reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witaj Chybra ;)
Ja mam termin wg okresu na 21 lipca, ale dzisiaj mam wizytę u lekarza, więc coś więcej się dowiem.
Ja trochę Was czytałam, ale rzadko, bo słabo się czułam, a schudłam już 4 kilo, mdłości i czasem wymioty są zazwyczaj popołudniu i wieczorami, albo jak bardzo jestem głodna.
I jestem straaaaasznie osłabiona, może jakieś witaminy lekarz przepisze, bo trochę słabo jest.
Dziewczyny to Wy już tak szybciutko płec poznałyście?? Czytam i nie wierzę.
 
reklama
Ania dobry specjalista na.dobrym sprzecie jest w stanie spokojnie ocenic jaka plec na tym etapie.Sa teraz nowe metody poznawania plci na tak wczesnym etapie miedzy innymi nub theory, skull theory.Wielu lekarzy tego nie zna po prostu.Dobry lekarz zrobi tez fajne i wyrazne potty shot na ktore tez duzo powie.Ja na watku z wizyt wrzucilam wlasnie potty shot moje dziewczynkowe i z neta chlopiece.Roznica jest duza.

Wiadomo na tym etapie nic nie jest na 100% ale mi lekarz wykonujacy usg powiedzial ze na 100% to sie na porodowce dowiem.


Widze ze wiekszosc z Was zajeta swietami ja takze dzis sprzatanie a jutro misja uszka.

010igov3fkey3mez.png
 
Dzień dobry :)
Jak tam u Was przedświąteczne szaleństwo?? w pełni ? mi się tak strasznie nic nie chce, że aż wstyd się przyznać - kiedy wracam z pracy to powietrze uchodzi ze mnie niemal jak z balonika ... :(
Wczoraj się zaparłam i 1 ciasto zrobione, dziś mam zamiar piec kolejne :) tylko nie wiem co z tego będzie - jeszcze przede mną sałatka , i wianuszki na cmentarz do zrobienia ... a praca do 19 ... :)

Jutro pędzę na wizytę do mojego Pana doktora , niech mnie zważy i posprawdza wszystko- będę mogła też o te plamienia niewielkie zapytać :)
Poza tym jakoś nie mam w ogole poczucia nadchodzących świąt - nie za bardzo mam ochotę składać życzenia osobom na które patrzeć mi się nie chce i wiem , że ich życzenia są zawsze jedynie czysto grzecznościowe, bo inaczej nie wypada po prostu....
Marzą mi się takie nasze , wspólne rodzinne świeta, w naszych 4 kątach ... ech ... nostalgia mnie dopadla i zaraz będę ryczeć znając mnie ... :/
 
Moja lekarka wyliczyla mi termin porodu według usg a nie ostatniej miesiączki bo jest prawie tydzień różnicy.Wczoraj też mnie zważyła, zmierzyła ciśnienie i omówiła wyniki badań 1 kg na plusie a co będzie po świętach u mamusi i teściowej ;p ale i tak pocieszyla mnie że jestem chudzina ;p
 
U mnie samopoczucie lepsze. Zaczęłam w miarę normalnie jeść i od razu mi w tylek wlazlo a już taki fajny chudy był po kilku tygodniach głodówki spowodowanej mdlosciami :)

Dziewczyny macie może pomysł na fajny tekst pod zdjęciem usg ? Chcemy podarować rodzicom taki prezent w Wigilie ale nic mi nie przychodzi do głowy prócz daty planowanego rozwiązania.
 
Witam was ;) wczoraj miałam dzień pełen emocji dlatego brakło mi sił na to żeby coś napisać bo padlam dosłownie ze zmęczenia.... w pracy już prawie wszyscy wiedzą rozmowa z szefową spokojna powiedziała że podejrzewala to od tygodnia bo tak jakoś inaczej wyglądam ;) miło mi się zrobiło usłyszałam nawet gratulacje :) Wizyta u lekarza ok aż łzy mi poplynely jak znów zobaczyłam swoje maleństwo już fajnie wygląda taki mały człowieczek [emoji813] mierzy 3 cm serduszko bije termin na 21 lipca w sobotę zaczynam 10 tydzień jestem szczęśliwa Miłego dzionka dla wszystkich :*
Gratuluję udanej wizytki :)
Witaj Chybra ;)
Ja mam termin wg okresu na 21 lipca, ale dzisiaj mam wizytę u lekarza, więc coś więcej się dowiem.
Ja trochę Was czytałam, ale rzadko, bo słabo się czułam, a schudłam już 4 kilo, mdłości i czasem wymioty są zazwyczaj popołudniu i wieczorami, albo jak bardzo jestem głodna.
I jestem straaaaasznie osłabiona, może jakieś witaminy lekarz przepisze, bo trochę słabo jest.
Dziewczyny to Wy już tak szybciutko płec poznałyście?? Czytam i nie wierzę.
Ja też dziś mam wizytę o 18.45 :) :) już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć swoje maleństwo :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Agness gratulacje!
Paulinaa ciśnienie w ciąży moze byc regulowane depegytem o ile problem jest z samym ciśnieniem, a nie gestoza. Ty miałaś w pierwszej ciąży prawda?
Aim zwykle to na 70% (to wg teorii nie pamietam kogo) na podstawie oceny guzka płciowego
 
reklama
Hej dziewczyny
Podczytywałam was rano, ale mialam mega duzo zaległosci w pracy, jeszcze w miedzyczasie byłam na usg :D dzidzius już jest taki kochany- ma raczki i nozki, widzialam jak sie ruszał, rosnie prawidłowo, jest tylko 1 dzien mniejszy niz wychodzi z terminu om. Tetno wysokie- 180, na dopplerze mi max 130 pokazuje, czyli do doooopy to działa :/ dostałam jakies tabletki na mdłosci takie z imbirem, juz zazyłam jedna, bo sie fatalnie czuje

Paulinaa tak jak napisała Kasiulka najlepszy dopegyt, ja tez biore acard, po porodzie na wysokie cisnienie miałam clexane (zastrzyki) ale były takie bolesne, ze sama odstawiłam. Mnie lekarz kazał dziś zebym juz cały czas kontrolowała i jak sie podwyzszy to pewnie juz wlasnie dopegyt właczymy. Na razie biore acard i cały czas mam prawidłowe.

Morela trzymam kciuki za Ciebie :D:D teraz juz na usg jest naprawde mały człowiek widoczny a nie krewetka hehe :)
 
Do góry