reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witajcie brzusie

Paninka wspolczuje sytuacji I stresow..bo nawet gdy czlowiek stara sie odciac to gdzies w srogku to siedzi i gryzie..

Misia moze faktycznie zbiera ci sie woda..

Aha powodzenia

Katja jak tam na IP?

Ja po wizycie..i szczerze wiem tyle samo co i przed..
Dziecko ulozone nisko..napiera glowką..Twardniejacy I stawiajacy sie brzuch na tym etapie to norma..Wymaz do badan na paciorkowce pobrany..A czy szyjka sie skraca albo czy rozwarcie sie robi to nawet niesprawdzali..Do 37tyg musze miec spakowana torbe i przygotowane co potrzeba w razie porodu w domu..Po polozna dzwonic dopiero kiedy przez godzine bede miec skurcze co 5minut trwajace 1minute..wtedy polozna sie zjawi i oceni czy czas jechac do szpitala..bo musi byc rozwarcie minimum na 5 palcow.. Dzidzia wymiarowo odpowiada na 36tydz..jak to pani polozna powiedziala..ale co i jak to nie wiem..a waga..ciezko powiedziec ile wazy bo lezy zwinieta w klebek..Kazdej z was dziecko jest zwiniete w klebek w brzuszku a wage(przypuszczalna) znacie..ja niestety nie..ehh troche mnie juz te jak dla mnie troche bezsensowne wizyty irytuja..no ale coz..zycie..

Dostalam foto z usg..Pani sie mogla lepiej postarac..ale wazne ze foto jest.. ;)
Napiszcie mi co sadzicie..czy te moje dziecie ma takie ogromne wargi czy tylko tak zdjecie wyszlo..?

1497286081-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny:)

Misia no usteczka to rzeczywiście spuchły:o Ja też z tych cukrzycowych mam jestem i pytałam moją gin jak to jest u nas w szpitalu i mi powiedziała, że do puki nie mam insuliny to nie wywołują porodu, a jeśli będę ją miała to wtedy tydzień wcześniej na wywołanie. Boję się tego wywołania nigdy tego nie miałam.:baffled:

Morela super, że Ciebie wypuścili do domku.:)

Paninka89 przykra sprawa z tymi rodzicami skoda że zatruwają wszystkim życie dookoła wciągając was w swoje problemy, czasami warto odpuścić i się nie szarpać, ale to Twój tata musiał by to zrozumieć. Szkoda życia no i Twojej mamy.

Kasia_831 fajnie z tą restauracją tak ciężko znależć fajną knajpę z dobrym jedzeniem. My mieliśmy plan na wczasy w Portugalii też ze względu na jedzenie i widoki marzą mi się jeszcze Włochy. Plany odłożone na przyszły rok z małym pojedziemy. Tam jest szansa na prawdziwą kuchnię.

Aha83 niezła historia z tą bramą. Wiesz że zarysowała ten samochód to tam pikuś ale jeżdzi jak wariat i nie patrzy co robi o to chodzi.

Katya zdrówka życzę.:)

Linoone powodzenia.:)

Aniek nie doradzę nic na temat leczenia czegokolwiek sama się gubię z tą moją cukrzycą i panikuję jak coś mam powyżej normy, ale jak widzę dziewczyny są w temacie i na nie można liczyć.

Maziaka super że wszystko ok oby jak najdłużej.
 
Paninka, współczuję sytuacji, oby się choć trochę unormowało...

Aniek, racja... Marsjan nie da się zrozumieć[emoji16]

Liloone, jak idzie pakowanie?? Jak wizyta??

Maziajka, moje łóżeczko już pomalowane stoi u dziadka w warsztacie, pewnie jutro lub pojutrze je zawieziemy do nowego m2 i może jeszcze komodę[emoji4]

Katja, dziś jest bardzo kiepsko... Nic mi się zbytnio nie chce, lenia mam, brzuch się spina... Chyba rzeczywiście coś z ciśnieniem nie tak

Ika, super, że się wybawiłaś, teraz odpoczywaj do porodu[emoji6]

Aha - powodzenia w szpitalu[emoji123]

Maziajka, byłaś u ginki?? Już doczytałam, że ok[emoji108]

Misia, jakie usta! Jaka gwiazda[emoji182][emoji182][emoji182]

Katja, jak wizyta??

Alex, chyba zdjęcie tak wyszło[emoji6] jak porównam swoje zdjęcia to mam ze 4 różnych dzieci w brzuchu[emoji23][emoji23]

Byłam dziś w mieszkaniu, przy ogromnej pomocy mamy poukładałam cześć rzeczy w szafach, jutro lub w śr wieczorem przewieziemy resztę rzeczy i będe mogła się oficjalnie wprowadzać[emoji4]
Do końca tygodnia dziadek powinien mieć pomalowane wszystkie meble dla swojej małej wnuczki[emoji106][emoji106] Tak to jest jak mam za duże przyzwolenie na kombinowania i zachciało mi się malowania mebli...
 
Maziajka super wieści. Kurcze 14PLN taniocha, jadlabym.
Tea to może te 5s pomoze.
Alex to do rozwarcia 5 cm w domku siedzisz, o ja cię kręcę.
Saba w moim indukuja przy cukrzycy zawsze, z tego co wiem większość dziewczyn z indukcji na starynkiewicza jest zadowolonych.
Się nie śmiejta z moich ust jak pani z filmów dla dorosłych wyglądam, ale nie tylko ja, w przychodni kilka takich było :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziekuje. Widze ze jest nas wiecej ktore dzis mają bezsilowy dzien.

