reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ania - ja dochodzilam 2 mc po porodzie, siadlam na tylku po miesiacu, laski na sali ktore ze mna lezaly po cc smigaly jak szalone a ja inne skrecalysmy sie z bolu i tego ze nic sie nie da zrobic -nawet glupie siku .. :(
dlategto dla mnie ta 2 opcja jest "lepsza"
co do oplacenia cc - slyszalam ze tak robia.. na ile prawda nie wiem.. ale po 11 godz. porodu wiem jedno - zaplace ile trzeba .........za znieczulenie rowniez..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rzeczywiście ja po trzeciej cesarce smigałam juz w drugiej dobie:-D chyba mam wysoki próg bólowy:tak:;-)
a cesarki wszystkie miałam ze wskazania wiec nic nie placiłam.
 
Ja rodzilam 9,5h i zupelnie nie rozumiem dziewczyn ktore porod nazywaja "cudownym przezyciem":-p Chociaz od samego porodu gorszy dla mnie byl polog-bolalo, swedzialo i wogole i cieklo ze mnie 5tyg, potem pare dni przerwy i znowu pare dni lecialo. I to dla mnie byla masakra, bo porod przynajmniej wiedzialam ze niedlugo sie skonczy a polog nigdy nie wiadomo ile potrwa;-)
 
ania - ja dochodzilam 2 mc po porodzie, siadla na tylko po miesiacu, laski na sali ktore ze mna lezaly po cc smigaly jak szalone a ja inne skrecalysmy sie z bolu i tego ze nic sie nie da zrobic -nawet glupie siku .. :(
dlategto dla mnie ta 2 opcja jest "lepsza"
co do oplacenia cc - slyszalam ze tak robia.. na ile prawda nie wiem.. ale po 11 godz. porodu wiem jedno - zaplace ile trzeba .........za znieczulenie rowniez..

Ja przeszłam przez jedno i drugie. Pierwsza córcia urodzona naturalnie, druga - cc. Cesarka to koszmar!!!!! Po pierwszym porodzie wiedziałam, że będę miała więcej dzieci, jeszcze w szpitalu, a po cc - wyłam z bezsilności, bólu, niemocy. Nigdy w życiu więcej cesarek. Po ilu godzinach wstałaś z łóżka? Bo ja po 18. Po jakim czasie spałaś na boku? Ja po prawie 2 tygodniach. Wątpliłam czy jeszcze kiedykolwiek będę chodzić prosto. Bóle porodowe? Miałam - przy rozcharatanym brzuchu, bo dostawałam kroplówki z oksytocyny na obkurczanie macicy - nie jedną, kilka, przez 2 dni. A pierwszy poród do łatwych nie należał, długi, bolesny, na szczęście dostałam ZZO, ale popękałam po caaałej długości - wewnątrz i na zewnątrz, szycia w cholerę. Owszem, nie jest tak samo jak przed porodem, podwozie całkiem inne, ale jeśli mam znów rodzić - to tylko naturalnie
 
Ostatnia edycja:
kasiulka.. - jak wiesz kazda dochodzi do siebie inaczej , kiedy spalam na boku ? spalam tylko na boku.... a raczej w pozycji gora prosto a dol bokiem.. kiedy wstalam z lozka? po 5 godz bo musialam na 2 tabl paracetamolu myslalam ze sie skoncze..... ja tez popelakalm wszedzie i ciesz sie ze mialas znieczulenie....... bo to naprawde duzo..uwierz..
mysle ze nie mozna sie licytowac co lepsze bo kazda mysli i czuje inaczej... i mysle ze trzeba uszanowac wybor kazdej kobietki ..

pozdrawiam..
 
reklama
mysle ze nie mozna sie licytowac co lepsze bo kazda mysli i czuje inaczej... i mysle ze trzeba uszanowac wybor kazdej kobietki ..

Nie licytuję - uzmysławiam, że cesarka to nic, czego mogłabyś komuś zazdrościć. Poród po prostu chol.ernie boli. Naturalny czy operacja - duża rzecz!!! I każdej z nas należy się z tego powodu MEDAL!!!!!:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-)

Dla Ciebie kochana:
 

Załączniki

  • medal.jpg
    medal.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 7
Do góry