reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Hmmm.....mój mąz pali, ale daje radę bez tego żyć-paczka mu chyba na tydzień starcza. Ja paliłam od początku studiów i rzuciłam w ciąży, tylko że, ekhm...w piątym miesiącu dopiero :-[. Jak rzuciłam, dostałam podwyżkę w nagrodę. Na razie mocno mnie nie ciągnie, ale że nigdy nie mówię nigdy, to się nie zarzekam, ze tak na zawsze zostanie. A moi rodzice nie palili nigdy. Brat za to nałogowo od 11 roku zycia.
 
a u nas była zadziwiająca historia.Tygrys palił jak smok od mniej wiecej 17 rż.Pewnego pieknego dnia, na weselu u kuzyna zapalił fajke i mówi - wiesz co MAła napaliłem sie,to mój oststni papieros.Rzucam.Tydzień później okazało sie, ze jestem w ciąży.I tak nie pali do dzis :)

 
kacha baty rozga dostaniesz za te faje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taki cudny syn, sliczna mama i pali :-( popala khmmm

















 
reklama
Do góry