reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cześć dziewczyny,
Postanowiłam do Was dołączyć, ponieważ też mam termin na 15 lipca. Mam 32 lata i zostanę mamą po raz trzeci 😅 Mam córkę prawie 7 lat i synka, który właśnie skończył roczek. Niespodziewalam się, że będę mamą trójki dzieci bo nie planowaliśmy z mężem ale teraz bardzo się cieszymy. Miałam wrócić do pracy w tym roku w marcu no ale będą musieli poczekać w końcu rodzina najważniejsza. Na usg połówkowym ok 25 lutego mam nadzieję juz powiedzą jaka tym razem płeć nas czeka. Obecnie jestem w 17 tyg i dopiero w tym tyg poczułam się lepiej. Z wszystkich ciąż tą od początku przechodzę najgorzej bo już na początku wylądowałam z krwiakiem w szpitalu ale już jest wszystko dobrze więc odliczamy.
Pozdrawiam 🙂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy :)
Jak Wam mija niedziela?

Udało mi się dzisiaj przebrać rzeczy, które przywiózł mi brat, a że po córce, to za dużo nie odłożyłam dla siebie ;) także krok do przodu :)
 
My w sumie wczoraj pojechaliśmy w odwiedziny do rodzinki i jakieś 30 min temu wróciliśmy. Za chwilę jakaś kolacja dla Syncia i myć i spać, bo jutro poniedziałek, więc trzeba do przedszkola zaprowadzić :) pozdrawiamy! :)
 
Mnie chociaż dopadło przeziębienie to niedziela minęła na odpoczynku. Córka chora leżała w łóżku a mąż zabrał syna do teściowej więc wreszcie mogłam trochę poleżeć. Dobrze, że mdłości i słabe samopoczucie w ostatnim czasie minęło bo w 1 trymestrze opieka nad rocznym brzdącem i mdłości to jakaś masakra była, nie wiem jak to przetrwałam 🙃
 
Hej ja dziś mam dzień paskudny, wczoraj się lepiej poczułam i wyszłam na dwór a dziś znowu nawrót przeziębienia... Ale na koniec dnia musiałam się wyżyć i robię wymarzone drożdżówki z serem, oby wyszły :D
 
Hej dziewczyny! Nie miałam powiadomień, że piszecie i tyle ciekawych rzeczy mnie ominęło ale nadrobiłam :) my dziś zaczynamy 16tc, brzuszka jak nie było tak nie ma, wczoraj byliśmy u rodziny i męża kuzynka z przekąsem dogadywała, że jak to termin na lipiec a tu nic nie widać, postanowiłam zignorować. Ja też właśnie zaczęłam l4, nie taki był plan ale nie mogę narażać siebie i dziecka osłabnięciem, które ostatnio zaczęłam mieć czy bólami głowy, najważniejsze zebym teraz wypoczęła i nie przejmowała się praca :) Cytrynka- teraz muszę zjeść drożdżówkę z serem, ale mi narobiłaś smaka 😄
 
Hej dziewczyny! Nie miałam powiadomień, że piszecie i tyle ciekawych rzeczy mnie ominęło ale nadrobiłam :) my dziś zaczynamy 16tc, brzuszka jak nie było tak nie ma, wczoraj byliśmy u rodziny i męża kuzynka z przekąsem dogadywała, że jak to termin na lipiec a tu nic nie widać, postanowiłam zignorować. Ja też właśnie zaczęłam l4, nie taki był plan ale nie mogę narażać siebie i dziecka osłabnięciem, które ostatnio zaczęłam mieć czy bólami głowy, najważniejsze zebym teraz wypoczęła i nie przejmowała się praca :) Cytrynka- teraz muszę zjeść drożdżówkę z serem, ale mi narobiłaś smaka 😄
AsiaPelasia, ja też dziś 16 tydzień zaczynam :)
 
reklama
U mnie już 18 tydzien :) widać już brzuch , ale to druga ciąża, przy pierwszej w 18 tyg jeszcze nic nie było widoczne :)
U nas imie dla chłopca jest Czarek ale dla dziewczynki nie mam pomysłu totalnie

Tez zaczynam powoli myślec o wyprawce i zastanawiam sie do czego uzywacie kokonu ?
 
Do góry