reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Melduję się po wizycie. Maluch nadrobił różnicę i między terminem z om a usg jest już tylko jeden dzień różnicy [emoji4] ogólne wskazania odpoczywać.
A co do jedzenia to ja też bekam, jak mi się tak wieczorem nazbiera z całego dnia to myślę że niedługo nauczę się wybekiwać cały alfabet [emoji6]
Ale za to smak czekolady wrócił [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ika witaj i ogromnie gratuluję!!

Wendy który to tydzień?? masz czas pewnie przed prenatalnym znakezc nowego choć pewnie i zapisy trwają..

Kasiulka ale to leci. ja czekam aż skończę 12 choć chyba 13 byłby bardziej odpowiedni, sama niemwiem. dziś mam 11+1 i jakoś aż mi się wierzyć nie chce..

Buulkasia witaj :) powodzenia z bkizniakami.. moje niestety nie dały rady ale o podkradaniu chyba słyszałaś..

Misia zadowolona?? termin dobry wychodzi??

Dobradziewczyna tez tak ostatnio szłam i się okazało, że nie wiedzą o co chodzi ech..

Katanka trzymam mocno kciuki!! a poszło coś z krwią??

ZonaGraja, Tule mocno i Oby jutro było lepiej, ty dalej taka emocjonalna czy coś lżej??


Mafuu miałam przodujace lozysko nisko położone i to się plami/ krwawi w późniejszym okresie.

Minti super wiadomość :)


Maziajka ładny pokoik, pewnie wszyscy zadowoleni.


Dziś nic więcej nie napisze., Aga, Tea o tych magicznych preparatach jutro chętnie podyskutuje. dziś jestem wykonczona i nic mi się nie chce. zrobiłam jeszcze wieczorem sałatkę i koniec. idę się klasc.

U mnie 12tc i nie mam jak dawniej apetytu z rana, jadam dopiero obiado kolacje kolo 17 potem coś i wieczorem jeszcze coś. moge zjeść nkrmalna porcję albo większą :)

W poprzednich ciazach nie jadłam prawie nic.
 
Ostatnia edycja:
LILITH u mnie 7tc5dzien juz zapisalam sie do innego ginekologa a prenatalne jeszcze u innego bo ta moja nie bawi sie w nie, moze to i dobrze zawsze inne oko obejrzy bede spokojniejsza juz sie wyluzowalam :))) teraz tylko cieszyc sie i nie narzekac nie po to staralismy sie rok zeby teraz marudzic ;)) a kazda ciaza inna w 1 jadlam za dwoch w 2 normalnie teraz prawie w ogole mecze sie przy bułce robie 2 kanapki zjem 1 i tak ciagle juz schudlam 1kg ale w spodnie sie nie dopinam [emoji12]no coz trza sie klasc spokojnej nocy.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ika witaj i ogromnie gratuluję!!

ZonaGraja, Tule mocno i Oby jutro było lepiej, ty dalej taka emocjonalna czy coś lżej??


Mafuu miałam przodujace lozysko nisko położone i to się plami/ krwawi w późniejszym okresie.

U mnie 12tc i nie mam jak dawniej apetytu z rana, jadam dopiero obiado kolacje kolo 17 potem coś i wieczorem jeszcze coś. moge zjeść nkrmalna porcję albo większą :)

W poprzednich ciazach nie jadłam prawie nic.
Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa pocieszenia. W emocjonalna jestem nadal z tym że moje emocje są zawsze czymś spowodowane a przynajmniej te dzisiejsze emocje. Nieprzyjemnie jest usłyszeć z rana że jest się pierdolniętym nienormalnym i że tak samo wychowałam moje dziecko,a- tu cytuję kolejny " bachor "na pewno nie będzie lepszy...
A wszystko Za to że zwróciłam mojemu teściowi uwagę a raczej czysto teoretycznie stwierdziłam że trzylatek powinien już chodzić bez pieluchy albo przynajmniej próbować.... i że włączanie bajek na cały dzień tylko dla własnego spokoju też nie jest dobrym rozwiązaniem...
Ech z resztą historia jest nieco dłuższa...
Poryczałam się strasznie bo nie zasłużyłam sobie na to by ktoś nazwał mnie dziadówą żyjącą na czyjeś łasce... O innych epitetach nie wspomnę... Nie :(
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa pocieszenia. W emocjonalna jestem nadal z tym że moje emocje są zawsze czymś spowodowane a przynajmniej te dzisiejsze emocje. Nieprzyjemnie jest usłyszeć z rana że jest się pierdolniętym nienormalnym i że tak samo wychowałam moje dziecko,a- tu cytuję kolejny " bachor "na pewno nie będzie lepszy...
A wszystko Za to że zwróciłam mojemu teściowi uwagę a raczej czysto teoretycznie stwierdziłam że trzylatek powinien już chodzić bez pieluchy albo przynajmniej próbować.... i że włączanie bajek na cały dzień tylko dla własnego spokoju też nie jest dobrym rozwiązaniem...
Ech z resztą historia jest nieco dłuższa...
Poryczałam się strasznie bo nie zasłużyłam sobie na to by ktoś nazwał mnie dziadówą żyjącą na czyjeś łasce... O innych epitetach nie wspomnę... Nie :(
Nie przejmuj się gadaniem innych, jesteś w ciąży i masz dbać o swoje dobro fizyczne jak i psychiczne, więc głowa do góry bo po każdej burzy jest słońce [emoji274][emoji274][emoji274]
 
