reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

No ja dziewczyny z objawów to to że piersi bolą, czasami krzyż na dole i podbrzusze.
Co do nudności wczoraj sie z nimi borykałam, dziś mniej ale mam. No i raz to bym zjadła konia z kopytami, a raz bym nic nie ruszyła. ;)
 
reklama
blue...a zaopatrzylas się już w skorki od chleba???bo wczoraj tylko bulki mialas:):):)

Tak kochana! :)
Tylko ze chleb mam w domu, ale juz do niego jadę i sobie je pojem, bo w pracy tak mnie ruszyło ze aż zawroty głowy miałam.. Prace przeniosę do domu i popołudniu ją skończę, a teraz tylko marzy mi sie dom.. Obłęd..
 
no ja właśnie w sumie też mam apetyt ciągle, ale mogę zjeść najwyżej małe porcje - ale co chwilę muszę coś mielić w buzi ;-) a brzuch właśnie ciągle jakiś taki pełny (tylko wizualnie ;). Jeszcze czytałam gdzieś, że około 6-tego tygodnia poprawia się przemiana materii i jak tak sobie teraz myślę to chyba rzeczywiście zaczęłam częściej chodzić do kibelka (huuuraaa :-) a Wy zauważyłyście to także?
 
U mnie objawów brak, poza bólem piersi i podbrzusza, ale wydaje mi się, że tak samo bolało przed okresem. Wczoraj też popłakałam sobie bez powodu. Może to jakieś nagromadzone emocje, a może hormony. Kto by to wiedział... Jem normalnie, staram się nie jeść słodyczy, tłumaczę sobie, że niczego dobrego dziecku nie dają. Nie wiem, jak wytrzymam do pierwszej wizyty ;)
 
a jeszcze pytanie do dziewczyn, które były już na pierwszej wizycie: czy lekarz potwierdził Wam termin +/- taki jak wychodzi z kalkulatorów? to tak z ciekawości...
floriana- Wy sobie piszecie o łezkach, a mnie za to napadają ataki złości.. ojj biedny Mężuś mój.. :p
 
a jeszcze pytanie do dziewczyn, które były już na pierwszej wizycie: czy lekarz potwierdził Wam termin +/- taki jak wychodzi z kalkulatorów? to tak z ciekawości... floriana- Wy sobie piszecie o łezkach, a mnie za to napadają ataki złości.. ojj biedny Mężuś mój.. :p
raczej miedzy nami nie ma jeszcze dziewczyny która była u lekarza...zaleca się po7 tyg lub w 8 isc na pierwsza wizyte....a my dopiro 6...lub 4
 
reklama
Dziewczyny, a polegacie tylko na testach ciążowych, czy może któraś z was robiła betę? Ja zrobiłam badanie krwi w 25.dc, potem stwierdziłam, że nie będę świrować i poczekam do wizyty, ale trochę mnie korci, żeby zobaczyć czy rośnie.
 
Do góry