Wiec bylam na ip, wiedzialam ze moj gin ma dyzur wiec pojechalam na spokojnie zobaczyc.
Z mala wszystko ok, no cisnienie dzisiaj faktycznie jest niskie w naszym rejonie i to dlatego.
Dowiedzialam sie za to ze: :)
36+1 tc , wg usg misia duza na 36+5 wiec akurat
Wazy okolo 3 kg
Wody ok, szyjka nie rozwiera sie, nie skraca.
Za tydzien mam zaczac stymulowac szyjke powoli, koniec leniuchowania tylko schody, pilka duza w domu i dorwac meza (btw my od drugiego miesiaca nic a nic!!! Takie mamy jakies podejscie. Ja wygladam ok, ale jakos nie czuje sie atrakcyjna i on tez ma blokade. Niewiem czy to uda sie nam przelamac, z synem tez tak bylo) :)
Dziewczyny nie umiem Was nadrobic, moze jak bede miala bezsenna noc :) ide robic kolacyjke i szykowac synka do spania.

Sciskam kazda z osobna mimo ze nie wymieniam was po kolei- podczytuje ale nie nadazam :*
 
Ika - kurcze, dopiero co nam sukienkę pokazywałas, a tu już po weselichu [emoji3]. Cieszę się, że wybawilas się na maxa [emoji3][emoji106].
Czekamy na zdjatka [emoji6].
Odpoczywaj teraz ile wlezie [emoji5].


Paninka - wiesz co... Z tym tekstem odnośnie DNA, to Twój Tato pogrążył się już na maxa. Wypiera się Was czy jaki czort? Poprzednie akcje ze zdjęciem na płótnie, albo odlanie się do wody nawet nie wiem jak skomentować... Z psychika Taty są poważne problemy, które powinien ostro leczyć. Nikt przy zdrowych zmysłach takich rzeczy nie robi. Trzymaj siw Kochana, i odpuść sobie tą rozprawę.. Bo jeszcze urodzisz na sali.


Misia!!! Toż to sam sex!!! Kurcze podzielilabys się (ja mam cienizne) [emoji6]. Ale na buzce wyglądasz cacy - nie widzę opuchniec.



Liluli - no właśnie, to jak z tym prawym uchem było [emoji1][emoji6]



Kasia - taka pizze, w takiej 100% włoskiej knajpce i ja bym zjadła, do tego jakąś pastę, mniamm, i... Tiramisu [emoji7].
Do materaca szybciutko się przyzwyczaisz [emoji3] - może ochrzcic powinniście [emoji6]


Maziajka - no to ufff, a teraz odpoczywamy [emoji4]!


Alex - to zdjęcie tylko tak wyszło... także bez paniki [emoji3].
Szkoda, że dokładnie Ci nie podała wszelkich wymiarów - od Malutkiej wagi, po stan Twojej szyjki. Wymagania co do pojawienia się w szpitalu powiem Ci... Są mocno stresujące. Bo kurcze... Ledwo przyjedziesz już Cię na salę pewnie wezmą, a gdzie cała papierologia?


Saba - ale jak to? Córa nie wyciągla żadnych wniosków? No proszę Cię.. Zabralabym jej auto [emoji19].
 
Katja no super wieści, a mała już całkiem spora. Nam na szkole rodzenia powiedzieli że sex działa na przyspieszenie jak jest reguralny przez ciążę. U nas też ostatnio słabiej, ale dziś go dorwę bo jutro do szpital idzie :)
Aga_k_m buzia też napuchnieta tylko zdjęcie trochę od góry. Jak księżyc w pełni wyglądam.
Zostaliśmy z jednym autem. Mąż sprzedał swój :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga mam nadzieję że się przestraszyła i wnioski wyciągnęła tylko szkoda że zawsze musi się coś takiego stać żeby młoda osoba uwierzyła matce. Wiesz jak to jest dzieci nie lubią być pouczenie jak coś mówię to jest taka reakcja:przeciez ja wiem a potem wychodzi niestety na moje

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Saba, wiem wiem...
Powiem Ci, że ja jak zarysowalam zderzak o słupek, to do dzisiaj mam do słupków mega dystans [emoji6]. Ale starsza byłam [emoji1]


Katja - super, to Twoja Malutka praktycznie już donoszona - super!!!
Ja mam niskie ciśnienie, więc dzisiaj też lekką drzemke zaliczyłam (dosłownie 30 minut), ale dobrze mi ona zrobiła.
Gdyby nie fakt, że musiałam dzisiaj częściej bywać na budowie (kuchnie mi zaczęli montować), to pewnie przelezalabym pół dnia [emoji5]


Misia - kurcze... To nie wiem o co c'mon. Pijesz pokrzywe przecież... Może warto uruchomić druga herbatkę? (czytałam, że pijesz teraz 1)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mialyscie już badanie pod kontem paciorkowcow (GBS) ?
U mnie wyszło dodatnie :( Moj gin jest na urlopie.. i nie wiem co robić. Ponoć 4h przed porodem podają dozylnie antybiotyk... ale mój pierwszy porod trwał 3h i obawiam się nie zdarza mnie "zdezynfekowac" :)
Macie doświadczenie w tym temacie ? Nie chce zarazić dziecka :(
 
Do góry