reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@Si.Kat wielkie gratulacje :) jesteś mamą i masz piękna córeczkę !
Życzę Wam dużo zdrowia i mniej stresu niż ostatnio :) jestem przekonana że wszystko będzie dobrze :)
Odpoczywaj Kochana bo za Tobą właśnie "wspinaczka na najwyższym szczyt na świecie " :) byłaś bardzo dzielna i obie super dalyscie radę :))
 
Dziękujemy za miłe słowa i gratulacje :* :* Ja się czuje już lepiej, ale wczoraj było okropnie, ale fizyczny ból jest do zniesienia, najbardziej boli mnie fakt ze jesteśmy oddzielnie, ona na patologii noworodka a ja na oddziale noworodkowym z dziewczyna w pokoju, która swoją córeczkę ma przy sobie...

Melasia ważyła więcej, mówili 1300 a było 1450 g. Niestety łożysko nie było w najlepszej formie jak się okazało po porodzie, ponadto pępowina była bardzo cienka, dlatego Mela nie przybierała na wadze prawidlowo. Jej ogólny stan jest stabilny, co będzie dalej się okaże, jest dokarmiana by jak najszybciej przybrać na wadze, moje mleko tez odciagali wczoraj w nocy, dużo tego nie było, ale dwa razy udało się coś tam ściągnąć. Jeżeli malutka będzie rosła i co najważniejsze będzie zdrowa wyjdziemy ze szpitala jak jej waga osiągnie 2 kg... Przyszla na świat dokładnie w skończonym 34 tc, moja Mała Wojowniczka <3
 
Ostatnia edycja:
Si.Kat Gratuluje ślicznej córeczki! Przetrwaj jakoś te dni, kiedy jesteście oddzielnie, tym bardziej będziesz ja tulić po powrocie do domu. Odpoczywaj i ładuj baterie. I pracuj powoli nad laktacja. ;) Będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki za Ciebie i Melasie! [emoji8]
 
@Si.Kat Jeszcze troszeczkę i będziecie razem na jednej sali :)/
Wkrótce będziesz mogła ją porzadnie wytulic i wycalować !
Będziecie jeszcze nierozłączne - dwie najlepsze przyjaciółki :)
Laktacja w końcu się rozchula a te pierwsze krople to najcenniejsze co możesz jej dać :*
 
reklama
Do góry