reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
hej, ja mialam wczoraj okropny dzien,na nic sily nie mialam przez te mdlosci. Dzis lepiej i nawet mialam ochote na barszczyk z uszkami,wiec szybo do sklepu po pieczary i kleilam uszka :) juz sie trawia w zoladku :) i o dziwo lepiej mi, tzn mdlosci na chwile ustapily,ale czuje ze juz znow wracaja gratuluje wszystkich dobrych wizyt :) Ja mam USG za 4 dni jupppii doczekac sie nie moge .
 
Kasia no to świetne wiadomości!!! a teraz jak wiesz, że juz serce bije to będziesz spokojniejsza. Także gratulacje!
 
Kasiu, cudownie :) wspaniałe wieści. Moja gin tez nazywa nasze maleństwo przecinkiem :)

Kopacz, to cudownie, ze zrzucilas kamien z serca i w końcu powiedziałaś mamie. No i najwazniejsze ze mama jest szczęśliwa. Kto by nie był :) Mówilysmy Ci ze wszystko bedzie dobrze!
 
elifit też miałam migrenę ale przeszło rano (znaczy poszłam spać bo inaczej nie przechodzi), czytałam, że to się może często zdarzać w ciąży:dry:

u mnie nadal objawów brak poza bolącą macicą i okolicami, piersi mi też nie urosły i nie bolą, tak jak niektórych z Was!


dziś zrobiłam sobie betę i wyszła ponad 6tys., zrobię znów w sobotę to się może uspokoję, co się bardzo przyda, bo czeka mnie trochę stresów w przyszłym tygodniu, w tym egzamin, a ja je zawsze przeżywam
 
Ostatnia edycja:
Kopacz nie mogło być inaczej, :0 Ulżyło Ci pewnie :)

Kasia_Sierpień na ile dostałaś tej luteiny? Fajnie było tak przy okazji podpatrzeć maleństwo..

Nadrobiłam wszystko od wczoraj ale tak mi się nic nie chce, że napisze tylko że u nas też ok, mdłości, ból (.)(,), teraz ból glowy, i dość mocno się macica odzywa. A wczoraj jak się zerwałam z łóżka to tak mocno szarpnęło po prawej stronie, że sama siebie zganiłam, za te pośpiechy.

Pisałyście o tyciu w ciąży, oj ja się boję, że utyję dużo. I tak przytyłam pare kg przed ciążą ;/
Zjadłabym te mielone co któraś miała na obiad u mnie były naleśniki ze szpinakiem :)

Miłego wieczorka
i witam serdecznie nowe mamusie!
 
qrcze, właśnie tak sobie wydumałam ;) że skoro mam termin na koniec lipca, to sporo z Was ma praktycznie o cały miesiąc starszą ciążę niż ja ;P

pierwszą córcię urodziłam w 37 tydz 5 dni ciąży i z lipcówki '07 stałam się czerwcówką ;)
drugą córcię w 40 tydz 2 dni ;)
.. tym razem raczej szanse na sierpniówkę '14 ;)

KasiaSierpien super że wszystko ok!

kopacz fajnie :) nie wszystkie babcie chcą być babciami : / u mnie moi rodzice super, a teście cóż... średnio.

elifit nie wiem czy słyszałyście, ale dosyć dobrze działa KAWA Z CYTRYNĄ na migrenę w ciąży... ciekawy smak ;)

Undomiel7 będzie dobrze!!! jakby coś to posiłkuj się magnezem, ewentualnie herbatka z melisy :)
 
Jagódka zazdroszczę bo ja pracuje w budownictwie i nie mam koleżanek w pracy poza księgowością i sekretarką więc nawet nie mam z kim pogadać ;( a zajmuje się prowadzeniem budowy więc praca w domu odpada; niestety mam umowę do końca roku więc czekam z rozmową na potwierdzenie z usg do lipca będą musieli mi przedłużyć a potem na cóż etat mama :biggrin2: jakoś w dzisiejszych czasach nie liczę na przedłożenie umowy kobiecie w ciąży

niestety mam taka samą sytuacje , umowa do stycznia , boje sie tej rozmowy jak diabli , nie bedą zadowoleni ze muszą przedluzyć :(
 
Kasia super, że wszystko ok z przecinkiem! I rzeczywiście Ci byczek rośnie!

Kopacz noo widzisz :tak: Super, że rozmowę masz za sobą i to z tak pozytywnym efektem :-D

Pisałyście o tyciu w ciąży. Ja w poprzedniej przytyłam 13 kg, Niby nie dużo, ale czułam się jak wieloryb. Nic tylko czekać na greenpeace aż przyjadą i wepchną do wody :-D:-D Zobaczymy ile pójdę do przodu w tej ciąży. Z poprzedniej zostało mi 0,5 kg więc nie ma tragedii.

Przepraszam Was bardzo, że rzadko bywam, ale wszystko naszło sie na raz. W weekend robiłam moje urodziny, teraz weekend męża urodziny (mieliśmy mieć razem, ale musiał jechać na delegację do Włoch). Do tego mój Kubek dostał alergii na antybiotyk i wysypało go masakrycznie. Drapie się aż do krwi i roznosi to dziadostwo po całym ciele, więc dzień schodzi mi na gonieniu za nim i pilnowaniu żeby się nie drapał, nie nabił guza i nie wybił ząbków :tak:

Doczytałam wątek wizytowy i strasznie Wam zazdroszczę tych wizyt i usg! Ja mam pierwszą wizytę dopiero 3 grudnia. Właściwie z własnej woli, bo mam długie cykle (34dni) i bałam się, że nie będzie serduszko biło i wtedy dopiero to jest meeega stres. Więc stwierdziliśmy z mężem, że poczekamy jeszcze trochę.

Takie pytanie mam. Jakie terminy wasi lekarze uważają za ten ważniejszy? Z OM czy pierwszego USG?

Obiecuję więcej nadrobić i starać się być na bieżąco! Biłabym się do tego w pierś, ale od tygodnia towarzysza mi mdlące duszności więc to bicie sobie daruję :tak:

Sii jaa!
 
reklama
sokoja - mnie tam może przez święta mdlić :p. Ja w pierwszej ciąży miałam +30kg, a w drugiej +22kd na porodówce ;). Mi to nie zaszkodzi.. Teraz startuje z 56kg.



wow jak ty to zgubiłaś:szok: , podziwiam , do tego 3 szkrabek wow wow :-D:-)


mnie mdli i mdli i mdli , budze sie rano z nadzieją ze w końcu bedzie lepiej i nic :(
dziś odkryłam rumianek i to chyba jedyna rzecz która mi przynosi jakaś ulgę , do tego zagazowana jestem okrutnie .a sie czuje podle
pani w aptece na mdłości poleciła mi witamine B6.

dlaczgo w filmach pokazuja takie radosne , tryskające energią kobiety w ciazy , ja czuje sie podle
 
Do góry