reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Asia - zapraszam częściej [emoji3]
z badaniami miałam podobnie. Dodatkowo zrobiłam tsh - więc wyszło prawie 200 zł (ale to i tak ponoć mało, w porównaniu z niektórymi labo).


Samotnaja - bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki, aby fasolka nadrobila względem ostatniego usg.


Tea - jak Synek? Coś lepiej?

Truskawka - jak zdrówko?


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :)
Noc w plecy bo jak obudziłam się o 2 na siku to już zasnąć nie mogłam. Do tego syn przyszedł do naszego łóżka i wiercil się strasznie. Budzik o 6 i czas do pracy jak zombie, ehhh....
Joanna a Ty nie byłaś na Mamusiach styczniowych 2017?

Lilith dużo czytałam o tym podkradaniu, bardzo się boję :(

Maziajka trzymam kciuki i czekam na pozytywne wieści ;)
 
bulkaasia że ja? nie ja byłam na listopadkówkach 2011, fantastyczna grupa trzymamy się do dziś i zjazy sobie robimy :)
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty,
Zonograja masakra jak to przeczytałam,ludzie mają tupet,a wiem z doświadczenia ze mieszkanie z rodzicami lekkie nie jest,nam tak uciekło 6 lat życia na 1 pokoju,
Synek dostaje jak zwykle pulmicort plus berodual,syrop na dzień i na nocny kaszel polfergan ale nawet to cholerstwo nie działa i nocka kiepska była.
Jedziemy z małym dziś do ortopedy na uda bioderek bo nie chce nam chodzić a skończył właśnie 17 mies.I zaczyna mnie to mocno niepokoić.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agness - kciuki zacisniete [emoji110] [emoji110]

Bulkaasia - to ja nadrabiam że spaniem chyba za całą lipcowa grupkę [emoji6].
Ok.19:00 padam, czasami przebudze się przed 22:00, i nadal ide spac. Od poniedziałku budzę się o 4:30 żeby się wykąpać, wysuszyć, przy okazji próbuje ogarnąć śniadania dla młodej do szkoły, no i dla mnie i M do pracy, po czym o 5:30 wracam na kolejne 30 minut do łóżka. O 6:00 wszyscy mamy już zryw.

Tea - nie znam tych leków, które podalas. Mam nadzieję, że szybko zaczną działać. A co lekarz zdiagnozowal odnośnie tego kaszlu?
Z tym chodzeniem, to tez bywa tak, że są dzieci co pójdą w 10 mz, a są takie co dopiero ok.2 roku zdecydują się zaryzykować. Ale masz rację - lepiej sprawdzić co i jak. Mojej siostry córa ruszyła w 15 mz. Jej chodzenie odbywało sie początkowo na palcach (sprawdzali ja nawet pod kątem neurologicznym, czy przypadkiem to nie są powikłania ciążowe, itd. Ale wszystko jest w porządku). Teraz chodzi już prawidłowo (ma 18,5 mz).


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie porannie z lozka.pospalam od 20.30 Do 7.30.ubralam mala zrobilam sniadanko i tatus pojechal ja zawiesc bo jeszcze mA pare spraw dp zalatwienia przed praca wiec ja mig Do lozka.

Jak tak piszecie o tym waszym jedzeniu to ja Chyba inna. Moglabym jesc wszystko i Mieszac ale sie ograniczam bo wiem ile przytylam z mala.

Tea zdrowka dla malego i oby z bioderkami bylo wszystko okay. Powiem ci ze u nas na slasku Jak dziecko niechodzilo po roku czasu to juz masakra byla ale Jak tutaj przyjechalismy i zaczelam dzieci obserwowac to wiekszosc dzieci zaczyna tutaj chodzic po 16 Miesiacu. Jak pytalam tutaj lekarza bo mala zaczela sie puszczac Jak miala 10 miesiecy i Potem przestala i Jak bylam na roczkowym bilansie to mi powiedzial ze tutaj w niemczech przyjete jest Do 20 miesiaca mniej wiecej zeby dziecko chodzilo.i Jakos to mnie uspokoilo a mala 12.5 miesiaca zaczela wraz chodzic.teraz byli znajomi u nas i mala 15 miesiecy bedzie i dopiero Co wstanie przy stole ale przejsc nieprzejdzie

Aga o 4.30?dla mnie to srodek nocy. Moj budzik dzwoni o 7.15 to normalnie katastrofa jest

Trzymam kciuki za wizytujace

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Karo - no 4:30, kara za wieczorny "zgon lozkowy" - normalnie wstaje o 5:00 (wówczas mam godzinkę dla siebie, a moje ruchy poranne nie tolerują pośpiechu, więc wiesz...).

Zazdroszczę dłuższego lezakowania [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Przede wszystkim trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, Samotnaja napewno bedzie dobrze!!! badanie jakieś przez brzuch palcami wedlug mnie nie wiele wnosi, tylko teraz sie bardziej stresujesz przez to

Bulkaasia witaj i gratuluje blizniakow :) córke masz już dużą, wiec tez moze cos pomoc przy rodzenstwie :)

katanka jak tam dziś?

Maziajka super pokoik, fajny ten bilard, my mamy tez ale normalny dla dorosłych, ale szczerze to tylko na poczatku gralismy, teraz nam sie znudził i tylko przy imprezach jest uzywany

Zonagraja ojj nie wiem co ja bym zrobila jakby mi tak tesc powiedzial, chyba bym go rozszarpala, ale niestety starsi ludzie potrafia uprzykrzyć zycie. Mysle, ze Twoj maz powinien się z nim rozmowic i stanac w Twojej obronie.

Aga, dziękuje, dalej mnie katar meczy, ale i tak musialam dzis wywlec sie z lozka, bo byłam rano na badaniach, a pozniej jedziemy z mezem na swiateczne zakupy, wiec mnie to postawiło na nogi hehe ;)
Podziwiam takie wczesne wstawanie, ja o 6 ledwo co schodze z lozka, ale jak sie wybudze to juz sie napewno nie kłade, bo nei dam rady zasnac.

Tea moj synek tez zaczal pozno chodzic, miał gdzies tak chyba z 16 czy 17 miesiecy wlasnie, chodził długo tylko na kolanach, tez bylam u ortopedy, to powiedzial, ze nie ma sie czym martwic i wazne zeby kupowac buciki z twarda piętką, np. takie maja w bartku. Szczerze to nie wiem czy to cos pomoglo, ale nagle zaczał sam chodzic :)

Karo ja tez moge jesc wszystko, tylko czasem jak za duzo wymieszam lub za duzo zjem to mam brzuch jak balon i sie zle czuje :/ wczoraj wypiłam mleko z miodem i do tego zjadłam draze kokosowe, myslalam, ze umre- za duzo słodkiego na raz :/
 
reklama
Dzisiaj rano przy wstawania zakulo mnie w brzuchu na tyle mocno ze musialam na chwile usiasc do tego poczilam sie jakbym miala zaraz zemdlec, kuje mnie do teraz ale juz nie tak bardzo, jest to normalne mialyscie tak? Dodam ze nie krwawie i jestem w 8 tc.
 
Do góry