja:
Do góry