reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

ja jeśli chodzi o ciuszki i rzeczy dla dzieciątko to większość mam po Przemku, ciążowe ciuszki też zostawiłam, ale jako że w pierwszej ciąży brzuszek rósł dopiero w 6 miesiącu to w zeszłym tygodniu kupiłam 2 pary leginsów ocieplanych, a teraz patrzę za jakąś tuniczką
 
reklama
ja też kupie pewnie legginsy sa mi najwygodniejsze ale to w PL kupię i właśnie jakaś luźniejszą tunike muszę kupic :)
Brzuch rośnie ale waga narazie stoi wiec trzeba sie zaopatrzyc w coś ciążowego
 
Ja to juz bym najchetniej wszystko kupila ale poczekam do konca 1 trymestru:) Wozek mam super po coreczce, specjalnie go trzymalam dla bobo, lozeczko wanieni i cala reszte kupie ale na to jeszcze jest czas, narazie trzeba zaczac dbac o swoja figure i myslec o tym co sie jje bo w lato ciezko bedzie jak waga skoczy o niewiadomo ile... O plazy bede mogla zapomniec... hihih
 
Przypomniałam sobie, że kupiłam jeszcze jedną rzecz! taki dziennik ciąży do zapisywania każdego dnia, różnych przydatnych informacji, wklejania zdjęć itp. Jak narazie nie za wiele w nim piszę, bo kiepsko się czułam, ale może niedługo nadrobię zaległości.
 
Mysza ta druga dla tatusia jest świetna.
Musze mojemu W. kupić coby się do roli przyzwyczaił.

Ja z zakupami nie szaleję, na razie tylko dżinsy ciążowe kupiłam i jedna tunikę.
Dla malucha to myślę że tak w II trymestrze lub pod koniec będę kupować, chociaż już bym chciała :-)
 
reklama
Choc wszystko dla maluszka planujemy kupic na wiosne, to juz zaczelam przegladac w internecie wozki, foteliki, lozeczka i i i .... Musze przyznac, ze choc z jednej strony to bardzo przyjemne zajecie, to czasami bywa stresujace. Tym bardziej, ze po prostu nie mam zielonego pojecia!!! :no::no::no: Obecnie nurtuja mnie dwa pytania i prosze doswiadczone mamy o odpowiedz:

1) jak dlugo maluszek jest wozony w glebokim wozku?

2) podobaja mi sie bujaczki; wszystkie sa do ok 11 kg, tzn do ktorego miesiaca beda one uzywane? Zdaje sobie sprawe, ze dzieci roznie rosna, ale tak orientacyjnie.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pa
 
Do góry