reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dziewczyny apropo żelaza, to ja biorę żelazo +kwas foliowy. Tabletki nazywają się BIOFER
O taki
e147c0798d2e2ca972a6e08e3b81ebbe.jpg
Bardzo dobrze go toleruję. Może i na Was dobrze podziała
 

Załączniki

  • e147c0798d2e2ca972a6e08e3b81ebbe.jpg
    e147c0798d2e2ca972a6e08e3b81ebbe.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 20
anastazi moje urodziny już w styczniu :D
venus to czekamy :)
a skąd bierzesz pomysły na wyprawkę?


Makota z doświadczenia;-) W poprzedniej ciaży musiałam większość czasu leżeć, więc kupowalam prawie wszystko na allegro. Teraz też tak pewnie będzie i wiem już co mi się przyda, co nie. No zostaje jeszcze kwestia płci, ale to za wiele nie zmienia co do wyprawki:-D Jak będę miała chwilkę to napiszę listę, moze którejś z Was się przyda.

Rybka
spokojnie ja będę hot 30 za kilkanaście dni ;)
 
Ostatnia edycja:
rybka mój M jest z twojego rocznika:):):) tez 81:):):) i nie mow ze jesteś dinozaur bo to nie prawda:):):) a tak zapytam....tez myślisz ze moglabys wcześniej zostać mamusiom?????? bo ja tak.....gdybym nie poszla na studia to z pewnoscia byśmy się wcześniej za to zabrali:):):)hihi:)
 
612.jpg

Mam nadzieję, że Mikołaj zawitał. O mnie zapomniał, ale nadrobił później :D
O mężu pamietał, oczywiście z raniutka :D
 

Załączniki

  • 612.jpg
    612.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 21
aNilewe mi z rana przysniusl kremowke ale niestety zaraz zabral ja z powrotem poniewaz moglo zle sie to skonczyc :-D

rybka,anastazi
przestancie dziewczyny ja mam 20 lat i upragniona ciaze ale studia musialam zawiesic :-) i oczywiscie wogole nie zaluje ale kiedys bedzie trzeba wrocic do szkoly i zostawiac maluszka na pare godzin dziennie a wy macie to za soba :)
Madziorka87Lodz no latwe to nie jest prawda ? najblizsza osoba zamiast wysluchac to strzela fochy :/ mam nadzieje ze mu przejdzie kiedys.



 
Ostatnia edycja:
Anastazi pewnie bym mogła zostać mamą wcześniej, ale zawsze było coś- najpierw studia, potem wyjazd z kraju i czas, żeby sie zadomowić, potem dążenie do jakiejś stabilizacji itd. Ogólnie długo by pisać. W każdym razie to ja byłam zawsze tą, która mówiła "jeszcze nie teraz". Aż w końcu spojrzałam w kalendarz i stwierdziłam, że za chwilę emerytura mnie zastanie :-D Druga sprawa to mam mnóstwo znajomych starających się od dłuższego czasu, którym się nie szczęści i przestraszyłam się, że mnie też to czeka. Dlatego wzieliśmy się w garść i udało się nam "zaskoczyć" za pierwszym razem :-)
 
Hej dziewczyny nie udzielałam się za bardzo z chwilowego braku czasu i sił. Próbuję Was podczytywać w wolnych chwilach i nadrobić.
Madziorka87Lodz venus27 mi też lekarz zalecił Pregna Plus stwierdził że jest tam optymalna i zarazem minimalna dawka koniecznych suplementów . Ale jeszcze nie kupiłam więc nie wiem ile kosztuje w aptece.
Dziewczyny próbując radzić sobie z mdłościami od ponad tygodnia ( a mam je cały dzień a nawet noc) wypróbowałam może nie najzdrowszą ale skuteczną metodę parę łyków Pepsi lub coli i przechodzi na jakiś czas i mogę w tedy pałaszować na co tylko mam ochotę a smaki robią mi się coraz większe . migdały też troszkę pomagają i przegryzienie czegoś np krakersa, zanim wstanę z łóżka rano. Pozdrawiam
 
Hej mamusie ja was jutro poczytam bo mam wolne a dzis zaraz znow do pracy
Masakra jaka ja senna jestem ciagle robie wszystkona sile a najchetniej to bym z lozka nie wstawala ; (

Ja 32 tez takze glowa do gory ;)
 
reklama
Nie wstajesz w nocy na siku? :szok: Szczęściaro! A jeśli jednak, to wykorzystaj okazję :)
jak ja się budzę to mąż się budzi i jak tu szeleścić i podrzucić smakołyki? W nocy mąż stwierdził, że idzie na dół bo spać mu się nie chce, to szybko wyjęłam prezencik z mojej szafki nocnej i włożyłam mu do szuflady ze skarpetami. Rano w pracy dostałam sms: Dziękuję i bardzo miło mi się zrobiło.

Mam stresa, chyba pękł mój krwiak... Dużo ciemnobrązowej krwi. Żadnych skurczy, więc mam nadzieję, że to tylko krwiak... W nocy miałam koszmarne sny, może to stąd, a może te sny to było takie przeczucie. Mam dziś planowaną wizytę na 17:40, ale nerwy mnie zżerają.
Oby było jak mówisz, wszystko dobrze, bez zagrożenia. Czekamy na relacje.

Zastanawiam się jak to będzie u mnie z brzuchowym USG bo ja to mam kawałeczek brzuszka :sorry2: bynajmniej nie ciążowego a ciastkowego :sorry2:Ciekawe, czy będzie coś przez niego widać ehhh
Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, nie oszukujmy się wielkie kobiety też mają usg i pewnie widać.

Jako, że nie mieszkam w Polsce moim lekiem nie jest ani luteina, ani Duphaston, tyko Progestan 200 mg
Można spytać w której części świata mieszkasz?

kochane:):):):):):)no to mam pierwsze ciążowe 0,5 kg:):):):):):):) dzisiaj waga drgnela do przodu:):):)
U mnie też do przodu, Ale lekko ponad 1kg. I póki co stoi. Troche to przez słodycze, podjadam dużo orzechów. Do tego ostatnio zmierzyłam (.)(.) i pare ładnych cm do przodu :D

moj M tez razem ze mna jest w ciazy :-D
Moj ze mna tez, tylko jemu coś szybciej brzuch rośnie ;/

a skąd bierzesz pomysły na wyprawkę?
trzeba zrobic watek z wyprawka i doświadczone mamy duzo pomoga. Bo tyle rzeczy potrzeba, ale wiele to tylko fanaberia i niepotrzebny wydatek.

rybka,anastazi przestancie dziewczyny ja mam 20 lat i upragniona ciaze
Podziwiam. Ja mam 27 lat. Skończyłam studia, Pracuję. Kupilismy dom. Jesteśmy stabilni finansowo. Z mężem parą od kad miałam 17 lat. I nie chciałam dziecka wcześniej nawet gdybym miała to wszystko już dawno (dom, pracę, pieniądze itd.) Także szacunek dziewczyny, że w wieku 20 lat macierzyństwo pierwsze a nie szał ciał :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry