reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ile już przytykyscie i w którym jesteście tygodniu ciąży? Ja już 6 kg 😭 a jestem w 20 tyg i trochę się boje jak to dalej będzie 😅
18tydzień i 2 kg na plusie :)

A tak poza tym - usłyszałyście już największe ciążowe głupoty?
U mnie od teściowej i mamy mam zakaz chodzenia pod sznurkami :D Znajomy, któremu urodziło się dziecko zakazał mi jeść sery żółte (twarogi, mozzarella może być), bo dziecku wody płodowe zatykają uszy i może nie słyszeć. Oprócz tego, oczywiście szczepionki wywołują autyzm i lepiej dziecka nie szczepić przynajmniej w terminie. I najlepsze - "po co nosić noworodka do fizjoterapeuty, skoro kiedyś wszystkie dzieci były wychowywane bez lekarzy i każdy jest zdrowy". Mi się prawie nóż w kieszeni otwierał- "złote rady" w ciąży są najgorsze.... 🫠
 
18tydzień i 2 kg na plusie :)

A tak poza tym - usłyszałyście już największe ciążowe głupoty?
U mnie od teściowej i mamy mam zakaz chodzenia pod sznurkami :D Znajomy, któremu urodziło się dziecko zakazał mi jeść sery żółte (twarogi, mozzarella może być), bo dziecku wody płodowe zatykają uszy i może nie słyszeć. Oprócz tego, oczywiście szczepionki wywołują autyzm i lepiej dziecka nie szczepić przynajmniej w terminie. I najlepsze - "po co nosić noworodka do fizjoterapeuty, skoro kiedyś wszystkie dzieci były wychowywane bez lekarzy i każdy jest zdrowy". Mi się prawie nóż w kieszeni otwierał- "złote rady" w ciąży są najgorsze.... 🫠
Na szczęście mnie to jakoś omija. Do tej pory jeszcze nie usłyszałam ani jednej...uff
 
Hej, ja od początku ciąży nie przytyłam nawet całego kilograma a wczoraj okazało się, że właśnie kilogram schudłam. Zasługa cukrzycy ciążowej. Aktualnie 17 tydzień.
 
ja 8kg, nawet nie mów, bo jak tak dalej pójdzie to skończę znowu na 20+ nie to, że się o figurę martwię, ale wiem jaka jest różnica w samopoczuciu jak się ma 13 a 20 😅 no ale odchudzać się teraz to niebardzo, jedynie trzeba się hamować i uważać na to co się je
Ja mam zamiar iść na basen ale narazie trochę kaszle 😵‍💫
 
reklama
Hej, co tam u Was słychać ? U mnie cukier się unormował a nawet zaliczyłam ostatnio spadek poniżej 70 🤷. Dzisiaj na wizycie diabetolog zadowolony a niedawno odebrałam w końcu wyniki badań prenatalnych i wszystkie ryzyka niskie, także teraz już planuje tylko przybierać na wadze😀😀😀
 
Do góry