reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie KTG wychodzą idealnie :)

Po wizycie nowe emocje, bo jak w poniedziałek nie było widać porodu na horyzoncie, tak dzisiaj okazało się, że mogę urodzić... jeszcze dziś. [emoji85] Podobno mam szyjkę „jak papier” i coś się tam dzieje. Jeśli pojawią się skurcze co 15min to mam jechać do szpitala (niby będzie szybka akcja).
Mały waży 3570g, następne KTG i badanie w piątek, jeśli nie urodzę do tego czasu.

Generalnie jestem w szoku, że w ciągu trzech dni jest taka zmiana, bo nie czułam żadnych skurczy.

No i po porodzie muszę nosić pas ściskający miednicę oraz spać na boku, bo spojenie się rozchodzi...
O kurcze, no to dzieje się ! liczę że dasz znać jak już będziesz po :)
Ja bym już nie mogła spać po takich newsach od lekarza ;)
Niemniej życzę jeszcze trochę spokoju i tego aby ostatki były lekkie i w miarę przyjemne.
Mały ma ładną wagę - jak dla mnie to idealne bo nie za dużo nie za mało :)
Wierzę że Betty Ty jako pierwsza rozppczniesz dobra passę na chłopców na naszym forum ;)

@HaTo ojjjj tam, to już kosmetyka ;) ale rozumiem że chce się mieć wszystko dopieszczone :) przypomnisz na kiedy masz termin?
 
reklama
O kurcze, no to dzieje się ! liczę że dasz znać jak już będziesz po :)
Ja bym już nie mogła spać po takich newsach od lekarza ;)
Niemniej życzę jeszcze trochę spokoju i tego aby ostatki były lekkie i w miarę przyjemne.
Mały ma ładną wagę - jak dla mnie to idealne bo nie za dużo nie za mało :)
Wierzę że Betty Ty jako pierwsza rozppczniesz dobra passę na chłopców na naszym forum ;)

@HaTo ojjjj tam, to już kosmetyka ;) ale rozumiem że chce się mieć wszystko dopieszczone :) przypomnisz na kiedy masz termin?

24/7, ale lekarka się założyła, że urodzę 21/7 ;) A ja mogłabym już po 10/7. ;)
 
Mi tez czas zwolnił.
Nowe mieszkanie w remoncie ja mieszkam aktualnie u rodziców. Małego ubrania w pudlach Także u nas nic nie gotowe na małego. Ale chce juz go mieć.
 
O kurcze, no to dzieje się ! liczę że dasz znać jak już będziesz po :)
Ja bym już nie mogła spać po takich newsach od lekarza ;)
Niemniej życzę jeszcze trochę spokoju i tego aby ostatki były lekkie i w miarę przyjemne.
Mały ma ładną wagę - jak dla mnie to idealne bo nie za dużo nie za mało :)
Wierzę że Betty Ty jako pierwsza rozppczniesz dobra passę na chłopców na naszym forum ;)

@HaTo ojjjj tam, to już kosmetyka ;) ale rozumiem że chce się mieć wszystko dopieszczone :) przypomnisz na kiedy masz termin?

Na pewno dam znać! :)
Właśnie dokończyłam prasować ubranka, tak w razie czego [emoji28]
Co jakiś czas pojawia się skurcz i macica się napina bo co chwilę brzuch mam twardy, ale nic nie boli, więc jeszcze nie panikuję. :)

Dziewczynki ruszyły na całego, w końcu by się przydał jaki rodzynek w tym towarzystwie. [emoji16]
Mamy tu piękny przykład córeczek tatusiów i syneczków mamusi, którym nieśpieszno do rozłąki.
 
Moja to chyba bardziej z jajem mówiła. :) Ale nie pogniewałabym się, jak by się spełniło... Chociaż mój mąż dzisiaj mówi do mnie: "Ja bym wolał, jak byś jeszcze miesiąc poczekała..." Bo on nie czuje się gotowy. :D :D :D
On by wolał :D :D tylko kto to nosić będzie :D :D

Mi też poprzednio wróżyli rychły poród bo rozwarcie... Tia :p :p
 
U mnie ktg przez cały pobyt w szpitalu wychodziło bardzo skaczące, takie wysokie góry i doliny. Lekarze mówili ze mam skaczące dziecko, trochę mnie to niepokoiło ale mówili ze jest dobrze i jak na obchodzie byli studenci czy stażyści to kazali im się przyglądać naszemu zapisowi. Przy tych górach tętno małego dochodziło do 200 i spadało do około 120. Miałam wrażenie ze mój syn nigdy nie śpi.

U nas mały sukces, odpadł kikut pępowinowy po trzech tygodniach. Juz się martwiłam czemu tak długo.
 
U mnie ktg przez cały pobyt w szpitalu wychodziło bardzo skaczące, takie wysokie góry i doliny. Lekarze mówili ze mam skaczące dziecko, trochę mnie to niepokoiło ale mówili ze jest dobrze i jak na obchodzie byli studenci czy stażyści to kazali im się przyglądać naszemu zapisowi. Przy tych górach tętno małego dochodziło do 200 i spadało do około 120. Miałam wrażenie ze mój syn nigdy nie śpi.

U nas mały sukces, odpadł kikut pępowinowy po trzech tygodniach. Juz się martwiłam czemu tak długo.

U mnie córka miała problemy ze skórą po porodzie, przez co była kąpana w kalii i na 3 dobę już jej odpadł kikut. [emoji85] ale to ten fiolet tak go wysuszył.

Mnie o 2 w nocy obudził potworny ból brzucha i kręgosłupa, było trochę jasnej krwi ze śluzem... Przed czwartą udało mi się zasnąć, a teraz znowu mnie boli co jakiś czas i mały tak nisko się rusza. Już miałam kilka fałszywych alarmów, ale dzisiaj kto wie... Chociaż jak przychodzi ból to nie wyobrażam sobie już rodzić, tego że będzie jeszcze bardziej bolało bo już w domu chce mi się krzyczeć „ dajcie mi znieczulenie”... [emoji33]
 
reklama
U mnie córka miała problemy ze skórą po porodzie, przez co była kąpana w kalii i na 3 dobę już jej odpadł kikut. [emoji85] ale to ten fiolet tak go wysuszył.

Mnie o 2 w nocy obudził potworny ból brzucha i kręgosłupa, było trochę jasnej krwi ze śluzem... Przed czwartą udało mi się zasnąć, a teraz znowu mnie boli co jakiś czas i mały tak nisko się rusza. Już miałam kilka fałszywych alarmów, ale dzisiaj kto wie... Chociaż jak przychodzi ból to nie wyobrażam sobie już rodzić, tego że będzie jeszcze bardziej bolało bo już w domu chce mi się krzyczeć „ dajcie mi znieczulenie”... [emoji33]
 
Do góry