reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny, próbuję Was nadrobić w czytaniu od dwóch godzin i jakoś nie daje rady ;/ czuje się dzisiaj wyjątkowo źle, obudziłam się w środku nocy z mega bólem głowy aż mi się płakać chciało, ostatecznie spałam do 11 i chociaż rano było lepiej tak teraz znowu jest masakra ;/ od wczoraj rana nie wychodzę z domu i to może dlatego, ale jestem przeziębiona troche, a na dodatek prawie nie śpię od czwartku wieczór(młody zabkuje i jest bardzo przeziębiony) jutro musze jechać z synkiem do szpitala do Wrocławia a z moją choroba lokomocyjna może być to bardzo ciekawa podróż :(

Która jutro wizytuje? Oczywiście kciuki trzymam bardzo mocno [emoji110][emoji110]
 
reklama
Lilith, już do końca, dr powiedział, że ze względu na 3 cięcia, cienką blizne, czerwcową operację i ogólnie moją przeszłość poloznicza mogę iść od zaraz.
I skorzystam, ponieważ zostałam przeniesiona na inny dział, a tam fajnie niestety nie jest...do tego kiepskie godziny pracy, że cały dzień nie ma mnie w domu.

I zrobiłam ta kostkę rocher :-)
2 miesiące o niej myślałam aż w końcu wzielam się za to i czekam do rana aż zastygnie wszystko, mniam :-)
 
Hej dziewczyny piszecie że też ledwo żyjecie mi jest tak nie dobrze naprawdę:( praktycznie cały dzień wieczorem to już mega się nasilają mdłości muszę w końcu iść na badania boję się picia tej glukozy przez mdłości nie wiem czy mi się to uda wątpię ... naprawdę lekarz mój chcę sprawdzić czy cukrzyca nie wystąpi bo rok temu niestety miałam :( też nie wypiłam tego do końca i w sumie wynik był nie do końca właściwy bleeee a jak wam poszło to wypicie tego świństwa...za tydzień mam prenatalne ...Spokojnego wieczoru trzymajcie się:)
 
Jak pamiętam picie glukozy to czarna ściana potem to oczywiście zwymiotowalam...nie wiem dlaczego ale mi lekarz powiedział ze teraz dopiero w drugim trymestrze. Ja czekam właśnie na pielęgniarkę która mi podłączy kroplowke, jak wezmę to przez parę dni jest lepiej jak próbuje to przetrzymać to niestety jest tak źle ze juz nie mogę pić i jeść i cały czas wymiotuje

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luandzia a co za kroplowki bierzesz...matko wspolczuje..ja tez w sumie moglam sobie zalatwic bo ledwo zipialam..a ktory TC u Ciebie?

010igov3fkey3mez.png
 
A co do mdlosci to wspolczuje...ja sie tak meczylam dwa tyg, 3 kg od razu w dol i nalepiej mi bylo jak spalam...dzieki Bogu przeszlo, bo nie wyobrazam sobie meczy sie tak dalej...Trzymam za was kciuki, oby sie unormowalo!!!
 
reklama
Do góry