reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny zapomniałam napisać, ja u gina pojawiłam się 31 października jak tylko zobaczyłam 2 kreseczki. Okres miałam 2 października. Dr powiedział że jest za wcześnie na badanie. musiałam czekać do 15 listopada na wizytę. Strasznie panikowałam. Straciłam moje pierwsze dzieciątko, dlatego chciałam jak najszybciej trafić do lekarza. Dostałam duphaston bo w poprzedniej miałam b.niski progesteron. W tamtym tygodniu w piątek miałam usg. Na ekranie widać było moją kruszynkę i jej serduszko, które biło jak szalone:) pan Dr włączył na chwilę dźwięk. Euforia:):):) po prostu się rozpłakałam.
 
reklama
Pola ja kupuję sok w aptece z Żuravital. Tylko taki był dostępny, ważne żeby sok był bez dodatku cukru. Świeżą kupuję od czasu do czasu, codziennie zjadam suszoną ( wcześniej przelewam wrzątkiem) z owsianką.
 
Niestety w weekend miałam trochę stresu, byliśmy na obiedzie u teściów, poszłam do łazienki i prawie nie zemdlałam jak na wkładce zobaczyłam krew. Byłam w szoku, bo nic mnie nie bolało i nic nie czułam, nie było to duże krwawienie, tylko plamienie.
W książkach piszą, że na początku plamienia i krwawienia są częste. O ile nie trwają dłużej jak dzień, albo chwilę. Weź tą lutkę to się uspokoisz.

Witajcie w kolejnym tygodniu.
Niestety nie jestem w stanie tak często pisać i czytać Was jak Wy i tak mam do ponadrabiania kilkadziesiąt stron na kilku wątkach.
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens mojego dalszego bycia tutaj na tym forum bo i tak nic tu nie wnoszę :)
A tamm marudzisz :) Jak nie masz czasu to nie nadrabiaj nas 3 godzinny dziennie. Po prostu pisz co u Ciebie, bo każda z nas niezależnie jak często się odzywa jest tu ważna i mile widziana.

witajcie dziewczynki! ale skrobiecie!! nie nadążam za Wami, a ostatnio mam sporo na głowie więc nawet nie mam czasu na forum :( ale pozdrawiam Was wszystkie:-)))
własnie coś sporo dziewczyn się nie odzywa, wszyscy jesteśmy tacy zabiegani.

u mnie jutro wizyta, ciesze się bo musze powiedziec o tych upławach moich..
powodzenia na wizycie. u mnie dużo białego śluzu ale to chyba jeszcze nie upławy, ciekawe czy są inne leki dla kobiet w ciązy odnośnie naszych problemów intymnych?

o właśnie, też dostałam jakieś meeega upławy i zastanawiałam się od czego to, bo poprzednio nie kojarzę takich akcji.
A uzywacie jakiegoś specjalnego żelu do higieny intymnej czy ten co do tej pory?
widziałam takie żele dla kobiet w ciaży chyba z ziaji, ale ja nie zmieniłam używałm raz ziaji raz lactacyd i nie mam problemów,

U mnie mdłości ciąg dalszy, z dala od pana K więc znośnie, chociaż bywa ciężko. Cyce bolą, że nawet przytulić się nie można. Zaraz ide na spotkanie z koleżanką, Ona wysoka i chudzina jak modleka, wie, że się staramy i bacznie mnie obserwuje i jak ostatnio zamówiłam piwo to ona pyta czemu ja piwo pije, spojrzałam na nią i pytam a czemu nie? Wiec oznajmiła mi, że jak była u nas pare dni temu to miałam taki duży brzuch ze myślała, że dziś jej powiem o ciązy. Haha Wyobraźcie sobie jak się poczułam. Nawet brzucha nie miałam, ale ona szupła, płaska może widzi to inaczej. Dziś mam luuźny sweterek w razie co ukryje. A powiem jej na Sylwka, kupię sobie jakąs fajna sukienkę to będzie widać.

Kopacz koniecznie daj znać bo wszystkie czekamy :)
Moja wizyta opisana w wątku wizyt, generlanie oddałam 6 fiolek krwi i tyle, czekam teraz na list ze szpitala.

Aaa mój wczorajszy sernik.. ser pycha a ciasto zakalec ;(

Miłego dnia
 
ja uzywam taki, który ma ph 3,5, przeznaczony m.i
n. dla kobiet w ciąży. jestem z niego zadowolona. w poprzedniej ciąży też go używałam.

ja już na samym początku zaliczyłam grzybka , moja pani dr zdziwiona nie była :)

kupiłam Pharmaceris M, Lacti - Intima, Żel do higieny intymnej dla kobiet w okresie ciąży oraz karmienia - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) cudo!!! nigdy lepszego płynu nie miałąm , Lactacyd może sie chować , jest delikatny i najważniejsze nie ma SLS .
myśle ze zostaniemy już razem .

a co polecacie do smarowania ?
 
no wlasnie ja z tego wzgledu ide w czwartek do gina bo cos tam mi sie chyba wytworzylo albo jakis grzybek albo cos innego, w kazdym badz razie swedzi jak cholera poki co clotrimazolum dziala cuda... gdyby nie moj swedzacy problem pewnie poszlabym do gina na poczatku grudnia bo moja ciaza jest baaardzo młoda jeszcze, seksik był dopiero pod koniec pazdziernika :tak: no ale zrobie wszystkie badania i bede miec spokoj


clotrimazolum !!!! nie wolno stosować w ciązy ! ja dostałam specjalny antybiotyk w globulkach dopochwowo , 3 szt. już po pierwszej aplikacji było lepiej.
 
Witam:)

No mnie od rana mdlosci mecza;/ narazie nie zaliczylam Pana K....!

Kopacz
na ktora masz godzine?? koniecznie daj znac po wizycie!

Bakaliaa
ja tez zawsze lece po zrobiemu testu na wizyte:) a co posluchania serduszka na takim etapie wczesnym lekarz nie wlaczal mi glosu serduszka dopiero pozniej
 
Czesc dziewczyny.ja troche uspokojona.na usg widzialam moja pchelke i bijace serce.ciaza mlodsza o tydzien.planowany porod pewnie ok 20.07.dostalam luteine na podtrzymanie.i skierowanie na mase badan.ale z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac kiedy mam je zrobic ;( nastepna wizyta 11.12 ;)
 

Załączniki

  • 1384873546854.jpg
    1384873546854.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Czesc dziewczyny.ja troche uspokojona.na usg widzialam moja pchelke i bijace serce.ciaza mlodsza o tydzien.planowany porod pewnie ok 20.07.dostalam luteine na podtrzymanie.i skierowanie na mase badan.ale z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac kiedy mam je zrobic ;( nastepna wizyta 11.12 ;)
super wiadomosci :-)
 
Do góry