reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witam sie mikolajkowo

Misia ,Wendy gratuluje wizyt.

Bulkaasia witaj.blizniaki super. My bysmy sie tez bardzo cieszyli na blizniaki bo Moje siostry blizniaczki i Do blizniaczek kuzyna jestem chrzestna.

Zonograja ale powiedzialas i Masz spokoj a mnie czeka jeszcze taka rozmowa. Jutro bedzie pewno lepszy dzien

A mnie dzisiaj takie Spanie dopadlo ze masakra.od 14 na nogach ustac niemoglam. Odebralam mala,odebralysmy jej but od mikolaja i musialam sie chwile polozyc.mala pobiegla do sasiadow wiec mialam spokoj.przybiegla i Mowi leci znowu wrocila o 18 po kolacji bo sasiedzi juz jej jesc dali (to sa rencisci ktorzy ja uwielbiaja i chocby czuli ze Mi dzisiaj tak zle) myslalam ze w 11 tyg juz mnie to ominie ale oby to tylko jednorazowe.a dzisiaj rano mala otworzyla drzwi i tam tyle prezentow od mikolaja (od nas i wszyscy sasiedzi tez jej prezenty polozyli )byla w siodmym niebie. Mowi Chyba mikolaj oszalal tyle Mi przyniosl

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
DobraDziewczyna u mnie dziś też pomidorówka, tak na czerwono-mikołajowo :) U mnie z jedzeniem słabo. Mdłości w sumie nie mam wcale, ale żołądek mi się chyba zmniejszył, jem połowę tego co kiedyś.

Katanka pamiętaj, że stres bardzo szkodzi maleństwu. Musisz myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki :)
Ja młodości też nie mam, ale z jedzeniem to jakaś porażka, mój żołądek jest chyba mniejszy od żołądka mojego 20 mc synka, podstawowe posiłki jemy takie same i w takiej samej ilości a Młody w miedzy czasie jeszcze jakieś biszkopty/jablko/chrupki. Jestem dopiero w 8 tyg ciąży aż boję się pomyśleć co będzie później, a w święta to aż wstyd żeby tak mało zjeść ;)
 
Wróciłam, wyniki wyszły w normie więc się uspokoiłam trochę ;) ale jestem już dzisiaj strasznie zmęczona, byłam z Młodym na zakupach, później u tego lekarza, bolą mnie plecy, i w sumie dopiero zjadłam trochę obiadu ;/ i to moje pytanie do Was dziewczynki... Jecie normalnie? Tzn porcje mniej więcej takie jak sprzed ciąży? Ja obiad jem na 3/4 razy ;/ najadam się bardzo szybko, za chwilę będę pewnie jeść druga część zupy, wyszła mi taka pyszna pomidorowka że muszę jeszcze zjeść [emoji23][emoji23]
Mam dokładnie tak samo z tym żołądkiem. Mało tego boli mnie ciągle obojętnie co zjem :(
Pieknie

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Morela dzieki:-)

Co do zoladka mam identycznie jak cos zjem to czuje to ciagle jakby sie nie trawilo tylko zalegalo gdzies brrr do tego ciagle bekam!! Maskra.

010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka bardzo ładny pokoik :tak:
Uwielbiam bilard, wieki już w niego nie grałam.
A jak synek, podoba mu się?

Z tym żołądkiem i jedzeniem to miałam tak w drugiej ciąży. Zjadłam pół bułki a myślałam, że pęknę i było mi niedobrze.
 
reklama
Z tym żołądkiem i jedzeniem to miałam tak w drugiej ciąży. Zjadłam pół bułki a myślałam, że pęknę i było mi niedobrze.

Ja mam dokładnie to samo teraz ;/

Morela dzieki:-)

Co do zoladka mam identycznie jak cos zjem to czuje to ciagle jakby sie nie trawilo tylko zalegalo gdzies brrr do tego ciagle bekam!! Maskra.

Świńsko ale zdrowo ;)



Mnie boli ten żołądek jakbym miała jakieś wrzody albo refluks :(

Współczuję ;/
 
Do góry