reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mam małą że sobą od 6 rano, właśnie się godzinkę zdrzemnelam chociaż co się ruszyla to się zrywala. Mam nadzieje ze wypuszcza mnie do domu jutro:(
Dobra rada wezcie sobie dużo koszul ja dziś tylko ubralam już trzecia bo jestem ciągle spocona.

Misia mi maltan polecono i smarowalam do tej pory. Mam jeszcze Medela purelan, może tym lepiej? Kasiulka??
Nie mam popekanych ale już mnie bolą a nie będzie przerwy w karmieniu.

Jak będą takie upały to zaraz urodzicie:D właśnie za ścianą mi tu jakaś bidula krzyczy ale już widać główkę więc z gorki.

Misia Ty jutro stawiasz się w szpitalu prawda? Kciuki za szybką akcję;p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova - trzymam kciuki aby jutro Was wypuścili [emoji110][emoji110]. Cieszę się, że już dzisiaj mniej boli [emoji4] - z każdym dniem będzie lżej.
No i brawa za karmienie [emoji122] - wzorowo sobie radzisz [emoji3]



Liluli - no gratulacje: i dla Ciebie i dla Synka akrobaty [emoji3]. Ale Cie Synek potrzymal w niepewności [emoji6].
To czekamy razem [emoji4]



Misia - jak tam? Nerwowka?
Trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]. O której stawiasz się w szpitalu?


Aha - dajcie sobie kilka dni na oswojenie z nowym miejscem i sytuacją. Początki bywają ciężkie.. Tez jestem na nie nastawiona. Ale z każdym dniem będzie lepiej [emoji4][emoji110][emoji110].
Maz na tacierzynskim?


Curran_twins - powodzenia jutro [emoji110][emoji110]. Baaardzo się cieszę, że tak pięknie Ci idzie z karmieniem - szacuneczek.
Jeszcze impreza w przedszkolu Was czeka?
Może i dobrze, że na spokojnie odbierzecie Dziewczynki w piątek. Jutro (dzisiaj) mielibyście totalny dzień wariata.
Z tymi nogami i owłosieniem to zazdroszczę. Ja co drugi dzień swoje gole, to samo ze strefą bikini.
 
Liluli gratuluję dobrych wieści.

Misia no co za pech z tą położną. Tak czy inaczej urodzić trzeba. Mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.

Aha odpoczywaj jak tylko masz okazję. Jak starszaczek się czuje?

Curan twins to wszystko poukładało się po Twojej myśli. Świetnie że dziewczynki takie pojętne i sobie radzą.

Pumelova z dnia na dzień będzie co raz lepiej. Może jutro wyjdziecie?

Ja z tego ciepła nie mogę spać. A na dodatek Maja szaleje w brzuszku i sprawia mi ból.

Karuzela co u Ciebie? Jak się czujesz?
 
Witajcie :)

U nas na szczescie upaly minely..ale za to co chwile leje deszcz..A w sobote ma byc tylko 17 stopni.. Ta pogoda szaleje..

Pumelova powodzenia z rozkreceniem laktacji na dobre..No I zeby was do domu puscili..bo nie ma jak to w domu.. :)

Liluli ale mila niespodzianka I zaskoczenie.. :) Powodzenia w takim razie przy porodzie SN :)

Curran_twins fajnie ze sie poukladalo i niemusisz sie martwic..Brawa dla dziewczynek ze szybko zalapaly o co chodzi I mogą wracac do domu :)

Aha wypoczywaj jak najwiecej w wolnych chwilach..Jak sie starszak czuje??

Karuzela co u ciebie?Jak sie czujesz? Druga operacja sie odbyla? Wracaj szybko do zdrowka..

Aga jak tam u was postepy w remoncie?

Mamusia_Muminka I u was jeszcze na samym koncu remonty..Podziwiam

Misia 3mam mocno za was dzisiaj kciuki..Szybkiego I bez bolesnego porodu :*

Z tego co pamietam to Paalinkaa tez ma miec wywolywanie dzis lub jutro? Powodzeniaa

Moj chlop to by chcial by mala urodzila sie teraz w sobote - 1lipca (data urodzin jego zmarlej mamy) ja niekoniecznie.. W weekend to trzeba cos przyjemnego porobic a nie spedzac go na porodowce ;) ;) ;) takze weekendy mam zarezerwowane ;)

Zycze wszystkim milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
aga_k_m nie zdarzyli mi podać antybiotyku :( mały też nie dostał.. zrobili mu CRP i jest na obserwacji.
Ja natomiast chyba mam pierwsze objawy zakażenia, brzuch mnie boli i zmieniły mi się uplawy ma żółtawe :( czekam na obchod..
Ale slodki smieszek..Duzo zdrowka dla was

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia trzymak kciuki od rana :) &&&& trzymaj się :) jak dziś urodzisz i dasz Piotr to będzie miał od razu imieniny :D

Aha mały też musi się wyregulować... jak będziesz miała chwilkę napisz jak sie czujesz ? i jak starszak ?

pumelova na początku też się zrywałam jak mały się ruszył :) z czasem śpisz i już nie reagujesz na każdy ruch ;) mam nadzieje że dziś wrócicie do domu &&& a mleko masz :) uwierz w to :)

coralic jaki ładny :) mam nadzieje że to nie żadne zakażenie, daj znać jak cos będziesz wiedzieć

Alex fajne podejście :) miejmy nadzieje że dzidzia też nie chce się w weekend rodzić :)

u mnie gorąco o 7 już 23 stopnie, udało sie dom schłodzić to może dam radę, od jutra ma się już ochładzać... miłego dnia :)

 
Do góry