reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova A Ty chyba na wakacjach jesteś? Czy już jesteś po ?

Dziewczyny czy Wasze dzieci śpi a jeszcze w dzień. Moja z nami w domu..nie ma opcji ze zaśnie..U mojej mamy czy opiekunki śpi...Ale jak zaczyna marudzić po 16btej
.to nie pozwalam na drzemkę już.. no coz
..wtedy by.mo chyba do 1 w nocy zwariował
 
reklama
Jenny tak,mój Szymek śpi. I to nawet więcej niż jak był mniejszy. Zawsze idzie spać o 12. Zazwyczaj śpi około 2godzin,zdarza się nawet 3-4 h.
 
Pumelova A Ty chyba na wakacjach jesteś? Czy już jesteś po ?

Dziewczyny czy Wasze dzieci śpi a jeszcze w dzień. Moja z nami w domu..nie ma opcji ze zaśnie..U mojej mamy czy opiekunki śpi...Ale jak zaczyna marudzić po 16btej
.to nie pozwalam na drzemkę już.. no coz
..wtedy by.mo chyba do 1 w nocy zwariował
Jestem w ustce obecnie [emoji14]

Agatka w żłobku śpi codziennie, z nami w domu po większych lub mniejszych bojach też zasypia.
 
Mój w żłobku śpi 2h. W domu zwykle odmawia, ale wtedy po prostu pada wcześniej, ok 20. Bo zwykle to po 21 zasypia. [emoji85]
 
Artur tez ma dni kiedy zasypia w dzień. Ostatni tydzień ma tyle atrakcji ze tylko raz nie spał w dzień. Właśnie mi padł :)
 
reklama
Jenny owszem, 30 stopni:)

U nas się skończą drzemki jak odstawimy smoka, planujemy w tym miesiącu.. ma tylko do spania ale nie wyobrażam sobie jak to zrobimy.
 
Do góry