reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Paninka ja w domu używam zamiast wkładek. Na noc tylko zmieniam bo tam są dziurki i się może mleko wylewac. Sceptycznie podchodziłam do nich, ale sa super. Idea jest taka że niby są w staniku a się wietrza, poleca się je na poranne brodawki.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova ja karmię z jednej. Mogłabym go przerzucić,ale rada opiekunki poporodowej. Jeśli go przerzucę, to nim on dojdzie do mleka wartościowego huhu.. więc daję mu spijać do cna z jednej piersi i dopiero wtedy jak potrzebuje więcej to do drugiej. Rzadko kiedy mały pije z dwóch. Teraz od dwóch dni mu się zdarza częściej
 
Pumelova ja karmię z jednej jedno karmienie do końca, następne karmienie z drugiej piersi, Chyba, że widzę,że się nie najadla z jednej a w niej już nic nie ma to daje z drugiej dojesc ale później od tej co dojadala to zaczynam żeby też się pierś oproznila ;)
Ale Ja tam się nie znam tylko tak słyszałam, że jest dobrze :)
A to może jeszcze wyjdziemy na chwilę przejść się bo wcześniej wszyscy zasneli ;)

Maziajka a pani położna ma ok 45-50 lat.. mpwo ze duzo konserwantów w tym.jest
 
Kasia831 no właśnie po nocy zawsze tak mialam że mnie bolały stopy, ale przeszło jak ręka odjal:)

Maziajka pomyśle nad wielorazowymi bo to chyba lepsza sprawa a jednorazowe na wyjscia.
Ah czekolady to też zdążyłam pijesz przez te 3 tyg:D mam nadzieję że nie będzie miała uczulenia na nia (mąż mial..)

Paalinaa to super, właśnie robiłam tak ale ciągle się zastanawialam czy to na pewno dobrze bo wszędzie pisze że z dwoch:/ właśnie wolę żeby pojadla tłustego niż znów wody:D

Ewella korzystaj ze pogoda taka w porządku, bo upał większy to za ciepło a zimno to zimno :D dziś jest.idealnie.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka a w jakim szpitalu jesteś? Bo ja chyba od soboty będę na Klinicznej. Nadal kciuki trzymam!

Kasia - tak bolą mnie i sie zastanawiam czy to od opuchlizny czy cooo

Misia zawsze się zastanawiałam co to za ustrojstwo te muszle.... [emoji6] dzieki!







Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewcia GRATULACJE :-)
Aha on wie ze w nocy jest cisza nocna
Pola trzymam kciuki :-)
Tea80 mi endokrynolog kazal odstawic w dniu porodu i zrobic badania po 6 tygodniach i po pol roku.
Karuzela bardzo sie ciesze :-) wszystko da sie jakos poukladac :-)
Patuszka powodzenia
Panika ale sie napracowalas :-) ale dom czysty bo nie dzieci :-)

Ja dzis juz lepiej :-) na zwyklej sali. Maly dzis tylko na cycu bo pojawilo sie mleko :-)
 
Gratuluje świeżo upieczonym mamusiom[emoji7]niestety muszę Was dopiero doczytać zeby poznacwięcej szczegółów co u Was się dzieje. mi dziś na ktg wyszły słabe ruchy dziecka i mam bardzo spuchnięte nogi, wiec leżę od południa na patologii. Wcześniej moja gin mówiła ze bedzie mi dziś wywoływać, a teraz skoro Maja się jednak rozruszała, to czekamy na rozwój akcji. Niby mam 3 cm rozwarcie, ale mogę równie dobrze jeszcze do terminu albo i dalej tu leżeć- a termin za 2 tygodnie. I jestem trochę zła, bo się nastawiłam, a moja gin zmieniła zdanie i poszła na urlop[emoji15]także wogole nie wiem co ze mna bedzie. Leżą ze mna 4 dziewczyny, u 3 mężowie cały dzień siedzieli, zwariować mozna[emoji33]wcześniej miałam juz regularne skurcze co 3-5 min, ale kazali czekac aż bedą co 2-3, i mi zanikły. Trudno, nic nie poradzę. Czekam.
Pozdrawiam serdecznie!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Madziazt ja na patologii ciąży leże od wtorku bo z kolei mały szalał na ktg w poniedziałek. Ty masz chociaż nadzieję że się sytuacja rozwinie a u mnie cisza skurczy i rozwarcia brak więc też nie ma co liczyć na wywoływanie a do terminu 11 dni dołu jacy jest taki pobyt w szpitalu i nic nie mówią. Mam cichą nadzieję że jutro mnie wypisz. Życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania.
Jesli chodzi o karmienie piersią to ja karmilam raz z jednej a raz z drugiej piersi i było ok ( karmilam ok 2 lat każdą córkę)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa, jestem w Kościerzynie w szpitalu, tutaj mieszkam.
Dziś było tyle porodów, że w Gdańsku w jakimś szpitalu odsylali do innych, w Kartuzach to samo, mocno urodzeniowy dzień[emoji4] U nas tylko rano do 10 były 3 dziewczyny z Kartuz.

Abed - super, że masz już mleczko[emoji106]

Madziatz - tym razem mi się udało i mam spokojną współlokatorkę, jej mąż był na chwilę wieczorem i tyle. Nie gada za dużo, także mogę regenerować siły na jutro[emoji123]

Skurcze na ktg są, słabsze niż po oksy, ale są. Nie wiem tylko dlaczego Małej tak ciśnienie skacze, wkleje poniżej świeże ktg i może ktoś mi odpowie...

1499972072-aaaaaa.jpeg


Trochę pochodziłam jeszcze po kolacji, żeby balonik się rozruszał, ale tak mnie rwą żyły pod kolanami, że po 20 min miałam dość[emoji37][emoji37]
Ciężka ta końcówka... Dobrze, że na końcu będzie nagroda[emoji4][emoji4]
 
reklama
Patuszka już blisko, jak już balonik. Ja to usiedziec nie mogłam bo 'coś mnie uwieralo' ale dobę później już był mały więc się zapomina bol. ;)
A co do ktg, bardzo skacze i nic z tym nie robią?!


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry