reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, co u Was? Co nowego u Melasi oraz u naszych bliźniaczek? Jak reszta? Jak weekend spędzacie?
Hej wczoraj wyszliśmy do domu z wagą 2910, dzisiaj od rana jesteśmy w szpitalu na dziecinny bo mała w nocy co zjadła to zwymiotowała. Waga pokazuje 2870. Podłączyli kroplówkę, ponakłuwali ją niemiłosiernie bo nie ma jeszcze dobrych żyłek i nie mogli pobrać krwi. Ostatecznie ma wenflon w główce.
 

Załączniki

  • IMG_20190629_130519.jpg
    IMG_20190629_130519.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 173
Ooo jejku jak miło że mnie pamiętacie
Naprawdę się wzruszylam. Coś tu jest na tym forum takiego scalającego i widzę że mega fajna ekipę stworzylyscie, bardzo się cieszę:)
U mnie wszystko oki dalej trenuje bardzo intensywnie za 2 tyg wracam do pracy i strasznie mnie to przeraża.
Jestem też na etapie odpieluchowania dziecka i idzie tragicznie aromat moczu roznosi się wszędzie. Ona pokazuje ładnie że chce coś zrobić a jak ja sadzam to posiedzi wstanie i dopiero zrobi koło nocnika. Rano zaczęła się budzić o 5.30 i chce iść siku w nocy nie sika od dawna. A jak usiądzie to oczywiście wstanie i zrobi obok. Nie ma jeszcze 2 lat no ale widzę że jest gotowa ale nie czai że można na siedzaco. Jak zrobi na podłogę to mówi 'tam nieeee' a jak się jej pytam gdzie się siku robi to pokazuje na nocnik a jak się pytam a gdzie ty zrobiłaś to pokazuje na podłogę i mówi że tam nieeee no no no
Powodzenia w 'walce' z pampersami. Mi w maju udało się odpieluchować moją wówczas 27 miesięczną córkę. Próbowaliśmy dwa miesiące wcześniej i nie załapała kompletnie więc odpuscilismy. W maju drugiego dnia wieczorem zrozumiała o co chodzi i poszło w sumie bardzo łatwo. Nie spodziewałam się że tak fajnie się uda i szybko. Gorzej było z kupą ale też już sytuacja opanowana. Początki mieliśmy takie jak u Was. Życzę cierpliwości i trzymam kciuki. Uda się [emoji5]
 
Miło, że o nas pamiętasz i się odezwałaś :)
Ostatnio zastanawiałam się co tam słychać u Ciebie, u Zuzki, ukmamy i natki30 (nie pamietam dokładnych nicków).

Ja też się kulam ale to już kwestia dni :)
Ojej UKmame też pamiętasz, ale mi miło!!! Aż się wzruszyłam. Ja tu już nie zaglądam ale coś mnie dzisiaj tknelo. Trzymam za Was wszystkie kciuki!!
 
Hej hej. Wyszłam dzisiaj ze szpitala. Rozwarcie cały czas w miejscu 2cm szyjka się skróciła skurcze co jakiś czas na ktg się piszą. Mam przyjechać aż wszystko samo się rozkręci bo do terminu zostało12 dni i oni nie chcieli tego przyśpieszać. Po tym pobycie w szpitalu czuję się taka wyczerpana i bez sił. Z dzieckiem wszystko wporządku mam dużo wód płodowych. We wtorek mam do szpitala na ktg. Ogólnie położne i lekarze w szpitalu ok bardzo mili na temat szpitalnego jedzenia nie będę się wypowiadać bo na sam widok miałam odruch wymiotny. Także dalej czekamy.
 
Hej wczoraj wyszliśmy do domu z wagą 2910, dzisiaj od rana jesteśmy w szpitalu na dziecinny bo mała w nocy co zjadła to zwymiotowała. Waga pokazuje 2870. Podłączyli kroplówkę, ponakłuwali ją niemiłosiernie bo nie ma jeszcze dobrych żyłek i nie mogli pobrać krwi. Ostatecznie ma wenflon w główce.
Iwonka to współczuje ci takiego obrotu sprawy.Ciekawe co to za przyczyna, ze ją tak meczylo.Mam nadzieje, ze juz lepiej jest trochę, ze ta kroplowka ja nawodniła ładnie.Daj znac co u Was?Z tym nakłuwaniem, to też pamiętam.Moi chlopcy jak mieli po 4 mies.to tez lezelismy chwile w szpitalu i tez z tym kluciem nie moglam jakos.Generalnie jak sie dowiedzialam , ze bede w glowke to zabronilam.Musieli znalezc jakos na rece trudno.Pozdrawiam Cie serdecznie i odzywaj sie.
 
Miło, że o nas pamiętasz i się odezwałaś :)
Ostatnio zastanawiałam się co tam słychać u Ciebie, u Zuzki, ukmamy i natki30 (nie pamietam dokładnych nicków).

Ja też się kulam ale to już kwestia dni :)


Hej, ale super że ktoś mnie tu jeszcze pamięta :-) kilka razy sobie tutaj do Was zajrzałam, zawłaszcza teraz na finiszu jak sobie radzicie. Ale widzę że jesteście silne Babki i dajecie rade. Jejku juz niedługo wszystkie będziecie tulić maleństwa. Cudownie!
U mnie wszystko dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Jeśli pójdzie dobrze to w marcu 2020 tez będę tulić swoje maleństwo. Od tygodnia wiem że jestem w ciąży - jutro 5t+0d. Cieszę się bardzo i jestem pozytywnie nastawiona że tym razem skończy się szczęśliwie.
Życze Wam jak najlżejszych porodów i żeby pogoda Wam trochę odpuściła na końcówce :-)
 
Iwona Mocno trzymam kciuki, żeby to były tylko krótkie odwiedziny w szpitale. Czy mała lepiej? Waga ruszyła? Dają Ci ja na karmienie?

Natka30 Gratulacje!!! Trzymam kciuki, żeby marzec 2020 był Twoim miesiącem. :)
 
@HaTo wracam na 7 h bo jeszcze godzina na karmienie mnie obowiązuje. Dziecko będzie w żłobie 5h bo z mężem się trochę mijamy z praca.
@Karolcia.DE nie przerwiemy na pewno, jak już coś postanowiłam to ma tak być i zakładamy pampersy tylko do żloba i na spacer w domu cały czas jest bez. Musi w końcu zatrybic
@Iwona 1986 jaki słodziak, nie zazdroszczę przygód, ciekawe co się stało że takie akcje. Dobrze że w głowę się wkluli tam lepsze żyły i bezpieczniej nie martw się
Trzymam kciuki za szybkie wyjscie
@Misty29 dzięki, super że macie to za sobą moja ma jakieś 20mkesiecy, no ale mam już dość tych pampersow, brakuje mi miejsc w półkach :D
@Miki123 to już bliżej niż dalej. Teraz zbieraj siły. Ja za jedzenie szpitalne dałabym się pokroić, u nas były mega super obiady, śniadania i kolacje może mniej ale obiady na wypasie
@natka30 marzec super termin, najlepszy!! :) Trzymam kciuki
 
reklama
Hej, ale super że ktoś mnie tu jeszcze pamięta :-) kilka razy sobie tutaj do Was zajrzałam, zawłaszcza teraz na finiszu jak sobie radzicie. Ale widzę że jesteście silne Babki i dajecie rade. Jejku juz niedługo wszystkie będziecie tulić maleństwa. Cudownie!
U mnie wszystko dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Jeśli pójdzie dobrze to w marcu 2020 tez będę tulić swoje maleństwo. Od tygodnia wiem że jestem w ciąży - jutro 5t+0d. Cieszę się bardzo i jestem pozytywnie nastawiona że tym razem skończy się szczęśliwie.
Życze Wam jak najlżejszych porodów i żeby pogoda Wam trochę odpuściła na końcówce :-)
Hejka to gratuluję :) wpadaj na marcowe mamy 2020 ;) tym razem napewno damy radę!!!
 
Do góry