reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej, co tam u Was słychać ? U mnie cukier się unormował a nawet zaliczyłam ostatnio spadek poniżej 70 🤷. Dzisiaj na wizycie diabetolog zadowolony a niedawno odebrałam w końcu wyniki badań prenatalnych i wszystkie ryzyka niskie, także teraz już planuje tylko przybierać na wadze😀😀😀
Ja jutro połówkowe. Moze już będziemy wiedzieć czy to na pewno dziewczynka czy moze chłopak 😅 i idziemy od razu na przegląd wózków bo sklepach haha. Ale ten czas mi zleciał ,już połowa ciąży 🤰🏻🥹 już się dzidzia rozpycha.❤️
 
reklama
No niestety nie ukazała się nam płeć na ekranie.😅 Uparta dzidzia ,konsekwentnie się kryje. Choć lekarz mówi że o stawiałby dziewczynkę ale tak ma nóżki ułożone że prawie nic nie widać. Znów czekanie 😭
No niestety. Człowiek czeka na te połówkowe jak na zbawienie i z wielką nadzieję a tu klops. ... Ostatnim razem dowiedziałam się w 36 tygodniu kto u mnie siedzi w brzuchu. Ale oczywiście życzę wam byście już na następnej wizycie sie dowiedzieli na 100%. Teraz też nadal czekam, tylko teraz u nas jest tak że jeden lekarz mówi chłopak drugi dziewczyna 😁
 
My połówkowe mamy dopiero w połowie marca☹️ na pierwszych prenatalnych lekarz stwierdził, że prawdopodobnie dziewczynka więc też może połówkowe dopiero potwierdza 😊 ja dopiero zaczynam czuć delikatnie ruchy i nadal nie jestem jeszcze pewna czy to już dzidzia czy jednak jelita😂😂
 
No niestety. Człowiek czeka na te połówkowe jak na zbawienie i z wielką nadzieję a tu klops. ... Ostatnim razem dowiedziałam się w 36 tygodniu kto u mnie siedzi w brzuchu. Ale oczywiście życzę wam byście już na następnej wizycie sie dowiedzieli na 100%. Teraz też nadal czekam, tylko teraz u nas jest tak że jeden lekarz mówi chłopak drugi dziewczyna 😁
Mi mówią że wygląda na dziewczynkę ale ma wrażenie że dlatego bo nic nie odstaje.. choć już nastawiam się na dziewczynkę ,najważniejsze żeby bylo zdrowe a póki co jest. 🙂
 
No niestety nie ukazała się nam płeć na ekranie.😅 Uparta dzidzia ,konsekwentnie się kryje. Choć lekarz mówi że o stawiałby dziewczynkę ale tak ma nóżki ułożone że prawie nic nie widać. Znów czekanie 😭
Ja na wizycie u swojej gin dowiedziałam się,.że na 70% u nas jest dziewczynka był to chyba 14 tydzień 😊 i w sumie tak się nastawiłam nawet kilka rzeczy, które kupiłam to dziewczyńskie 😄
Życzę Ci, aby jednak dzidzia nie była taka tajemnicza i powiedziała halo jestem....😘
 
Ja na wizycie u swojej gin dowiedziałam się,.że na 70% u nas jest dziewczynka był to chyba 14 tydzień 😊 i w sumie tak się nastawiłam nawet kilka rzeczy, które kupiłam to dziewczyńskie 😄
Życzę Ci, aby jednak dzidzia nie była taka tajemnicza i powiedziała halo jestem....😘
Nam też mówiła babka w 12 tyg ale szansę by równe 50/50. Drugie USG było tak słabe że ledwo było widać w całości główke i jej zarysy. No trudno poczekać i tak musimy 🫣
 
reklama
Do góry