reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie jestem w stanie nadrobić paru stron forum,widziałam tylko ze rozpakowaly się następne mamy,którym gratuluję,ja jestem od wczorajszego popołudnia w domu,dziś podjęłam decyzje ze karmię mm,pokarm mam zaledwie 2 dni,raz udało mi się nakarmić małą a rąk to moje obstawianie to porażka,nie umiem,mała się denerwuje,ja też,i tak kończy się na butli,poza tym nie wiem w co najpierw włożyć ręce,minie chyba parę dni zanim sobie wszystko zorganizuje,przy trójce jest co robić,ale jestem zakochana w małej,spełniona teraz w macierzyństwie kompletnie,żadnych złych nastrojów,smutnych myśli,mimo braku czasu i bezsennosci jest idealnie[emoji6],
Mam pytanie do mam które brały euthyrox w ciąży,mnie zapisał ginekolog nie chodziłam do endo i teraz nie wiem czy od razu odstawić czy nie,lekarze w szpitalu nie potrafili odp.wysyłają do endo,ale nie pójdę na wizyte z 1 pytaniem ,chce do końca brać opakowanie które mam,czyli jakieś 2 tygodnie,potem odczekać do końca połogu i zrobić wszystkie badania,dobry pomysł?mam dawkę 50.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siedze i woze Joela w wózku, zaś jakieś problemy ma ;p a tu mi tesciowa stuka w okno, ona mysli,ze ja jestem w stanie ogarnac siebie i mlodego do wyjscia w 5 minut i pojsc z nia odebrac jej drugiego wnuka od opiekunki, no jasne... jeszcze mi w okna zaglada,jak ja tego nie lubie.....moze jakby napisala z 30 minut temu to bym poszla,ale tak, pfff... dobrze bedzie jak sie na 15:00 wrobie z Mlodym zeby zdazyc po corke do szkoly, bo znowu bol brzucha,wiec je co chwile na raty i marudzi.


Ja tez jem wszystko i dzisiaj mamy bol brzuszka, mysle,ze zawinilo kilka ostrych chipsów ;/ i odstawilam tez sok jablkowy bo i mnie bolal brzuch i malego.A tak to jem normalnie... na 16 dni dzis 3ci dzien,ze brzuszek boli. :( ale po spacerze minie, bo juz dalam kropelki , a soacer zawsze pomaga. Niestety musimy sie nauczyc siebie nawzajem metodą prób i błędów.


Ma któraś z was może kosz na pieluchy tommee tippee ? Ja dostałam ten kosz, nigdy sama bym nie kupila takiego , z trzema wkładami, teraz muszę dokupić wkłady i ubolewam :p najgorsze jest to,ze przy takiej czestotliwosci zmiany pampersa, bo kupa to jest co chwile , te 3 wklady nam wystarczyly na 2 tygodnie -.- a te kupy w ogóle nie śmierdzą przecież,więc nie ma parcia na taki kosz :/ szkoda,że mój się zaparł,bo ja już chciałąm zwykł worek wsadzić :p
 
Dziewczyny zastanawiam się czy nie pojechać na basen. Termin na 26 ale obawiam się czy po tym basenie się coś nie rozkręci. Nie wiem co robić.

Jakie wkładki laktacyjnego używacie i jak się sprawdzają. Podzielcie się opinią [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do mam które brały euthyrox w ciąży,mnie zapisał ginekolog nie chodziłam do endo i teraz nie wiem czy od razu odstawić czy nie,lekarze w szpitalu nie potrafili odp.wysyłają do endo,ale nie pójdę na wizyte z 1 pytaniem ,chce do końca brać opakowanie które mam,czyli jakieś 2 tygodnie,potem odczekać do końca połogu i zrobić wszystkie badania,dobry pomysł?mam dawkę 50.
A nie możesz zapytać swojego ginekologa?? Ja miałam leki ale na ciśnienie w ciąży, dali mi na dwa tygodnie i kazali kontrolować u rodzinnego i on miał podjąć decyzję czy mam dalej brać czy nie,ale tak mnie pokierował ginekolog ze szpitala. Dziwne,że nikt nie wie co masz z tym zrobić... Tym bardziej,że tu chodzi o hormon. Miałaś z tym problem przed ciążą?


Olisia , wkładki laktacyjne, nazwą firmy nie pomogę,ale z doświadczenia powiem,że lepsze większe a cienkie, niż mniejsze a grube. Ja mam teraz jakieś takie grube, zle sie układają, zwijają jakoś i są za grube, wydaje mi sie,ze pod biustonoszem i bluzka i tak ludzie zauwaza,ze je mam haha
 
Olisia jeżeli nie pływałaś całą ciążę regularnie to daruj sobie. W ciąży o infekcje intymną z basenu jest mega łatwo a chyba na tuż przed porodem to nie jest to, co najlepsze dla ciebie i dziecka. Chyba że chodziłaś regularnie itd i wiesz że basen ci nie szkodzi, to wtedy bym jechała. Mi jednak wystarczyły 2 chyba wizyty i już miałam antybiotyk.
 
Ja uzywam wkladek wielorazowych.

Olisia ja bym pojechala przeciez nie musisz nie wiadomo ile metrow robic.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matkoo powoli mi idzie nadrabianie...
Emol trzymam kciuki za karmienie!!

Ewella to kurcze hormony... mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie bo to okropne uczucie...

Aniek i Abed - gratuluję wam ogromnie ! !! [emoji7]

Karuzela, raczej chyba powinnas dostac zastrzyki... ale cholerka wie...

Tymuniek słodka sliczna jest Twoja malutka!!!

Paninka, chcemy tak właśnie zrobić, że Maja dostanie prezent z okazji urodzin malucha. Mam nadzieje ze to troche ją pocieszy na zapas...

Ewcia- ooooo gratuluję również!

Patuszka - kciukole! !!







Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola kciuki!:*

Madwoman wszystko będzie dobrze, na pewno się dogadasz :-) wyśpij się na zapas haha :D

Linoone trzeba zrobić zapas wkładek:D masakra jak mi kapie jak ja odsuwam na chwile. Po nocnym karmieniu jestem cała klejąca z mleka
Powodzenia na wizycie :-)

Paninka to udanego dnia!:)

Olisiaa ja po domu używam canpolu bo są grube i je wyciągam jak karmię a na wyjścia do ludzi mam lovi takie żelowe dziewczyny polecaly są super :-)






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry