reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja niestety w tym temacie poki co sie nie wypowiem, bowiem akurat mięty nigdy nie lubilam ;) byc moze, ze ogolenie jako zapach bardzo mocny, cie od niej odrzuca?
jeszcze nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych, jedyne co, to fakt, ze spodni nie moge dopnac ehhh no i bolace piersi
 
reklama
Wiesz ja tak naprawdę to oprócz tych dwóch dolegliwości nie mam żadnych innych związanych z ciążą tak było też przy pierwszej ciązy.




 
A któraś z was może słyszała o tym, że jak się wymiotuje to będzie dziewczynka a jak nie to chłopak? Czy to prawda? Ja z pierwszą ciążą nie wymiotowałam i urodziłam synka teraz mam tak samo to czyżby drugi synek?




 
Z serca sierpniówka 2010, ale synek urodził się w lipcu, więc gorąco ściskam mamusie lipcowe 2011:))) Wszystkiego dobrego na ten cudny czas oczekiwania...:)))
 
Mailuj to będzie trudne...:) Synuś jest tak absorbujący, że na nasz sierpniowy wątek czasu brak-ale myśleć o Was cieplutko będę, zwłaszcza w lipcu-my roczek, a Wy na porodówkach:) Oby takich upałów nie było:)))
 
Witajcie kobiałeczki. Dziś miałam takie złe samopoczucie, ze przespałam cały dzień, plus kibelek a raz nawet miseczka bo nie doleciałam:szok:
Witam nowe mamusie i zyczę nudnej ciązy i sukcesu w lipcu.
Co do tego wymiotowania w ciązy to ja Mackiem średnio wymiotowałam a moja siostra z synem wcale a znowu kuzynka z synem okropnie i cały czas. To chyba nie ma większego znaczenia.
 
reklama
Witajcie... ale żeście naskrobały! WITAJCIE NOWE LIPCÓWECZKI! co do luteiny ja biore duphastion bo byla macica obkurczona a na nastepnej wizycie po ustawieniu macicy stwierdził ze ciąza młodsza... i też czekam na usg w pon ale nie wiem czy tam dojade jak bedzie sypać.... bo mam 70km.. ech.. Co do śluzu to tez mam go teraz wiecej mleczno biały.... a co do mdłości to mialam rano... teraz juz zadziej choć jest mi niedobrze a szczególnie jak tu koleżanka nam wspomniała po paście do zębów też myc nie moge bo mnie zbiera na wymioty ale nie zwracam.... Ja juz się tymi mdłościami nie przejmuje mam lekkie ale nie witam sie z panem K zbytnio. Czekam z utesknieniem na USG i cieszę sie z nowych USg dawać zdjęcia! buziolki . A ja teraz ogladam meczyk z męzęm lech poznań- juventus 1:0 heheh brameczka z dyńki! ;-) no zawód mnie tez mój do czegoś obliguje wiec siedzę ehehhe
 
Do góry