Czesc dziewczyny. Nie odzywam sie bo humor kiepski. Dzisiaj dzień "prawdy" będę wiedzieć wszystko.o 17.40 mam wizytę. Boję się strasznie. Dobrze że ide do pracy to się zajme czymś :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zonograja o matko a maz nie moze jakos tatusia ustawic??

Joanna moj maly jest zapalonym snokerzysta ma ten stol juz od 2 roku zycia uwielbia snookera , a jak go dostal to dziecka 2 h nie bylo tak lubi:-) do teraz mu ta pasja zostala jak bedzie tak.dalej to zapiezemy go do klubu snokera ale to.dopiero od 12 roku zycia.

Samotnaja a Ty mialas juz jakas wizyte/ usg??

Ja tez dzisiaj wizytuje o 13.30 mam nadzieje ze usg tez zrobi bo chce kropka zobaczyc:-)

Jeszcze z mlodym musze sie zaraz zebrac i do dentysty bo mu plomba wyleciala z zeba i go boli bardzo...


010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie o poranku [emoji2]

Żonograja (Karola) - Kochana, wiem, że jest Ci strasznie ciężko i psychicznie i fizycznie (bo to sie ze sobą łączy). Przechodzilam podobną sytuację, która doprowadziła do naszej wyprowadzki (wiem - pytałam już wcześniej o Wasze możliwości zmiany mieszkania, nie mniej jakbyś chciała pogadać tak od serca, i zrzucić z siebie pewien balast to zapraszam na PW - może będę mogła jakoś pomóc, bądź wskazać rozwiązanie. Placicie za Wasz pobyt w mieszkaniu Rodziców, więc to nie jest tak, że jesteście na czyjejś łasce).
Trzymaj się cieplutko [emoji8]


Katanka - powiem Ci, że ja bym po kolejnym silnym krwawieniu w trybie pilnym wylądowała na IP. Ale pisałaś, że uspokoiło się, więc w tej chwili to chyba można się już trzymać jutrzejszej wizyty.
Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.

Maziajka - świetny pokoik, i jak w nim jeszcze czysto i przejrzyście [emoji3]. Bilard - świetna sprawa [emoji106]

Co do jedzenia, to wracam do normalności. Fakt, że jak zjem więcej na raz (a w weekend poszalalam, bo i wciaglam porcję lasagne, a na drugi dzień double burger - wytłumacze tylko, że śniadania były znikome, stad wilczy głód przy obiedzie [emoji14]), to trzyma mnie to cały dzień. A tak staram się co 3 h coś zjeść. Śniadaniowy zestaw (bulka +masło +ser żółty) został w tym tygodniu zamieniony na bulka + pasztet z pomidorami suszonymi + ogórek konserwowy + uwaga... Musztarda [emoji3].
Nadal mi się odbija - ale do bekania mi daleko.

A pomidorówke chyba dzisiaj zrobię, bo też mam ochotę [emoji6]

Maziajka, anissima - powodzenia na dzisiejszych wizytach! [emoji3] [emoji110][emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam, czytam i może w końcu zaczne regularnie pisać :)
Maziajka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę &&&&
samotnaja kochana trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie :* czekamy na info
Zonograja współczuję ci stresu, nie wiem jak można komuś takim tekstem rzucić :( ludzie są okropni... staraj się nie denerwować choć wiem ze łatwo się mówi ale pamiętaj musisz troszczyć się o swoją kruszynkę.
Przeczytałam o waszych rewolucjach żołądkowych i trochę się uspokoiłam bo też mam czasami uczucie że to co jem nie trawi się i jest mi tak ciężko na żołądku. Na apetyt nie narzekam chociaż staram się jesc tyle co zawsze żeby nie przedobrzyć bo później ciężko te kg zgubić ;)
Dzisiaj ide odebrać wyniki, wczoraj robiłam badania prywatnie i zabuliłam 170 zł masakra!
Jutro wizyta - jestem dobrej myśli :)
Miłego dnia Wam życzę :)
 
reklama
Witajcie kobietki :) Ostatnio się nie odzywam,bo samopoczucie kiepskie ale cały czas czytam co piszecie :)
Stresuję się od rana, bo dziś o 20.40 wizyta mam nadzieję,że usłyszę serduszko i założy mi kartę ciąży i że wszystko jest ok.
Tak strasznie się boję trzymajcie kciuki ....

Maziajka trzymam kciuki za twoją wizytę :)

Samotniaja kciuki zaciśnięte :)
 
Do góry