reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

aNilewe nie mam przepisu, ja robie na oko :) w zasadzie skladniki na sernik sie zna,wiec ja tylko dobieram wlasne proporcje i tyle :)

Yelonek super wiesci ,gratuluje serduszka

ewa witaj :)

anecznik nie jestesmy od tego by cie dolowac,ale wrecz przeciwnie,kazda tylko wyrazila swoja opinie.
Ja tak jaj reszta dziewczyn odrazu bym poleciala na IP,rozumiem ze masz obawy przed utrata pracy, ale ciezko uwierzyc by mieli cie odrazu zwolnic tylko dlatego ze musisz isc wczesniej.
Nie mniej jednak rozumiem cie i rob tak jak uwazasz.Trzymam kciuki by jednak nie bylo za pozno i bys podzielila sie dobra nowina.
 
reklama
aż mnie ciarki przeszły , dziewczyny jak sie dzieją takie rzeczy to sie wzywa pogotowie i pracodowca poże was cmoknąć , znam wiele moich koleżanke , które tylko praca i praca do ostanich miesięcy , potem szkodziły sobie albo dziecku , a na ich miejsce i tak był przyjmowany ktoś nowy i zostawały z niczym.
naprawde to jest czas kiedy trzeba troche wyluzować

powiedzcie mi co to jest to badanie PP o którym wspominacie?
 
opryszczkę na ustach tez miałam w poprzedniej ciąży i jeśli przechodzi się ją kolejny raz jest ok, najgorzej pierwszy raz, ale w sumie wolę nawet nie wiedzieć jakie są konsekwencje. Także również potwierdzam słowa dziewczyn.

anecznik trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.


Dzisiaj rano obudziłam się z taką dawką energii, że postanowiłam posprzątać w szafach, poskakałam, powyginałam się i teraz siedzę, bo mnie brzuch boli :/ i szlag mnie trafia, bo nie dokończyłam, a nie lubię zostawiać czegoś nieskończonego wrrrr
 
Jestem ciekawa co u ANECZNIK ,3 mam mocno kciuki.

Ja wlasnnie odrabiam lekcje z Oliwka,ona chodzi do zerowki w szkole i ostatnio nie bylo jej 3 dni i musi pouzupelniac w ksiazkach to co robili jak jej nie bylo :-).

Dzieci poodbieralam,pojedlismy obiadu ,alan bajki oglada,zaraz bede z nimi babecczki robila,dzieci chwile beda mialy zajecia a pozniej bedzie co jesc slodkie bo mi sie chce hihihh
 
Niestety nie będę lipcówką a przynajmniej nie w 2014 roku. Ciąży niema ale na wszelki wypadek dostałam jeszcze skierowanie na ginekologie w szpitalu żeby dokładnie sprawdzili czy jest ok. Dziś nie miałam siły tam iść więc pójdę jutro. W sumie dobrze się stało że nie powiedzieliśmy jeszcze nikomu.

Dziewczyny życzę Wam nudnej ciąży i dużo zdrowia oraz cierpliwości do maluchów :-)
Buzki
 
Czesc...
Skromnie chcialabym dolaczyc do waszego grona.
Wczoraj zrobilam test i wyszedl pozytywnie. Termin gdzies na 18-20 lipca.

Nie powiem zebym skakala pod sufit ;). Dwa tygodnie temu uznalismy z mezem, ze wiecej dzici nie bedzie. No coz. Chyba juz za pozno ;)
Do tej ciazy podchodze z wielkim strachem. Mamy w domu Antka - 22 grudnia skonczy 3 lata i Franka - urodzil sie 14 kwietnia. Antek zdrowy. Franek urodzil sie z wrodzona wada serca pod postacia serca jednokomorowego. Ma HLHS. Duzo ostatnio o takich dzieciach sie mowi, bo rodzice zbieraja pieniadze na operacje naglasniajac to w mediach. Franek mial operacje na otwartym sercu w 8 dobie zycia. Druga operacje mial 8 listopada i nadal jest w szpitalu w Krakowie. Do domu wyjdzie na dniach. Czeka go jeszcze cewnikowanie serca i kolejna operacja za niecale 2 lata.
Boje sie teraz o kolejne dzieciatko.. czy bedzie zdrowe i czy sobie poradzimy z kolejnym galgankiem w domu.

Pozdrawiam.. :)
 
reklama
Anecznik, bardzo bardzo mi przykro!

Smile, witaj. Serce mi zamarlo gdy przeczytałam o Twoim synku. Moja Zuzia tez urodziła sie z hlhs i niestety zmarła po pierwszej operacji :(
Rowniez jestem pełna obaw ale i nadziei ze tym razem musi byc dobrze.
 
Do góry