reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

halo Mamuśki i Bąbelki!!

my wczoraj pół dnia u mamci. wieczorkiem miałam wizyte u gina. na szczescie wsio jest ok, gadałam z nim o antykoncepcji i zdecydowałam sie na wkładkę. nigdy nie mialam, ale jakos tak gin mnie przekonal.:)
dzis Fruzinka miała gości, wiec znowu mamuska odpoczeła, bo ciotki sie zabijały zeby Małej pilnowac:):):)

emka - witaj Kochana!!
psociulko :*:*:*:*
miczka - moc życzonek!!
magia wow to zes kobitko dzis sie napracowała, ja tam sie bycze, jakos tak ostatnio przemawia do mnie powiedzenie, ze to dom jest dla mnie a nie ja dla domu, małza gnam do sprzatania a co! neich sie chlop wykarze:):):)
basieniak ja tez mysle ze moze poprobuj róznych butelek i smoczków, my przeorbilismy, lovi, aventta, TT i browna i poki co Mała pieknie pije z Browna:) powodzenia!!!
mondy &&&& zeby jednak oby sie bez operacji:)
wisienko:*****
 
reklama
Anula - dicoflor mieszam z moim mleczkiem. Nam to lekarz przepisał ze względu na krew w kupce, ale niestety dalej się pojawia... Jednak do kolejnej wizyty w poniedziałek jej podaję. Za pierwszym razem jakoś wypiła a od drugiego dnia codziennie jest walka.
Maqnio no właśnie nie wiem czy to kwestia butelki bo bez problemu wcześniej z tej wielokrotnie jadła, a teraz nawet nie próbuje bo jak tylko jej się do buzi włoży to już jest wrzask... normalnie nie wiem co się dzieje...
 
basieniak dzieci bywaja mega grymasne, moja potrafi przy włozeniu butki do buźki podniesc mega wrzask a za minute chlipie mleczko az milo, czasem ma takie humory. moze po prostu Niuni przestała ta butelka odpowiadac, czasem ja tez nie wiem o co kaman mojej Małej, ja jednak spróbowałabym nowej butli, moze Małej podpasuje inna, powodzenia!
 
basieniak- ja też tak mialam, tyle, że mój mały przez tydzień całkowicie zrezygnował z jedzenia butli, aż wylądowaliśmy w szpitalu. :-( dlaczego? nie mam zielonego pojęcia. Po prostu jadł tylko cyca (ufff dobrze, że coś tam leci ciągle). Po czasie podejrzewamy, że to jakis wirus był, mały stracił apetyt a na cycusia może się zgadzał, żeby się poprzytulać chociaż... Nie wiem dlaczego tak było, ale nieźle się stracha najadłam. Mam nadzieję, że u was ten problem zniknie równie szybko jak u nas.
 
Emka, wielka szkoda :-( a twoj D.? Jakbyscie przyjechali to oprocz ciasta moze bym i kawe dala? ;-)

eee... raczej mi soczeka a dla D. piwo :-D i to duze mocne :-D wybralabym sie chetnie kochana ale jak D przyjedzie bedzie malo czasu na takie wypady. Raczej pokaze mu las i najblizszy wiejski bar :-D
Corin a poza tym to zdjecie Ewy ktore widzialam wczoraj z nieumyta czupryna po jednym dniu mnie przesladuje. Caly czas mam je przed oczami :-D totalnie mnie rozbroilo !!!
Emka a może nad morze masz bliżej???
ee no co ty no co ty :-p gdzie tam nad morze jak ja na slasku jestem :-p. Moze kiedys ... :-)

ja sie teraz zegnam. Ide sie umyc i spac bo padnieta jestem jak kazdego dnia. Buziam buziam !
 
Basieniak my mielismy to na sluz w kupie i nie pomoglo kazala dawac ciagle niby mozna do 6 mies, my mielismy 2 razy dziennie ale maly jadl bez problemu, moze faktycznie to o butelke chodzi bo o smak raczej nie. My do tego mielismy boiogaje a teraz inna lekarka kazala lacid kupic ale nie powiem czy dziala bo raz sluz jest czasami nie. a masz w saszetkach czy kapsulkach?moj lepiej pil w kapsulkach moze przez to ze niej w nich jest:eek:
 
Hej,

Magia, żyję żyję, kompa mi szwagier musiał sformatować, bo mi szwankował:) ale już jest ok...

za tydzień małz wyjezdza to wrócę do was na dobre :-D a tymczasem was podczytuję:)

AA i wózek zepsuł sie drugi raz, w tym samym miejscu :wściekła/y: musiałam kupić nowy... kupiłam Jedo fyn i jak narazie jestem zadowolona:) oby tylko sie nie psuł hehe
 
eee... raczej mi soczeka a dla D. piwo :-D i to duze mocne :-D

Moj M. Oszalalby z radosci, nie dosc ze mialby sie z kim napic, to jeszcze "legalnie" hihihihi mysle ze po 2 godzinach plynnie wladalby hiszpanskim, hahaha
No ale trudno, moze innym razem :-(
em_ka pisze:
Corin a poza tym to zdjecie Ewy ktore widzialam wczoraj z nieumyta czupryna po jednym dniu mnie przesladuje. Caly czas mam je przed oczami :-D totalnie mnie rozbroilo !! !

Z umyta, kochana, z umyta.
 
reklama
mojej małej dzień pomylił sie z noca....i miala dzien swinki hehe bo od 6 wieczor obudzila sie dopiero ok 23 i zasneła o 1.....teraz pojadłysmy i ciekawe co dalej...ja nie bede sie nudzic, wlaczm zal.serialik....buzka
 
Do góry