reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
U nas dzis pierwszy raz zakumala o co chodzi z niekapkiem i wypila kompot z jablek:-D a soczki jej az tak nie smakowaly:-/

Aaa, niekapek mamy z aventu.
 
Niekapek mam z Canpolu, ale nie wiem czy fajny. Szymek najbardziej lubi się nim bawić. Co do picia to jak mu przechylam to pije, ale za nic nie może zrozumieć że to trzeba do góry podnieść:confused:
Ale próbujemy.
Śpiworek się u nas nie sprawdził.

Nie napiszę dziś dzień dobry bo to zdecydowanie nie jest dobry dzień. Obudziłam się z łupaniem w głowie, bo bólem tego się nie da nazwać. Wczoraj sobota więc piję z narodem. Naród pije - mnie boli głowa. Cóż takie me miejsce słabe.

Wstawiłam zupę i idę się położyć, bo każdy dźwięk mnie boli.
 
Makota ja daję po. Ponoć niedobrze jest pić w trakcie obiadu. :confused:

Tusia współczuję bólu. Miałam kilka dni temu. Dziś też coś mnie próbuje wziąć
 
hej dziewuszki :)

mój młodzieniec płakał duzo wieczorem, w nocy zjadł jedną butlę a wstał o 6 niestety... wzięłam go do łózka ale zaczął ze mną dyskutować aż w końcu zrobił awanturę o śniadanko... potem nie chciał zjeśc owocka, teraz drzemie

mamy 2 niekapki, młodzieniec nic nie pije, czy z butelki czy z niekapka.. więc ogólnie mamy z tym problem, jak miał gorączkę to pił jak mu wstrzyknęłam do buzi strzykawka do podawania leków, no ale to nie ejst rozwiązanie na stałe

limonka mam to samo, rozmyślałm o tym jego spaniu i zauwazyłam że jak ma o określonej porze drzemki w dzień to lepiej śpi/zasypia wieczorem. i tez martwię się jedzeniem no i piciem bo nie pije.

co do chusty, ciężko kupić kółkowa uzywaną. nowa 150zł. kupię chustę tkaną oraz 2 komplety kółek, zrobię dwie chusty oraz plecaczek an chustę i sprzedam jedną :)
 
reklama
Cześć wszystkim.

Zaliczyliśmy już wystawę Lego. Straszne tłumy.

Moje dziecię wypiło wczoraj przed snem 150 z butli,poprawiło cycem i spało prawie 4h. To jak na ostatnie czasy super wynik.
Obawiam się,że nieregularne karmienia w związku z pracą i wprowadzeniem obiadków i deserów spowodowały braki w piersiach. Mały wyraźnie odczuwa niedosyt. Więc pewnie niedługo pożegnamy się z karmieniem.
Ale w sumie tak planowałam więc spoko.

Makota, nam milion pobudek nie przeszkadza w używaniu śpiworka. Karmię w nim, może w nim też siedzieć. Inny zabaw nie uskuteczniamy bo noc to noc. Jak nie chce spać to siedzi w ciemności;-)

Kornela, nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba mieszkasz w domu?
Nie masz gdzieś w ogródku zacisznego miejsca żeby małego w wózku postawić?
Ja jak jestem u rodziców to wystawiam śpiącego nawet na ganek przy otwartych drzwiach i śpi.

Katka, u nas to samo. 1,5 tyg w przedszkolu, 2 tyg od ostatniej choroby i znowu ma katar i kaszel.Na katar stosuję inhalacje z soli hipertonicznej i jestem zadowolona z efektów. Początkowo dużo leci a potem spokój. Spróbuj
 
Ostatnia edycja:
Do góry