reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane i szkrabeczki

Corin
trzymam bardzo mocno kciuki za Ewe aby wyniki były dobre
Basieniak ja tez bym sie denerwowała krwia w kupkach
Anetka ja tez bym nie brała zadnych prochów na odchudzanie lepiej naturalnie schudnac , skoro tak trzymasz diete to napewno zobaczysz efekty niebawem kiedys tez stosowałam diete i zaczełam dopiero po 3 miesiacach spadac z wagi


My bylismy dzisiaj na szczepieniu mała wazy 5200 ma troche nadwagi ale lekarka mówiła ze jest duza tak ze jest wszystko w porzadeczku , moja Klaudusia tez łapeczki do buzi cisnie taki urok małych dzieci ze zaczynaja poznawac swoje ciało przez polizanie
 
reklama
aneta waga ruszy daj sobie czas ...ja olałam w końcu urodziłam 2 dzieci modelka nie będę - myślę ze ruch jakikolwiek to podstawa- chusta, psi i spacery ooooooooooo a nie jakieś świństwo

basieniak &&&&&&&&&

mailuj a jak wam się mieszka w nowym domku???no i gratulacje dla nastolatki:-D

balkan kaloryfer???????????hmmmmmmmmm ja mam oponę też git:-D

ela gratuluje zejscia z wagi 3 kg to pikus szybko spadniesz

marzenka 5200 to dożo?????mój 2 tygodnie temy wazyl 5400 i lekarz byl zadowolony zreszta na bank miesci sie w siatce to ile powinna wazyc?????
 
Ostatnia edycja:
halo mamcie!!

u nas nocka niezła, pobudka o 12, 3 i o 6 i koniec spania, jak na Rózie to mistrzostwo swiata!!:)

magia super ze dzionek tak pieknie zleciał i dzieciaczki padły w trymiga:)
madzia podziwiam za te kijki, ja po 2 godz. spacerze nóg nei czuje a co dopiero chodzi z kijkami:)
konwalianka &&&& zeby infekcja poszla w ch..ere:)
corin &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i jeszcze wiecej &&&&&&&&&&&&&&&&&
basieniak &&&&
marzenko :* buziaczki dla Klaudusi - Aniołka!!!!moja wazyła w ost. tygodniu 6200g i lekarz nie mowil ze za duzo.
cała reszte ściskam mocno!!!
my dzis do mamci jedziemy po południu wiec mam laby nie z tej ziemi:):):)
 
Ostatnia edycja:
maqnio miłego odpoczynku i korzystaj z babci ile się da:cool2:
lekarz nic nie mówił bo to wszystko w normie ....dzieci siadają, raczkują i już nie przybierają tak szybko na wadze jedne przybierają wolniej inne szybciej nie ma reguły
 
Ostatnia edycja:
madzia racja każde dziecko rośnie w swoim, indywidualnym tępie, najwazniejsze ze dzieciaczki przybieraja na wadze:-)

ja dzis spróbuje dopoic Fruzie ok 22 przez sen, zobaczymy czy wogóle będzie chciała ssac i czy dzieki temu pospi dłużej.

http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ - znalazłam to na "kwietniówkach" troche prostackie - i wybaczcie przekleństwa, ale do posikania:)
 
Ostatnia edycja:
Młodzieniec w szkole. Tylko mamy problem - posikuje ze stresu:-( A nigdy tak nie miał. Przyznał mi się wczoraj po paru godzinach wczoraj. Mamy majtki na zmianę, ale ma biedaczek stres, że koledzy się dowiedzą.
Ja mam 5,5 kg na minusie (w porównaniu do tej sprzed ciąży), ale chudzieńka nie byłam, więc się cieszę. Jeszcze też ze 3 kg by się przydało. Tylko ja wiem, że u mnie wróci w dwójnasób po karmieniu.
Anetka ja przed ciążą miałam dołek z powodu wagi. I próbowałam wszystkiego. Na mnie najlepiej zadziałało odstawienie zupełne słodyczy, węglowodanów (został jedynie gruboziarnisty chleb w małej ilości) i najważniejsze mnóstwo surowych warzyw. Podstawą mojego żywienia były sałatki z sosem winegret. Pychota. W 2 miesiące 8 kg mi wtedy spadło.
Madzia:-D Ważne żeby coś mieć, oponka też dobra:-)
Konwalianko właśnie boję się mleka sojowego, bo jak pisała Balkan to jest ciężki alergen. Łukaszek ma do dziś uczulenie na soję i to dużo większe niż na mleko. Ja z warzyw jem gotowaną marchewkę, buraki, ziemniaki. Sałatę oczywiście surową;-) Po ogórkach Staś miał kolki, więc sobie odpuściłam. Staś przedwczoraj mocno ulewał i popłakiwał, bolał go brzuszek. Doszłam dlaczego. Mądra mamusia zjadła kotlet z indyka. Ale smażony.
Basieniak No faktycznie masz restrykcyjną dietę, a tu ta krew w kupce. Kiedyś tak miało dziecko mojej koleżanki. I nich to była alergia pokarmowa. Niestety, musieli przejść na Nutramigen. Mam nadzieję, że u Was to nic poważnego.
Maqnio gratulujemy nocki i miłego wypoczynku!
Mailuj To super, że Nika zaaklimatyzowała się w szkole. No i przypomniałam sobie Krzysia - przystojniaczek!
Balkan no, gratuluję kaloryferka! Zachęciłaś mnie. Jak się do końca ogarnę z przeprowadzką i unormuje się sytuacja w szkole to wezmę się i ja za siebie.
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane,
zaczytuję się Językiem niemowląt i zaczynam wcielac w zycie niektóre rady. np te o obserwacji dziecka i wyłapaniu własciwego momentu na sen. Raz się dzis udało:)
Mała waży juz 5800 i weszłysmy w ubranka na 68 bo w 62 nózek nie moze juz prostowac. Ciezko się robi hehe.....
 
Basieniak myślę, że to bardzo prawdopodobne. Pamiętam, że u Starszaka uczulenie było widać u ukończeniu przez niego 3 miesięcy. Miał koszmarne AZS. Suche, pękające plamy do krwi i wysypka. Alergolog nam wtedy powiedział, że właśnie najczęściej pierwsze uczulenia widać w tym wieku. Oby tak nie było u Was. Ale może to jakiś jeden pokarm, odstawisz i okaże się, że wszystko jest ok?
A uczulenie na kurczaka objawiło się u Łukaszka dopiero w 3 roku życia! Nie wiedziałam czemu jest taki pobudzony, swędział go język - od rosołu i piersi z kurczaka...
 
reklama
Kurcze... mam sporo koleżanek z małymi dziećmi ale nikt nie ma alergii więc nic o tym nie wiem:( ja tylko mam na pyłki i też pojawiła się dopiero jakoś w liceum ale odczulanie pomogło. Mam nadzieję, że malutka nie będzie tak cierpieć i że szybko uda nam się ustalić przyczynę, albo po prostu przejdzie samo...
 
Do góry