reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
To widzę, że mam karne browary stawiać:-) Z największą przyjemnością :-) Dziś idę do kina na listy do M. Ciekawe czy nas z dziećmi nie wyrzucą, bo to na zwykły seans. Bo na projekcjach dla matek z dziećmi sa ciagle jakieś katasroficzne :-( Idę doczytać :-)
 
Gocha37 happy 5-cio miesięcznicy!!!!!!!! A synuś słusznej wagi:)Oby Ci było jak najlżej znieśc tę rozłąkę za dnia ( łatwo mówić):)No ale i tak tego życzę!
psota to wczoraj widzę Dawidek z Nati chyba się zmówili bo młoda o 22 miała największy ubaw- ostatecznie zasnęła ze mną w łóżku….
dodi skoro wagowo malutka ładnie wychodzi to może pokarm jeszcze? Dziewczyny tu pisały kiedyś żeby na zimę nie odstawiać
Corin to Ci mąż zrobił niespodziankę nono- obrotny nie ma co:)
ascia tylko powitanko na początek i muszę doczytać i w miedzy czasie marudę ogarniać- katarek nadal ma:( dowcipnisia:):)
hej Teśka;), mailuj, psotka!
Natalka dziś leżąc na brzuszku bawiła się zabawką!!!!!Super to wyglądało !
 
Witajcie :)
U nas nocka nadspodziewanie dobrze :) Po godzinnym zasypianiu pierwsza pobudka o 4 i potem o 8 rano :) Więc super, chyba po tej szczepionce osłabiony bąbel jest. Całe szczęście jak na razie nie gorączkuje.

em_ka - ma zator brałaś antybiotyki?? jak długo? wtedy karmić nie mogłaś?
Corin - intencje mąż miał super, ale to tak to czasem bywa z niespodziankami :p

Ja mam właśnie od przedwczoraj problem z jedną piersią. Zrobił mi się taki bolący guz i to całkiem sporych rozmiarów :( Martwię się. Brałam gorący prysznic, próbowałam to rozmasować. Mam nadzieję, że to nie guzek piersi.. Muszę iść na usg czym prędzej ech..
A jeśli to zator to znacie jakieś sposoby na jego pozbycie się? Czy tylko antybiotyki jak u em_ki?

miłego dnia :)
 
Witam mamusie.

U nas net marnie działa, żeby nie inaczej powiedzieć. Nie wiem na jak długo będę go teraz miała, więc nie mam nawet szans przeczytać tego co naskrobałyście :no:

Idę ogarnąć dom i chyba na spacer się wybierzemy.
 
Konwalianko, spróbuj Osanitu.

Asica, ja jej nie modyfikowałam, trzymałam się ściśle zaleceń:) Teraz mam dwa tygodnie przerwy w tej diecie i wcinam tylko jogurty z tymi produktami http://www.dobrakaloria.com/ i gotowaną pierś z kurczaka;)

Teśka, jak dla mnie dukan, to najlepsza dieta na świecie, ale Tobie, moja droga, ona nie jest potrzebna.

Miałyśmy się spotkać z Anią, ale nie odpisałą na PW, to idę na spacerek sama, połażę ze 2-3 godziny, oby mi uszy nie odpadły;)

Aneta, a Ty na długo wychodzisz z Filipkiem?
 
Ostatnia edycja:
PPsotko dieta moze i nie ale cwiczenia i owszem :sorry:zeby ujedrnic te moje cialko,a my dzis niewychodzimy nadusia nadal przeziebiona niby troszke lepiej ale wole zostac w domku mala teraz grzecznie spi ,wogole dzisiaj od rana grzeczna wesola i potrafi sama soba sie zajac no i sporo spi w dzien moze przez ta chorobe???!
 
reklama
Przespałam się 1,5 godziny i od razu lepiej.
konwalianko a może to przełom i będzie już dobrze
Psotko poszłam do marudy i juz zostałam. Ćwiczyłam padnij-powstań
malami prysznic ciepły nie gorący, ściągaj mleko masując ten gruczął w stronę sutka i ściągaj często. A prócz to chłodne okłady i liście kapusty rozgniecione do stanika. Jak nie ma goraczki powinno se udać:tak:
Mailuj katastroficzne dla mamus, hmm teraz jestem w stanie to zrozumiec. Chcieli się wbic w klimat:-D
Teśka ja tez dla jędrności to powinnam poćwiczyć a jeszcze lepiej pod skalpel sie udać:-D Ale ni huhu
Nie sprzatam bo Pol dalej walczy z szafą. dziś może skończy. Zaraz trzasnę zapiekankę na obiad z makaronikiem i kurczakiem i odpoczywam.

Corin u nas tez mglisto, buro i chłodno. Ale na snieg sę nie zanosi
ascia miłego przebieranka:-D
Aneta do potem
Sesti*
Maqnio, wydrusia Buzi dla was i dla stokrotek
 
Do góry