reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Curran twins ślicznie dziewczyny fajnie że już niedługo będziesz je mógła zabrać do domku. Jak patrzę na te maluszki to też bym chciała mieć swoje maleństwo koło siebie. Jeszcze raz gratuluję.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! !!
Moje dziewczynki mają szansę wyjść ze szpitala w czwartek !!
Jedzą już bez sondy [emoji3] jestem chyba najbardziej szczęśliwa osoba na tym świecie [emoji3][emoji3][emoji3]
Już się nie mogę doczekać [emoji3]
Trochę nam się wszytko zawaliło na głowę. Auto u mechanika, młody ma zakończenie przedszkola, moja mama ląduje w Dublinie. ... wszystko we czwartek. Ale możliwość zabrania dzieci do domu daje mi power [emoji4]
A to moje kochane córeczki [emoji5]
Zobacz załącznik 812508

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app

Piękne dziewczynki! Trzymam kciuki za czwartek [emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia ja odstawilam acard w 34tc a gin mi mowil ze mozna brac max do 36tc.

Curran_twins super wiadomosc,dzieczynki sa sliczne [emoji4]

 
uż mi drugi raz wcięło posta, jak mi się teraz posypie to się zdenerwuje. Poczytam co tam u Was do mojego ostatniego wpisu bo podczas rodzenia spisalyscie 10 stron:O to to olewam :D

Dziewczyny które były nacinane - jak długo to tak będzie bolalo? Podobno mam 2 szwy a boli strasznie:( albo po prostu tabletki przestały dzialac. Jakieś porady?

Wczoraj wieczorem udało mi się znów karmić , po 20 minut z każdej piersi, mała ssie pięknie i mocno (au:p), położna powiedziała że mam już super pokarm i że za 2 dni będę miała nawal. Nie zdążyłam laktatora wziąć ale powiedziała że nie potrzebny:D
Byłam przekonana że nie mam pokarmu bo moje piersi nie zmieniły rozmiaru, a jak się przycisnie to leci!

Dziękuję Wam za miłe słowa:**

No i zaś mi się post stracił na szczęście skopiowalam wcześniej troche.

Curran twins szacun że tyle schudlas, wyobrażam sobie ile Cię to kosztowalo.

Ola W zzo nie dostałam, tylko gaz i tens, ale to słabe wiadomo, tens chyba lepszy bo sobie tak mocno zrobiłam że odwracal moja uwagę od skurczy chociaż mąż mówi że byłam nieprzytomna i wciskalam na oślep a nie chciałam mu tego oddac. W ogóle nie chciałam żeby mnie dotykal, dopiero jak się zaczęły parte to mnie trzymał za rękę i głaskal. Ale biedny widział wszystko, mam nadzieję że mnie jeszcze kiedyś dotknie:D to było wszystko tak blisko że nie dalo się nie widziec. I pepowine przecial[emoji173]

Curran super że możesz zabrać do domu dziewczynki!!!

Misia ja brałam acard i heparyne ale acard odłożyłam przy krwotokach w 11tc
Ale tak jak mówią że trzeba odłożyć acard tak przecież trzeba odłożyć heparyne bo rozrzedza krew a ja zrobiłam sobie zastrzyk o 22 więc przed samym porodem
(Ludzilam się że to nie wody:D)

A co do wód to mi powiedzieli że mi pekly błony ale wyzej- nie na ujściu macicy dlatego nie chlusnelo tylko się powoli saczyly. Nie wiem czy to było powoli ale 3 razy gdzieś czułam jakbym sikala a nie chciałam sikac.
Joanna mi się zaczęły mocno sączyc od 21, i od 3 miałam skurcze więc gdzieś do tej mi mocno leciało, podpaski te wielkie z belli miałam całe rozowe i mnóstwo sluzu - to pewnie ten czop:-)

Misia już jutro będziesz po wszystkim! Ale super:) :**

Kylesa super że wyszłaś! U mnie też jest mega ruch na porodowce, w ogóle sale mam zaraz obok i słyszę jak te biedne krzyczą. Ale im współczuję :D

Saba17 gratuluje wizyty:):*

Misia mój już wczoraj robił pepkowe, ciekawe jak dziś będzie wygladal[emoji19]:D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova możesz sobie płukac to miejsce tantum Rosa i napar z kory dębu. Ogólnie to staraj się siadać na całym tyłku a nie na jednym pośladku żeby nie naciągnąć szwów. To tylko dwa szwy szybko się zagoja.
Super że masz pokarm a piersi jeszcze zmienią rozmiar wraz z nawałem pokarmu. Gratuluję dla męża za wytrwałość no i pepowina super zazdroszczę Ci niech to dobrze zapamieta ja uważam że takie wydarzenie spaja związek jak nic na świecie.
Szybkiego powrotu do zdrowia i do domku życzę.

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
urodziłam ! :) od 4h patrzymy na siebie ;)
porod błyskawica, o 23 skorcze co 5min po 40sec. O 1 przy wypełnianiu papierów na IP parte . Na porodowke jechałam już na wózku.. 3 parte i 1:20 mam go na brzuchu. Szok
Wszystkim Wam życzę takich porodów ! Tylko ta biurokracja w szpitalu to jakiś obłęd! Przed porodem papiery po porodzie papiery i te same pytania.
 
Widze ze nie tylko ja nie mogę spac:(
Az moj sie pyta co mi jest-chyba juz wystraszony czeka na info ze sie zaczyna(zanim trafie do szpitala).A ja juz po prostu mam dosyc leżenia i wstawania co godz do półtorej na siku.
Curran twins piekne córeczki :tak: super ze jest szansa na wyjscie- trzymam kciuki żeby się udalo!
Pumelova ciesze sie ze corcia tak dobrze sobie radzi przy cycu-troszke poboli ale ile przy tym radosci!

Coralic super wiesci! Bardzo szybki poród. Ogromne gratulacje dla Ciebie i dużo zdrowka dla Was i oby synus byl tak dobrym ssakiem jak u pumelovej!
 
Coralic gratulacje! Co zrobiliscie ze straszkiem? I lekarz faktycznie pomogl przyjsc syneczkowi. Dobry masaz zafundowal

Curran piekne dziewczyny i super zas przed Wami

Pumelova jutro juz bedzie mniej bolalo. Mnie paralizuja te krzyki, wiec wspolczuje ze slyszysz je dalej. Super ze Agatka ladnie ssie :) jeszcze dwa/jeden dzien i idziecie do domu
 
reklama
Starszaka odebrali w drodze do szpitala znajomi. Biedak zaspany nie chciał mi wstać ;)
Ja nie mogę zasnąć.. położna mnie ochrzanila bo jak mały śpi to ja też powinnam.A tu słońce świeci ptaki śpiewają i burczy mi w brzuchu... nie zasne no :)
Po pierwszym porodzie miałam podobnie. Tak mnie rozbudzilo że dopiero w domu w 3 dobie spalam jak należy.
 
Do góry