reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ola ja też się przyłączam do życzeń dla babci zdrowia.

Pumoleva nie widzieliśmy go na żywo mąż po mierzył Piotra w kroku, to jest najniższy na rynku. A Piotrek ma jakiś 83 cm w tym momencie.
 
Dzięki dziewczyny [emoji173]️

Dziękuje Liluli, ze pytasz.
Szału nie ma. Jak to określiła pani dr „nareszcie słychać płuca, bo ostatnio był dramat” - babcia jest wieloletnim nałogowym palaczem. Na szczęście bez nowotworu.
Okazuje się, ze ma niewydolność serca stad te zadyszki...
No lepiej raczej nie będzie. Można się tylko starać, żeby nie było gorzej.
Ja wiem, ze pracowała na to całe lata, w dodatku nie chodziła do lekarzy. Ale mimo wszystko wolałabym, żeby jej to nie dotknęło...
Szczególnie, ze jakoś bardzo stara nie jest. Ma 74 lata. Moj teść jest w tym samym wieku, a formie znacznie lepszej. No ale i styl życia na lepszy.
Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego i pożyje jeszcze wiele lat. Jest dla mnie bardzo ważna...
 
Ola W napewno będzie jeszcze zyla wiele wiele lat. Najważniejsze że nie ma zagrożenia juz. I z każdym dniem będzie lepiej.

Wiem o czym piszesz . Mam Babcie od Mamy,która od wielu lat uskarża się na wszystko co możliwe i Taty brat,który mimo emerytury nadal pracuje i jest bardzo aktywny a są prawie w jednym wieku..
 
Ostatnia edycja:
reklama
7 i 22 miesiące. :)
IMG_20190508_161211.jpeg
 
Do góry